10 ARALIK PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu Günlük Yorumu

Yakın çevre, dostluklar ve kardeşlerinizle olan iletişimlerinizde yalanlar ve belirsizlikler yüzünden sınanabilir. Kariyeriniz için kaygılanmayı bırakmalısınız.
Oldukça hareketli ve sizi mücadeleye iten bir günde olabilirsiniz. Ailevi konular ve planlar üzerinde ciddi düşünme gereği var.
Bugün Ay Oğlak burcunda seyahat ediyor. Kariyerinizle ilgili konularda yeni bir konuya kararlı bir şekilde adım atacaksınız.
Bu belki evlilik belki de iş hayatınızla ilgili bir konu olacaktır. Ayrıca annenizle olan diyaloğunuz önemli hale gelir. Birlikte aile için yeni kararlar alırsınız. Toplumun önünde önemli bir konuşma yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Finansal konularınızla ilgili denge yaratmaya çalışacağınız bir gün olabilir. Ailenizle bazı konularda ters düşebilirsiniz. Bununla ilgili dikkatli ve sabırlı olmanın zamanı.
Bugün düşüncelerinizde daha esnek ve paylaşımcı olmaya bakmalısınız. Olaylara bakış açınızı test eden durumlar gündeme gelebilir.
Yaklaşık üç yıldır peşinde koştuğunuz önemli bir yurt dışı projesini artık hayata geçirmeye hazırsınız.
Seyahatler, eğitimler, sözleşmeler, yaşam öğretileri hayatınızın en önemli parçası haline gelebilir. Belki uzun vadede yurt dışında yaşama planlarınızı harekete geçirirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

İnsanların üzerinizde kurmuş olduğu yargılara karşı sizde sert çıkışlar göstermekten vazgeçmelisiniz. Sosyal çevre ilişkilerinizde rekabet sorunu baş gösterebilir.
Bugün endişelerden uzak kalmaya bakın. Bağlayıcı konular, duygusal açıdan yorucu olabilecek durumlar yaşanabilir.
Yeni bir iş ya da ortaklık kurmak ya da ortaklıktan çıkma zamanı gelmiş çatmış.
Daha fazla süreci öteleme durumunuz olmaz. Riske girip sorumluluklarınızla başarı elde edersiniz. Çalışmak koşuluyla istediğiniz hedeflere ulaşabileceğinizi anlama zamanı.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

İlişkilerde geçmişteki hataları ve sorunları artık yeniden insanların önüne getirmekten vazgeçmelisiniz. Çünkü şartlar değişti ve insanlarda değişti sizde doğal olarak bu değişime direnç göstermeyin.
Bugün evde ve evlilik hayatında daha dikkatli ve gerçekçi olmanızda fayda var. Duygusal açıdan sizi zorlayabilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz.
Bugün Ay Oğlak burcunda seyahat ediyor.
İkili ilişkilerde sorumluluklarınız artabilir, daha çok çalışmak durumunda kalabilirsiniz. İş hayatınıza ilişkin gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir takım olaylara daha ciddi ve kuralcı yaklaşırsınız. Sosyal olmak yerine yalnızlığı tercih edersiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

İş çalışma ve sağlık konularıyla ilgili kendinizi biraz depresif hissedebilirsiniz. Sanki gelecek hedeflerinizin gerçekleşmemesi korkusuna kapılabilirsiniz.
Bugün işlerinizi plana koymalı ve kendinize zaman ayırmaya gayret etmelisiniz. Ancak bu hemen, pek kolay olmayabilir.
Bugün Ay Oğlak burcunda seyahat ediyor. Sizin gündelik hayatınızda yeni bir düzen getirecek.
Kontrol mekanizmasını elinde tutmak istediğiniz yeni düzenin katı kuralları bazen sizin keyfinizi kaçırabilir. Hayatın keyifli ve neşeli tarafını ıskalayabilirsiniz. Bu da zamanla kemik ağrısı çekmenize zemin hazırlar.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Geçmişte kalan bazı aşk hikâyeleri bugün gündeme gelip sizi yeniden yoklayabilir. Bu durumda ne yapacağımıza karar veremiyor olabilirsiniz. Geçmişi çok fazla sorgulamayın.
Bugün arzu ve isteklerinizde biraz daha esnek ve yumuşak olmaya gayret etmelisiniz. Aşkta ya da çocuklarla ilgili konularda zorluklar olabilir.
Bugün Ay Oğlak burcunda seyahat ediyor. Sosyal olmak yerine yalnızlığınızla mutlu olursunuz.
Duygularınızı göstermekte zorlanacağınız için karşınızdaki kişi sizi daha soğuk ve can sıkıcı algılayabilir. Bu kendi kendinizin bile canını sıkacaktır. Kalp kırmamaya, iyi niyetinizi saklı tutmamaya özen göstermelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Ailevi konularla ilgili beklentilerinizi yeniden şekillendirebileceksiniz. Özellikle aile içerisinde alınması gereken sorumluluklar yeniden tartışılacak, eğer fikir uzlaşmaları olmazsa bu durum duygusal mesafelere yol açabilir.
Bugün evdeki konularla ilgilenmek ve ailenizle daha çok uğraşmak durumunda olabilirsiniz. Evde daha fazla zaman geçirmek gerekebilir.
Bugün Ay Oğlak burcunda seyahat ediyor.
Yeni bir ev almak ya da satmak, evden taşınmak, başka şehirde yaşamak gündeme gelebilir. Aile büyüklerinin rahatsızlığı ve sağlık sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalırsınız. Miras paylaşımı için yeni kurallar koymak ihtiyacı doğabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Aşk hayatınızla ilgili belirsiz olan konu ve olayları bugün netleştirebilirsiniz. İletişimde sağlayamadığınız olaylar ve olumsuzlukları bugün açıklığa kavuşturabilirsiniz.
Yakın çevrenizde daha çok hareket söz konusu. Ciddi görüşmeler ve gerçekçi planlar içindesiniz. Daha olumlu düşünmeye bakmalısınız.
Bugün Ay Oğlak burcunda seyahat ediyor. Bir takım olaylara daha ciddi ve mesafeli yaklaşabilirsiniz.
Duygusal meseleleri halletmek, masaya yatırmak için çok uygun bir gün değil. Kardeşle aranızdaki küskünlüğü ortadan kaldırmak için gayet iyi. Fikir ayrılıklarınızı mantıklı bir şekilde çözüme kavuşturmalısınız.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Maddi konuların gündemde olacağı bir gün. Sizi zor durumda bırakan bir maddi oluşumu halletmek adına adımlar atabilirsiniz. Çözüme kavuşturmak için bugün şartları zorlamamakta fayda var.
Parasal konular üzerinde daha ciddi durabilirsiniz. Birikimlerinizi yerinde kullanmaya ve planlı olmaya gayret etmelisiniz.
Bugün Ay Oğlak burcunda seyahat geliyor. Gelir gider tablonuzda yeni bir düzene geçebilirsiniz.
Masraflarınızı kısarak yeni yatırımlara girmek akıllıca olacaktır. Değerinizi ortaya çıkaracak iş kararları öne çıkar. Herkes başarınızı dile getirecektir. Aşırı mütevazi olmadan hakkınızı isteyin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Korkularınızdan arınmayı öğrenmeniz gereken bir gün. Kendinize ruhunuza artık daha fazla baskı yapmayın kendinize kurmuş olduğunuz hapishanelerden özgürleşmeyi bilmeniz gerekmektedir.
– Bugün duygusal açıdan meşgul eden, evinize, yakın çevrenize ait konular meşgul edebilir. Yeni adımlar atmak istiyorsunuz.
Ay burcunuzda seyahat ediyor. Kendinize çeki düzen vermek istediğiniz konular için harika bir zaman.
Para kazanmaya odaklanmak, hırslı bir şekilde atılımlarda bulunmak için kolları sıvayın. Bireysel anlamda iş odaklı bir süreç içinde ilerleyebilirsiniz. Sorumluluklarınızın altından kalkmak için yeni stratejiler geliştirmek iyi bir fikir olacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Sizi uzun zamandır rahatsız eden maddi bir soruna çareler bulabileceksiniz. Biraz yalnız kalıp içinize dönmek isteyebilirsiniz.
Bugün kendinizi kısıtlamamalı ve izole etmemelisiniz. Geçmişten kaynaklanan yükler yüzünden zorlanabilirsiniz.
Bugün Oğlak burcunda Ay seyahat ediyor. Duygularınızı göstermekte zorlanabilirsiniz.
Bu nedenle karşınızdakilere kendinizi yanlış anlatmak söz konusu olabilir. Kontrol mekanizmanız her zamankinden daha güçlü çalışacaktır. Halbuki bazen olayları akışa bırakmakta doğrudur. Kolektif bilince kapılarınızı sonuna kadar açın.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Yabancı kültürlere olan ilginizin artacağı bir gündesiniz. Hukuksal konulara ve ilim/bilim gibi konulara da olan ilginiz artabilir bu konu hakkında bir şeyler öğrenmek için can atabilirsiniz.
Bugün daha çok sorumluluk almak ve gerçekçi düşünmek gerekiyor. Beklentilerinizi de gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz.
Bugün Ay Oğlak burcunda seyahat ediyor. Sosyal hayatınızda yeni bir döneme giriyorsunuz.
Arkadaş çevrenizde değişimlere hazır olun. Kalıcı ilişkiler hayatınıza girer. Belki uzun soluklu bir birlikteliğe yelken açarsınız. Kemikler, dişler, cilt ve deri hassaslaşabilir. Strese dikkat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir