11-17 ŞUBAT 2019 HAFTALIK BOĞA BURCU YORUMU


Bu hafta Mars/Uranüs etkileşimi devrede olacak arkadaşlar. Öfkeyle kalkan zararlı oturur sözünü akıllara getiriyor. Sağlığınıza ekstra dikkat etmelisiniz. Riskli girişimlerden uzak durmakta fayda var. Hayata karşı bu günlerde biraz isyankar olabilirsiniz. Kontrolünüzün dışında gerçekleşebilecek kayıplara işaret ettiği gibi kazalara karşı da dikkatli olmanızda yarar var.

Bu sizi psikolojik anlamda zorlayabilir, panik atak, anksiyete gibi durumlarınız var ise tetiklenebilir. Yalnız güzel yanı ise bilinç anlamında yaşamınızda artık bir şeylerin çok net bir şekilde farkına varabilirsiniz. Hiç ummadığınız birinin düşmanlığı veya kötülüğü ile de karşılaşabilirsiniz. Bu hafta Merkür balık burcuna giriş yapacak ve ileri, geri hareketi derken 17 Nisan’a kadar bu burçta seyahat edecek. İletişim odağınız daha çok arkadaşlarınıza doğru kaymaya başlıyor, onlarla ortaklaşa projelere girişebilirsiniz. Arkadaşlıklar arası yardımlaşma teması daha ön planda olmaya başlıyor. Arkadaşlarınıza sürekli onların yaşamlarına ilişkin tavsiyeler vermeniz gerekebilir, arkadaşlarınızın gözüm ablası olabilirsiniz bir nevi.

Bu hafta Mars artık Boğa burcuna geçiş yapacak ve 31 Mart’a kadar bu burçta seyahat edecek. Evet üzerinizdeki ölü toprağı bir çırpıda atacak olan Mars enerjisi, istek ve arzularınıza ulaşabilmeniz için gerekli destek ve motivasyonu sağlayacaktır size. Fakat aşırı hırs, sinir ve inat sizlere zarar olarak geri dönebilir, buna dikkat etmekte yarar var. Mars yüzünden gereksiz gerginlikler, kavgalar, tartışmalarda söz konusu olabilir. Kazalara da açık olabileceksiniz. Sakarlıktan doğan kesiklere sebep olabilir. Bir şeyleri doğrarken kendinizi kesmeyin mesela veya ateşle fazla oynamayın. Mars size motivasyon verse de kazalara da açık olmanızı sağlayacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir