13 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumu Tüm Burçlar

KOÇ Burcu Perşembe 13 Haziran 2019

Sıkıntılar git gide artıyor çünkü istekleriniz istediğiniz gibi olmuyor ancak sabrederseniz her şey istediğiniz gibi olucak. Aile boyu tatile çıkabilirsiniz daha güzel planlar peşindesiniz. Kaybettiğin enerjini geri kazanacaksın seni daha da güçlü yapacak karşına çıkacak bütün engellerin üstesinden geleceksin kafanı fazla yorma. Sevgilinizle güzel planlar yapacaksınız geleceğinize dair yatırımlar da yapabilirsiniz ortak bir işe de girebilirsiniz. Aşkta inşa çıkışlar yaşayacaksın. Sevgilinle arandaki sınırları kaldıracaksın ve daha samimi bir ilişki kuracaksın.

BOĞA Burcu Perşembe 13 Haziran 2019

İçini ısıtacak birileriyle karşılaşacaksın ve bu birileri sana çok çok iyi gelecek kendini hiç iyi hissetmediğim kadar iyi hissedeceksin. Çevrende gereksiz yere tartışmalara inatlaşmalara girme bu ara kaybeden taraf sen oluyorsun bu yüzden kendini biraz daha geri çekmeni öneriyorum. Kendinden Ödün vermek istemediğim bazı olaylarla karşı karşıya kalacaksın yinede tedbirli yaklaşmayı öğreneceksin. Geçmişte yaşadığımız ilişkiden de şimdi karşına çıkabilir ve bu geçmişin yeni sevgilini rahatsız edebilir bunun için sevgilinden az konularda özür dilemen gerekebilir.

İKİZLER Burcu Perşembe 13 Haziran 2019

Bazı kişiler minnacık kalbinizi kırabilirler fakat siz buna müsaade etmeyin daha dikkatli olun. Hayata karşı bakış açının değişeceği, ve bunun farkına çok yakın zamanda varacaksın inşallah iş işten geçmez çünkü bu hayata karşı bakış açın o kadar mükemmel ki inşallah kaçırmazsın. Müjdeli bir haber ile karşı karşıya kalacaksın alacağın haberle şok olacaksın. Eşinizle veya sevgilinizle aranızı bozmak isteyenler olacak fakat siz ne yapıp edip buna engel olacaksınız sizi kimse tutamaz. Bütün olumsuzlukları üzerinden atıp pozitif bir yaşama adım atacaksın.

YENGEÇ Burcu Perşembe 13 Haziran 2019

Emeklerinin karşılığını alacaksın biraz daha sabretmeni tavsiye ederim. Hep aynı konulardan hep aynı insanlardan çevrende olan insanlardan bir çok sıkılıyorsun fakat bunun için bir çözüm elde edemiyorsun bir arkadaşından yardım alabilirsin. Hayatında ufak değişiklikler yapacaksın bu değişiklik sana çok iyi gelecek. Şansın ne zaman yüzüne geleceğini hiç kimse bilemiyor fakat sen tahmin edebiliyorsun biraz daha bazı konuların üzerine düşmeye bak. Senin için yeni kararlar yeni bir başlangıç olacak hayatına katabileceğin en güzel şeyde bunun olduğunu düşüneceksin.

ASLAN Burcu Perşembe 13 Haziran 2019

Çok kıskanılacağın bir zaman fakat kıskanılmakta hoşuna gidiyor. Kafana takılan bazı konuları artık tek tek masaya çekmenin zamanı geldiğini düşünüyorsun hepsini tek tek yeniden düşüneceksin alacağımız kararlar olacak ve bu kararla senin geleceğini etkileyecek çok iyi düşünmen gerek. Yeni sayfalar açmayı düşünüyorsun. Verdiğim bazı zaman kayıplarını düşünüyorsun ama düşünmeklele başka bir şey geçmiyor bu yüzden hedefine odaklan ve yoluna bak.

Kalbine hiçbir şekilde söz geçiremiyoruzceksin o istediği kişiye aşık olacak sen de seveceksin. Bazen bazı konulardan dolayı çevrendekilerle tartışıyorsun Tokat bazen kafanı yormak istemiyorsun o yüzden akışına bırakacaksın.

BAŞAK Burcu Perşembe 13 Haziran 2019

Hayatında geleceğe dair bir denge kurmaya çalışıyorsun bazen başarılı oluyorsun bazen olamıyorsun. Eline geçecek tüm fırsatları değerlendir çünkü daha sonra pişman olabilirsin keşke deneseydim keşke değerlendirseydim diyebilirsin. Bazen sevgilinin ne dediğini anlamıyorsun sürekli sana bilmece soruyormuş gibi hissediyorsun hep bir şeyler düşündürdüğü için ona sinir oluyorsun fakat oda bunun farkında değil güzelce anlatırsın her şey yoluna girebilir. Hayatını dengede tutmaya çalışırken hep birileri bunu burnunu sokuyor fakat sen aldırmayacak ve yoluna bakacaksın. Beklediğin bazı haberler var pek yakında kapına çalacak. Aşk dolu bir günün olsun..

TERAZİ Burcu Perşembe 13 Haziran 2019

Farklı kültürlere sahip ve bakış açısı size yeni değerler katacak yeni kişilerle tanışmanız için ortamın içinde bulunabilirsiniz. Önemli statüye sahip kişiler tarafınca yapacağınız işlerde övgü ve iltifatlarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek adına alacağınız bazı kararlar geleceğinizde iz bırakabilecek şekilde olabilir. Mantıklı ve sağlıklı kararlar almanız sizin için daha hayırlı olacak. Üstünüzdeki sinir ve stres sağlığınıza zarar verecek nitelikte olmamasına dikkat edin.

AKREP Burcu Perşembe 13 Haziran 2019

Şu sıralar mantıklı kararlar alabilmeniz için çok doğru bir zaman. Daha olgun ve mantığa sığacak nitelikte planlarınız dikkat çekecek. Maddi açıdan beklenmedik borçlarla karşılaşmanız biraz canınızı sıkacak. Olumsuzluğa kapılmamanız bu durumdan kurtulmanızda kilit bir hamle olabilir. İlişkinizde yaşadığınız küçük aksaklıklar sizin sakin ve sabırlı tavırlarınız sayesinde daha oturak bir yol izleyecek. Sevgilinizi mutlu edebilmeniz için aklınızdan geçen planları faaliyete sokmanız mutluluğunuzu artıracak. Hafif bir gün geçireceğiniz için gününüz huzur dolu olacak.

YAY Burcu Perşembe 13 Haziran 2019

Bugün etrafınızdaki insanlar size biraz soğuk veya kaba gelebilir. Aslında bunun sebebi tamamiyle sizin alıngan yapınızdan kaynaklı. Fevri davranışlarınızdan dolayı bu kişileri yanlış algılayabilir ve aranızda ufak pürüzler yaşamanıza neden olabilir. Size düşen tek şey vereceğiniz tepkilerin ne kadar doğru olacağını sorgulamak. Bugün bir takım sorumluluklar altına girebilirsiniz. Bu sorumluluklar sizin kişiliğinizi geliştirmeniz için önemli bir fırsat olabilir. Maddiyatınız konusunda kendinizi fazla sıkmamanızı ve bardağın dolu tarafından bakmanızı öneririz. Günün güzelliğinin farkına varın, kendinize özel bir zaman ayırın.

OĞLAK Burcu Perşembe 13 Haziran 2019

Tarafınızdan gizlendiğini düşündüğünüz bazı hakkımızdaki düşünceler olduğunu iddia edeceksiniz. Bu iddialar karşısında haklılık payınızın olması olası. Haklı olmanız hadi kadar sizin için değerli olsa da bu gibi konularda iki, hatta üç kere düşünmeniz sizin doğru yoldan sapmamanıza yardımcı olacak. Gün içerisinde bazen uzaklara boş baktığınızı hissettiğiniz anda kendinizin bu dünyada tek ve benzersiz olduğunuzu düşünmelisiniz. Gün içerisinde yoğunluğunuz veya dalgınlığınız sebebiyle yediğiniz ve içtiğinize dikkat etmemeniz sağlığınıza olumsuz etkiler edebilir.

KOVA Burcu Perşembe 13 Haziran 2019

Şu sıralar sağlığınızda bazı problemlerle huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Bugün ve ilerleyen günlerde sağlığınız ile canınızın yanmaması adına biraz daha kendinize önem vermelisiniz. Duygusallığınız sayesinde ailenize bağlılığınız gün içerisinde yaşayabileceğiniz gelişmelerle daha da artacak. Bugün ruh halinize bağlı olarak sosyalleşmek yerine yalnız kalmak daha çekici gelebilir. Günün sonunda yalnız kalmayı tercih eden Oğlaklar günü değerlendirirken yalnız kalma isteğinizi göz önünde bulundurunuz. Maddi konularda gelirinizin beklentimizin altında olmuş olabilir. Gününüzün biraz kısır geçeceğini, bu yüzden de kendinize has bazı tercihlerde de değerlendirmenin içine katmanız avantaj sağlatacaktır .

BALIK Burcu Perşembe 13 Haziran 2019

Gününüz hafta içindeki diğer günlere nazaran daha keyifli olacağınız gibi gözüküyor. Ufak çaplı süprizler veya sizi mutlu edecek küçük ayrıntılarla karşılaşabilirsiniz. Bugün yaratıcılık konusunda farklılık yarattığınızı fark edeceğinizden dolayı motivasyonunuz etkileyici derecede olabilir. Eviniz veya arabanız bugünlerde sizin için daha değerli bir mülkiyet olduğunu düşüneceksiniz. Bu yüzden gün içerisinde eviniz veya arabanıza yatırım yapabilirsiniz. Beklentileriniz bugün sizi mutlu edebilir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir