10 OCAK PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 

Koç Burcu Günlük  Yorumu

 İkili ilişkiler ve ortaklıklarınızla ilgili güzel gelişmeler yakalayabilirsiniz. Heyecanlı oluşumlar motivasyonunuzu artırabilir.

Gelecek beklentilerinizin yoğun olduğu bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla keyifli vakit geçireceğiniz yerlere gitmek size iyi gelecektir. Uğraştığınız işlerde çözülme sonlanma yaşayabilirsiniz. İşlerinizde destek aldığınız kişilere yönlenmek isteyebilirsiniz fakat gün boyu kararsız tutumunuz işlerinizin de ilerlemesini engelleyecektir.

Ay Kova burcundaki seyahatine bugün devam ediyor. Haftaya düşünceler, yeni ve orijinal fikirler damgasına vuracak.

Arkadaşlarınızla beyin fırtınası yapmak için ideal bir gündesiniz. Dernekler, sivil toplum örgütleri, siyasi faaliyetler, gönüllü kuruluşlarla yapılan aktiviteler gündeminizi doldurabilir. Geleceğe ait planlarınızda radikal değişimler gündeme gelebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

 Geçmişte inandığınız değerlerinizle ilgili kafanızı kurcalayan ve sizi şüpheye itecek bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Geleceğe yönelik atacağınız adımlarda önünüze ilginç seçenekler sunulabilir.

İş hayatınızdaki sorumluluklarınız gündeminizi etkileyebilir. Kararsızlık nedeniyle işlerinizi toparlamakta zorlanabilirsiniz. İlgilendiğiniz bazı konularda bitişler yaşayabilirsiniz. Gizli kalan koşullardan etkileniyor olabilirsiniz. Bekleme zamanlarını kendinize ayırabilirsiniz. Eksik işlerinizi toparlamak, kendinizi daha iyi hissetmenize neden olacaktır.

Bugün de Ay Kova burcundaki seyahatine devam ediyor. Kariyer hayatınızda köklü değişimlere gebesiniz.

Değişimler başta sancılı olsa da ardından gelen yeniliklerle size farklı umutlar taşır. Yeni bir işe başlamak ya da yeni bir hayatı deneyimlemeye karar vermek bugünlerde kapınızı çalabilir. Akıştan kopmadan kendiniz için en doğru olan yolu seçmelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

 Sosyal çevrenizle aranızdaki iletişim ve uyum sizi oldukça mutlu edebilir. Onların desteği ile aşk hayatınızda bir canlanma görülebilir.

Düşüncelerinizi etrafınızdaki insanlarla paylaşmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Akademik konularla ilgilenmek isteyeceğiniz zamanlar var. Elde olmayan nedenlerden dolayı başınıza gelen olaylara karşı kabullenme içinde olabilirsiniz. Uğraştığınız işlerin sonuçlarını beklemek sizi yorabilir. Kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz.

Bugün de Ay Kova burcundaki seyahatine devam ediyor. Yurt dışından beklediğiniz haberler bugün size yeni bir hayat planının kapılarını açabilir.

Özgürleşmek, rutin akıştan çıkmak için yoğun bir istek duyabilirsiniz. Pasaport, ize başvurusu gibi evrak işlemlerinizi bu dönemde halletmeye bakın. Ani seyahat gündeme gelebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

 Sosyal çevrenizdeki kadınlarla olan ilişkilerinizde yaşanan bazı stresli durumlar sizi kararsızlıklara ve belirsizliklere itebilir.

Ortaklı para durumundaki dalgalanmalarla uğraşacağınız bir gündesiniz. Kararsız koşullar sizi yorabilir. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar olabilir. Yaşanan olayları kabullenme içine girebilirsiniz. Kriz yaratacak olan durumlardan olduğunca uzak durmakta fayda var. Sakin kalıp olayları lehinize çevirebilirsiniz.

Bugün de Ay Kova burcundaki seyahatine devam ediyor. Haftayı, cebinizdeki paranın gelir ve giderlerinizi nasıl dengelediğine kontrol ederek yönetmelisiniz.

Zorunlu harcamalarınız bu dönmede artabilir. Aşırı çalışmaktan ötürü bu hafta ekstra yorulabilirsiniz. Hiçbir şey sağlığınızdan daha değerli olmamalı. İş potansiyelinizde artış gündeme gelse de aksilikler yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

 Geçmişten gelen bazı sağlık problemleriniz tekrar ortaya çıkabilir ve bunlara yeni çareler bulabilir ve hızlıca iyileşme sürecine geçebilirsiniz.

İkili ilişkilerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Dengede kalmak isteyeceğiniz zamanlar var. Gün içindeki işlerin ilerlememesi sizi yorabilir. Kararsızlık nedeniyle ufak tefek tartışmalara karşı dikkatli olmalısınız. Uğraşlarınızla ilgili konularda feragat etmek durumunda kalabilirsiniz. Tamamlanma içinde olacağınız bir gündesiniz.

Bugün Ay Kova burcundaki seyahatine devam ediyor. Haftanın ikinci yarısında ikili ilişkilerle yakından ilgilenmek durumunda kalacaksınız.

Partneriniz kendisine ekstra ilgi göstermenizi isteyebilir. Bir yandan agresif ve tutarsız tavırları ruhunuzu yoracaktır. Sakinlik ve sağduyuyu elden bırakmadan ilişkiyi yönetmelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumu

 İlişkilerde istediğiniz derinliği ve frekansı yakalayamadığınızdan dolayı bazı sözlü tartışmalara girebilirsiniz. Ya da beklentilerinizi karşı tarafa sunmak adına daha fazla çaba sarf edebilirsiniz.

İş hayatınıza ait sorumluluklarınız gündeminizi etkileyebilir. Sizi yoran ve yıpratan koşullardan elinizden geldiğince uzak durmaya çalışmalısınız. Sağlıkla ilgili sıkıntılarınızı göz ardı etmemeye özen gösterin. İşlerinizle ilgili sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Tenkit edici tavrınızdan sıyrılabilirseniz, daha sakin bir gün geçirebilirsiniz.

Bugün Ay Kova burcundaki seyahatine devam ediyor. Gündelik hayatınızda çok koşturmalı bir sürece gireceksiniz.

Ofis arkadaşlarınızdan gereken desteği göremeyebilirsiniz. Bu durum sizin sinirlenmenize neden olabilir. Stres kaynaklı tansiyonunuz çıkabilir. Aksiliklerle sakince baş etmelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

 Aşk hayatınızla ilgili konuların gündemde olacağı bir gün. İlişkilerinize dair yeni ve hızlı başlangıçlar gündeme gelebilir. Şanslı tanışmalar olabilir.

Harcamalarınızı abartma eğiliminde olacağınız bir gündesiniz. Spekülatif konular gündeminizi etkileyebilir. Yaratıcılığınızı kullanacağınız işlerle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Fakat bugün işlerinizde sıkışma olabilir. Sosyal konulara yönlenmek sizi daha fazla rahatlatabilir. Tamamlandığınızı hissedeceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz.

Bugün Ay Kova burcundaki seyahatine devam ediyor.

Haftanın ikinci yarısında sosyal ilişkileriniz, çocuğunuza ayıracağınız vakit ve aşk hayatınız ön planda olacak. Yeni arkadaşlıklar edinebilir, yeni grupların içine dahil olabilirsiniz. Hobilerinize vakit ayırmak sizi mutlu edecektir. Sıra dışı insanlarla beraber olmaktan keyif alabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

 Maddi beklentileriniz ve gelirleriniz artabilir ve karşınıza çıkan fırsatları değerlendirebilirsiniz. İlişkilerde karşı taraftan beklenti içinde olabilir ve beklentileriniz karşılanabilir.

Bugün güven içinde olmak sizin için çok önemli olabilir. Kendinizi rahat hissettiğiniz kişilerle görüşmek isteyebilirsiniz. Geçmişe yönelik konular gündeme gelebilir. İlişkilerde sıkışmalar yaşanabilir. Kabullenme içine gireceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden kaynaklı olaylarda iç sesinizi dinlemelisiniz.

Bugün Ay Kova’daki seyahatine devam ediyor. Ev içindeki işleri tamamlarken bir takım aksilikleri çözmek durumunda kalacaksınız.

Özellikle elektronik eşyalarla alakalı sıkıntılar önünüze çıkabilir. Elektrik tesisatını yenilemek için uygun bir gün. Tadilat yaptırırken süreç beklediğinizden daha uzun sürebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Maddi ve finansal konularınızla ilgili alacağınız riskler ve oluşumlar gündemde olacak. Alacağınız sorumluluklar bu anlamda sizi zor durumda bırakabilir. Emin olmadığınız sözler vermeyin.

Bugün kardeşlerinizle ilgileneceğiniz zamanlar olabilir. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Ticari konularla ilgili bir karar verme durumundaysanız beklemeler yaşanabilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Karar vermeden önce dikkatli olmakta fayda var. Sosyal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz.

Bugün Ay Kova burcundaki seyahatine devam ediyor. Kardeşinizle yeni bir işe başlamak için plan yapabilirsiniz.

Kurs ve eğitimlere başlamak için ideal bir hafta. Aniden kısa seyahatler gündeme gelebilir. Evden çok dışarıda vakit geçireceğiniz günler sizi bekliyor. Bu tempoya hazırlıklı olmalısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

 Dostluklarınızın sağlamlaşacağı ve kimin yanınızda olup olmadığını anlayacağınız özel bir gün olabilir. Finansal konularınızı dengelemek adına da bazı görüşmeler yapmak durumunda kalabilirsiniz.

Maddi konular gündeminizi etkileyebilir. Parasal yatırımlarınızla ilgili belirsizlikler sizi yorabilir. Kararsızlık yaşayabileceğiniz durumlar söz konusu. Harcamalarınızla ilgili konularda kendinize sınır getirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda, başkalarından destek alabileceğiniz zamanlar var. İlgilendiğiniz işlerde çözülmeler olabilir.

Bugün Ay Kova burcundaki seyahatine devam ediyor. Artık para kazanmanın püf noktalarına odaklanmalısınız.

Belki ortaklıklarınızı sorguladığınız bir döneme adım atıyorsunuz. Köklü değişimler öncesi sakin ve dingin kalıp her detayı gözden geçirmelisiniz. Dijital ortamlardan kazanç elde edeceğiniz yeni iş fırsatları önünüze çıkabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumu

 Sosyal çevrenizle yoğun bir iletişim trafiğinin içinde olmanıza rağmen arka planda kafanızı kurcalayan bazı konuları yalnız başınıza halletmek ve çözümlemek isteyebilirsiniz.

Bugün yeni başlangıçlar yapmak isteyebiliriz. Kararsız tutumlar içinde kalacağınız zamanlar olabilir. Kişisel açıdan önem verdiğimiz konular gündeminizi meşgul edebilir. İşlerinizin sıkışmasından çıkan gerilimlere dikkat etmelisiniz. Sağlığınızla ilgili konulara zaman ayırmak isteyebilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilere özen göstermenizde fayda var.

Bugün Ay burcunuzdaki seyahatine devam ediyor. Bu hafta son derece hareketli bir tempoyla karşı karşıyasınız.

Beslenmenize dikkat etmeli, sağlıklı gıdalar tüketmeyi ihmal etmemelisiniz. Partnerinizle olan ilişkinizde stres yapmadan beklentilerinizi sakince dile getirmelisiniz. Yeni iş projeleri kapıda!

Balık Burcu Günlük Yorumu

 Sosyal çevrenizle aranızda kurulan iletişimlere dikkat etmenizde fayda var. Israrcı yapınıza karşılık size gösterilen gerçek tablolara uyum sağlamakta zorlanırsanız, aranızdaki bağlar zarar görebilir.

Bilemediğiniz olaylarla ilgili konulara özen göstermeniz gereken bir gündesiniz. İşlerinizle ilgili konularda karar vermekte zorlanabilirsiniz. Olaylarda iç sesinizi dinleyerek hareket ederseniz sizin için daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Gün içinde uğraştığınız işlerde ilerleme kaydetmekte zorlanabilirsiniz. Kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz.

Bugün Ay Kova burcundaki seyahatine devam ediyor. Elinizde olmayan iş krizleri patlak verebilir.

Her şey sağ duyuyla çözümlemelisiniz. Üzülüp, depresif bir ruh haline girmek size hiçbir çözüm getirmez. Özellikle kadınların yaşadıkları duygusal iniş, çıkışlar sizin de kararlarınızı olumsuz yönde etkileyecektir.Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir