12 OCAK CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu Günlük Yorumu

 Bugün çıkara dayalı olaylar olabilir ve siz zor durumda kalabilirsiniz, taraf tutmadan biraz daha geri planda kalmalı ve olayları gözlemlemelisiniz.

Hayatınızda fark edemediğiniz ve bugün açığa çıkan konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Gizli kalan olaylara karşı kabullenme içine girebilirsiniz. İçsel süreçler yaşayacağınız zamanlar var. İşleriniz istediğiniz hızda ilerlemeyebilir. Bugün günlük bitirmeniz gereken işlere yönlenmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Tükenme yaşayabilirsiniz.

Güneş ile gücü dönüştürme ve düzen değiştirme gezegeni Plüton bugün birlikte hareket edecekler.

Sizin kariyer hayatınızda meydana gelecek olan bu güçlü görünüm önemli kişilerden destek alıp, işinizde risk gibi görünen farklı konulara yönelik atılım yapacağınıza işaret ediyor. İnşaat sektörüyle ilgili gelişmeler de ayrıca önem kazanabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

 Yakın çevre iletişimlerinizin aktif olacağı özel bir gün. Kendinizi yardımlaşmanın sıcak enerjisine açtığınız takdirde olayların daha kolay bir şekilde geliştiğini fark ediyor olacaksınız.

İletişim yönünden hareketli bir gündesiniz. İşlerinizin akışı yavaş olduğundan, yazışma ve konuşmalar gündeminizi etkileyebilir. Olaylara karşı sakin tavrınızı korumakta fayda var. Yapmak zorunda olduğunuz sözleşmelere daha fazla özen göstermelisiniz. Yaşadığınız bazı olaylarsa sonlanmalar olabilir. Dedikodulara karşı dikkatli olun.

Güneş ile gücü dönüştürme ve düzen değiştirme gezegeni Plüton bugün birlikte hareket edecekler.

Yurt dışıyla ilgili bir konunun derinine inebilir. Alt detaylarını ortaya çıkararak uzun süreden beri hayatınızda önemli bir yer kaplayan bu konunun akışını değiştirebilirsiniz. Bu hukuki bir mesele ya da devletle bağlantılı bir gündem de olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Sevgiye dair beklentilerinizin olumlu gelişebileceği bir gün olabilir. Kariyerinizle ilgili konularda yaratıcılık enerjiniz oldukça yüksek. Eğer kabullenici ve teslimiyetçi olursanız olumlu etkilerini göreceksiniz.

İş hayatınızdaki sorumluluklarınız gündeminizi etkileyebilir. İşleri yetiştirmekte zorlandığınız bir gün yaşayabilirsiniz. Günlük işlerin ve aksiliklerin içinde sakin kalmaya özen göstermelisiniz. Gün içinde tükendiğinizi hissedebilirsiniz. Gizli kalmış olaylardan dolayı kabullenme içine gireceğiniz zamanlar var. Üstlerinizle ilgili konulara dikkat edin.

Güneş ile gücü dönüştürme ve düzen değiştirme gezegeni Plüton bugün birlikte hareket edecekler.

Bugünlerde hesap işlerinizi büyük bir gizlilik içinde yürütebilir, gizli anlaşmalar yapabilir, hayatınıza dair gizli özel konulara eğilebilirsiniz. Metafizik ve okült bilgilere ilginiz artabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

 Günlük yaşantınızın gerekliliklerini sıralayarak onları gerçekleştirmek isteyeceğiniz önemli bir gün. Sosyal çevrenizle aranızda yardımlaşma söz konusu olabilir. Çevre ile ilişkilerinize belli bir sınır çekebilirsiniz.

Gün içinde yeni ufuklara açılmak için isteyebilirsiniz. Yolculuk planları için çevrenizdeki insanları da heveslendirebilirsiniz. İnanç ve felsefelerle ilgili konularda düşüncelerinizi etrafınızdakilerle paylaşmak isteyeceğiniz zamanlar var. İşlerinizdeki yavaşlama canınızı sıkabilir. Elinizde olmayan nedenlerden kaynaklı olaylar yaşanabilir.

Güneş ile gücü dönüştürme ve düzen değiştirme gezegeni Plüton bugün birlikte hareket edecekler.

İkili ilişkileri mercek altına alan 7. evinizde meydana gelecek. Gerek özel gerek iş yaşamınızda radikal değişimlere adım atmak üzere ikili ilişkilerinizde önemli gelişmeler yaşayacağınız bir gündesiniz. Bu enerjiyi kendi adınıza pozitif yönde kullanmanız önemli olacaktır.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

 Finansal konuların gündemde olacağı bir gün. Kariyerinizle ilgili kaygılarınıza biraz daha teslimiyetçi ve bütüncül yaklaşmalısınız. Sağlığınız ve gündelik sorumluluklarınız bir angarya haline dönüşmemelidir.

Endişe duyduğunuz olaylar gündeminize tekrar düşebilir. Finansal konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Uğraş gösterdiğiniz işlerde yavaşlama ve sonlanma yaşayabilirsiniz. Hayatınızda gizli kalmış olaylar nedeniyle kabullenme içine girebilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar olabilir. Banka işlerinizi hallederken dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz.

Güneş ile gücü dönüştürme ve düzen değiştirme gezegeni Plüton bugün birlikte hareket edecekler.

Gündelik hayatınızda önemli değişiklikler arifesindesiniz. Ofisinizin taşınması gündeme gelebilir. Bir iş arkadaşınızla aranızda güçlü bir çekim hissedersiniz. Bu hayatınızın akışını değiştirecek bir ilişkinin başlangıcı olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumu

 İkili ilişkiler ve aşk hayatınızla ilgili konular gündeminizde olabilirAilenizin maddi oluşumları ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

Eşinizle ilgili olaylar gündeme gelebilir. Uğraştıran durumlardan uzak kalmanızda fayda var. Mahkeme ile ilgili işlerinizde yavaşlamalar olabilir. Gizli kalmış olaylara karşı kabullenme içinde olabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı bitişler yaşanabilir. İşlerinizdeki aksamalar yüzünden kendinizi hırpalamayın.

Güneş ile gücü dönüştürme ve düzen değiştirme gezegeni Plüton bugün birlikte hareket edecekler.

Çocuğunuzla ilgili önemli gelişmelere açıksınız. Ayrıca psikolojik araştırmalar, seanslar veya metafizik konulara ilginizi çekebilir. Partner ile aranızdaki bir sorunun derinine ve kökenine inmek için uygun zamanlardır. Önceden bastırılmış konular artık su yüzüne çıkar.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Gündelik çalışma hayatınız ve iş disiplininizde bazı değişiklikler olabilir. Daha fazla sorumluluklar almanız gerekebilir. İletişimde heyecanlı ve sürpriz adımlar alabilirsiniz.

Çalışma hayatınızla ilgili sorumluluklar gündeminizi fazlasıyla etkileyebilir. Sizi yoran ve yıpratan koşullara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlar var. Yetiştiremediğiniz işler için başkalarından destek alabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerle karşılaştığınız olaylara karşı kontrolünüzü kaybetmemelisiniz. Tükenme söz konusu.

Güneş ile gücü dönüştürme ve düzen değiştirme gezegeni Plüton bugün birlikte hareket edecekler.

Evinizde yapılması gereken değişiklikler, tamirat, tadilat, temizleme işleri gibi konulara rahatlıkla eğilebilirsiniz. Bir sorunun derinine ve köklerine inerek çözüm bulmak için harika bir gün.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Maddi beklentilerinizi karşılayabileceğiniz hızlı gelişmeler ve projeler gündeme gelebilir. Aşk hayatınızla ilgili yakaladığınız düzen ve istikrar kendinizi oldukça iyi hissettirecektir.

İş hayatında yaratıcılığınızı daha fazla kullanmak isteyebilirsiniz. Kendinizi rahat ifade ettiğinizi düşündüğünüz arkadaşlarınızda birlikte olmak size iyi gelecektir. İşlerin akışında yavaşlamalar olabilir. Gizli kalan konular gündeminizi etkileyebilir. Akışta kalmaya özen gösterin. Bitişler yaşayacağınız zamanlar olabilir.

Güneş ile gücü dönüştürme ve düzen değiştirme gezegeni Plüton bugün birlikte hareket edecekler.

Kardeş ve yakın akraba ilişkilerinizde köklü değişimler meydana gelebilir. Ayrıca son derece karizmatik, gizemli bir komşuyla tanışıp etkilenebilirsiniz. Güçlü karakteri hemen dikkatinizi çekecektir. Duygusal zorlanmalara açık bir gün.

Yay Burcu Günlük Yorumu

 Ev ve aile yaşamınıza dair konuların gündemde olacağı ve değişken şartlar karşısında ruhsal anlamda yorulabileceğiniz bir gün olabilir. İkili ilişkilerde heyecanlı sürprizlere açık olun.

Ailevi konular gündeminizi oluşturabilir. Babanızla ilgili konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Güven aradığınız konulara çekileceğiniz zamanlar var. Eskiye ait konular tekrar ortaya dökülebilir. Gün içinde bitirmekte zorlandığınız işlere yönelebilirsiniz. İşlerin akışı yavaş olabilir. Yaşanacak olaylara karşı sakin kalmakta fayda var.

Güneş ile gücü dönüştürme ve düzen değiştirme gezegeni Plüton bugün birlikte hareket edecekler.

Destek beklenilen he konuda karizmatik, güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Parasal kazancınızda gözle görülür bir artış görülse de herkese güvenmeyin. Menfaatine düşkün insanlar çevrenizi sarabilir. Kendi çıkarlarınızı da asla göz ardı etmemelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Geçmişten getirdiğiniz korkular ve yanlış yargıları değiştirmek için kendinizle büyük bir mücadele verebilir ve kendinizi hiç olmadığınız kadar duyusal hissedebilirsiniz.

Bugün gelecek beklentilerinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Arkadaş gruplarınızla birlikte zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Denekteki işlerinizi bitirmek için uygun bir gündesiniz. İşten gelecek destekler sizi gün içinde çok fazla rahatlatabilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı sonlanmalar yaşayabilirsiniz.

Güneş ile gücü dönüştürme ve düzen değiştirme gezegeni Plüton bugün birlikte hareket edecekler.

Son derece güçlü olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz. Gayrimenkul yatırımlarınızda değer kazanan hamleler yapabilirsiniz. Tapu işlemleri gündeminizi meşgul edebilir. Çevreniz tarafından ciddiye alınmak, otoritenizi sağlamlaştırmak için bugün önünüze gelen fırsatları kaçırmayın.

Kova Burcu Günlük Yorumu

 Maddi konularınızla ilgili sorunları çözümlemek için harika etkiler altındasınız. Borç ve alacak dengesini oluşturabileceğiniz güzel bir gün.

Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Kişisel donanımınızı kullanacağınız işlere yönlenmek sizin için daha iyi olabilir. Gün içindeki ufak tefek işlere zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Başkalarından alacağınız destekler günü daha rahat geçirmenize neden olabilir. Hayatınızda gizli kalmış olaylara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Güneş ile gücü dönüştürme ve düzen değiştirme gezegeni Plüton bugün birlikte hareket edecekler.

Bugün bilinçaltınız sizi zorlayabilir. Geçmişten gelen bir takım korkularınız su yüzüne çıkacaktır. Eskiden beri görüşmediğiniz kişilerle karşılaşabilir ya da gizli niyetleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Soğukkanlılığınızı elden bırakmamakta fayda var.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Kariyerinizle ilgili karşınıza gelen seçenekler arasında kalmak ve karmaşanızın artması sizi biraz yorabilir. Dengesizliklere karşı temkinli olmalısınız.

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebileceğiniz bir gündesiniz. Gizli kalmış olaylara karşı kişisel hassasiyet yaşayabilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmeniz gereken zamanlar olabilir. Gün içinde bitişler yaşanabilir. Elinizde olmayan nedenlerle yaşanan sonlanmalar nedeniyle kabullenme içine girebilirsiniz.

Güneş ile gücü dönüştürme ve düzen değiştirme gezegeni Plüton bugün birlikte hareket edecekler.

Arkadaşlıklarınızı tekrar gözden geçirme ve bu konuda derin dönüşüm zamanı. Bazı arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkarmaya karar verirsiniz. Ya da içinde bulunduğunuz sosyal grupla olan bağlarınız değişime uğrar. Gizli, mistik konular dikkatinizi çeker. Bir işi sonlandırmak için kararlı davranırsınız.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir