11 OCAK CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu Günlük Yorumu

 Bugün söylemlerinizde sessinizi yükseltmemeye çalışın. Eğer ısrarcı ve sert çıkışlar göstermeye devam ederseniz yapacağınız konuşmalar yanlış anlaşılabilir.

Gizli kalmış olaylar bugün gündeminizi etkileyebilir. Elinizde olmayan nedenlerle kayıplar yaşayabilirsiniz. Kabullenme içine girip, içsel süreçler yaşayabilirsiniz. İlişkileriniz mutsuzluk getirebilir. Sorumluluklar artabilir. Kontrolünüzü kaybetmemeye özen göstermelisiniz. Parasal konularla ilgili gelişmeler yaşanabilir.

Bugün yaratıcılığınız ve hızlı düşünmeniz sayesinde iş alanınızda yenilere cesaretle adım atabilirsiniz.

Tartışmacı tavırlardan uzak durarak empati kurabileceğiniz bir gün. Özellikle aile bireylerinin cesur kararlarınızdan destek görmeye ihtiyaçları var. Herkes sizin iki dudağınızın arasından çıkacak sözlere odaklanır

Boğa Burcu Günlük Yorumu

 Eski ilişkilere dair söylemlerin rahatsız edici bir şekilde gündeme gelmesi dostlarınızla aranızın açılmasına neden olabilir. Söylemlerinize dikkat etmelisiniz.

Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizdeki sorumluluklarınızdan kaçmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirmek için bir yerlere gitmek size iyi gelecektir. Gizli

Ay bugün Balık burcuna yerleşerek sizin, sanatçı, duyarlı, sezgisel yönünüzü aydınlatıyor.

Arkadaşlarınızın dertlerini dinlemek, onlar için fedakarlık yapmak, yardım kuruluşlarına bağışta bulunmak ya da gönüllü olarak çalışmak içinizden gelir. Dünyevi işler devam etse de, soyut konular ilginizi çeker.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

 İçe kapanık ruh haliniz çevrenizdeki kişilerin dikkatini çekebilir. Israrcı ve size yardımcı olmaya çalışan kişilerin merakını gidermek istemeyebilirsiniz.

İş hayatınızla ilgili olaylar gündeminizi etkileyebilir. Hedeflerinize ulaşmak için göz önünde olmanız gereken bir gündesiniz. Annenizle ilgilenmeniz gerekebilir. Finansal durumunuzla ilgili somut kararlar verebilirsiniz. İlişkilerinizde sorumluluklarınız artabilir. Gizli kalmış olaylar gün yüzüne çıkabilir ve bu durum sizi zorlayabilir.

Bugün zihinle sezgileri ve hisleri bir potada eritme zamanı. Ebeveynlerin ihtiyaçlarını gidermek ve onlara destek olmak bugün temel konununuz olabilir.

Sanatsal veya spiritüel konularla ilgilenen biriyle tanışıp, etkilenebilirsiniz. Sevdiklerinize yardım etmek sizi mutlu eder. Pratik fikirlerinize herkesin ihtiyacı var.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

 İş ve çalışma hayatınızın getirmiş olduğu koşullardan sıyrılıp biraz da benim dediğim olsun davranışı ve eğilimi içerisinde olabilirsiniz. Savunduğunuz düşünceler hakkınızdaki yanlış anlamaları oluşturabilir.

Yeni ufuklara açılmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Özgürlük duygusu içinde yeni planlar yapabilirsiniz. Uluslararası konular gündeminize gelebilir. Maddi kaynaklarınız üzerine durup düşüneceğiniz zamanlar var. İlişkinizde engellediğinizi hissedebilirsiniz. Aldığınız sorumluluklar altında ezilebilirsiniz. Kontrolünüzü kaybetmemeye özen gösterin.

İş hayatınız ve kazançlarla ilgili sürpriz gelişmelere açık bir gündesiniz. Ama daha çok hayatın felsefi tarafıyla ilgilenmek istersiniz.

Zira tüm gün Balık burcunda seyahat edecek yönetici gezegeniniz Ay, sizin yurt dışı bağlantılarınıza ve yeni öğretilere yelken açmanıza ışık tutacak. Hislerinize güvenin. Uzaktaki birine karşı hislerinizde bir değişim olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

 Bugün sakin ve huzurlu yapınızın kimsenin bozmasına izin vermemelisiniz. İsteklerinizi karşı tarafa aktırırken zorlanabilirsiniz. Karşı taraf bu anlamda sizi biraz yorabilir.

Endişe duyduğunuz konular gündeminize gelebilir. Elinizde olmayan nedenlerle kayıplar yaşayabilirsiniz. Yaşayacağınız içsel süreçler sizi güçlendirecektir. Finansal konularınızla ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar var. İlişkinizde keyifsiz zamanlar yaşayabilirsiniz.

Bugün zihin yerine kalbinizin sesini dinlemelisiniz. Zira koşulsuz sevgi, yardımseverlik ve fedakarlık temaları kapınızı çalabilir.

Ama kanmaya ve kandırılmaya dikkat! Kalbinizi bunu hak edenlere açın. Cömertçe sevginizi ve aşkınızı paylaşın. Doğayla buluşun. Eğlence mekanlarına gidip neşelenin.

Başak Burcu Günlük Yorumu

 İkili ilişkilerde bağları kuvvetlendirme ve pekiştirme zamanı. Olayların iç yüzünü görmek için arka planda kalarak gerçekleri görebilirisiniz. Biraz süre tanıyın.

Eşinizle ilgili yeni sorumluluklar yüklenebilirsiniz. İlişkinizde keyifsiz anlar yaşanabilir. İlişkinizde denge ve uyum arayışı içine girebilirsiniz. Uğraştıran durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Gizli kalmış konular gündeme gelebilir. Yaşadığınız sıkıntılar nedeniyle kontrolünüzü kaybedebilirsiniz. Akışta kalmaya özen gösterin.

Bugün tüm gün Balık burcunda seyahat edecek olan Ay, partnerinizin duygusal iniş, çıkışlarını tetikleyecek.

Bağımlı olduğu fikir ve konulara takılı kalır. Onu ikna etmek sizin için zordur. Olayları kendi akışına bırakmakta fayda var. Bazen zihin yerine kalp daha doğru karar verir. Alkolü abartmadan keyifli yemeğe zaman ayırarak kendinizi ödüllendirin.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

 Rutinden sıyrılıp hayata renk katmak eğiliminde olabilirsiniz. Sosyal çevrenizdekilerle güzel bir organizasyon düzenleyebilirsiniz.

Çalışma arkadaşlarınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Yaptığınız plan ve programlar gün içinde işlerinize kolaylık getirecek. Uğraştığınız işlerle ilgili sorumluluklarınız artabilir. Gizli kalmış konular gündeminizi etkileyebilir. İkili ilişkilerinizle ilgili mutsuzluk yaşayabilirsiniz. Yeni finansal haberler doğrultusunda yönlenebilirsiniz.

Bugün ilişkileri yönetmedeki ustalığınızla, çevrenizdekilerin de gözü kulağı olursunuz.

Sağlık konularında yardım etmek, yarım kalan işleri toparlamak ve organize olmak size düşer. Ayaklarınıza özen göstermelisiniz. Uzaklardan alacağınız habere sevinirsiniz. Ruh sağlığınıza özen göstermelisiniz. Açık havada yürüyüş size iyi gelir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

 Özel yaşamınıza dair sorunları karşı tarafın anlamasını bekleyerek zorlamamalısınız. İletişimde açık olup net davranışlar sergilemelisiniz.

Uğraştığınız işlerinizde yaratıcılığınızı kullanacağınız bir gündesiniz. Keyif aldığınız kişilerle görüşmek ve zevk aldığınız şeyler için rahatça para harcayabilirsiniz. İlişkilerinizde gergin zamanlar yaşayabilirsiniz. Sorumluluklarınız çoğalabilir. Bilemediğiniz konular yüzünden sıkıntıya girebilirsiniz. Finansal konularınız hakkında daha çok düşünmek isteyebilirsiniz.

Bugün alkol tüketimine dikkat! Ayrıca her türlü keyif veren maddenin aşırı kullanımından kaçınmak gerekir.

Böyle insanların da size fayda vermeyeceğini kabullenmelisiniz. Meditasyon yapmak, inançları sorgulamak, spiritüel grup çalışmalarına katılmak ve yalnızlığınızın keyfini çıkarmak için harika bir gün.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Yaptığınız her hata kendinize uzaklaşmanız için yeterli bir sebeptir. Olaylara kısa vadeli çözümler bulup yeni bir kısır döngüye girmemelisiniz.

Ailede gizli kalmış konular gündeme gelebilir. Geçmişe yönelik konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Güven aradığınız durumlara çekilebilirsiniz. İlişkilerinizde daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Finansal haberler alacağınız zamanlar var. Elinizde olmayan nedenlerden ortaya çıkan konular yüzünden kontrol kaybı yaşamayın.

Felsefi konular bugün daha fazla ilginizi çeker. Herkese koşulsuz sevginizi sunmak, karşılık beklemeden iyilik yapmayı kendinize misyon edinebilirsiniz.

Yine de aşırı iyimser tavırlardan kaçınmak gerekir. Evde su boruları veya tesisatla ilgili sıkıntılar ortaya çıkabilir. Resim yapmak, şiir yazmak gibi yeteneklerinizi geliştirmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük  Yorumu

 İlişkilerde ilk adımı atan taraf olmak sizi bugün yüceltebilir. Hatalarınıza objektif bir şekilde bakarak onları kabul etmelisiniz.

İletişim yönünden hareketli bir gündesiniz. Yakın çevrenizde olup bitenler gündeminizi etkileyebilir. Ancak ilişkilerinizde engellerle karşılaşabilirsiniz. Parasal konularda somut kararlar almak isteyebilirsiniz. Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden ortaya çıkan olaylarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kontrolü elden bırakmayın.

Partnerinizin kırılgan ve duygusal ruh haline destek vereceğiniz bir gün. Hayata karşı cesaretini kaybetmiş olabilir.

Dolayısıyla ruhsal dengesini iyileştirmek size düşer. Diğer yandan sanatsal çalışmalar yapmak, etkili yazılar kaleme almak için harika. Hatta kendinizi şiir yazarken bile hayal edebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük  Yorumu

 Size ihtiyacı olan kişilere anlayışla davranmalı ve bencillik yaratan söylemlerden uzak durmalısınız. Akıl ve duygu arasındaki köprüleri sağlamlaştırmak için doğru bir zamandasınız.

Maddi kaynaklarınız üzerinde düşüneceğiniz bir gündesiniz. Bütçenize uygun gelir gider dengesi yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız işlere yönelmek isteyebilirsiniz. Başkalarından alacağınız desteklerle daha rahat çözümler bulabilirsiniz. İlişkilerinizde sıkıntılar çıkabilir. Akışta kalmaya özen gösterin.

Bugün kontrolsüz para harcamaya dikkat edin. Özellikle ayakkabı alışverişinde abartıya kaçabilirsiniz.

Alma verme dengesinde sınırınızı çizin. Sonradan bu dengeyi kurmakta zorlanırsınız. Yardım kuruluşlarına bağışta bulunabilirsiniz. Sevdiğinizle beraber romantik bir ortamda hayatı paylaşmak da lazım.

Balık Burcu Günlük Yorumu

 Aşk hayatınıza dair ciddi kararlar alabilirsiniz. Yalnız balıklar için sürpriz bir tanışma ve buluşma gerçekleşebilir.

Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Sağlığınıza daha fazla özen göstermelisiniz. Kişisel hassasiyet gösterdiğiniz olaylara karşı dikkatli olmalısınız. Parasal konular gündeminizi etkileyebilir. İlişkilerinizde aldığınız sorumluluklar size ağır gelmeye başlayabilir.

Bugün her türlü aşırılıktan kaçının. Kalbinizi, sanata, meditasyona, spiritüel konulara, duaya açın.

Üçüncü gözünüzün gücünü derinden hissedin. Depresif konulardan uzak durun. Ayak masajı yaptırın. Deniz kenarında yürüyüş yapın. Bir çay molası verin. Moralinizi yüksek tutun. Sevdiğiniz arkadaşlarınızı arayın.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir