14 Haziran 2019 Cuma Günlük Burç Yorumu Tüm Burçlar

KOÇ Burcu 14.06.2019 Cuma günü Günlük Burç Yorumu Madamele.com

Vereceğiniz kararlarda biraz daha düşünmeli hayatınıza öyle devam etmelisiniz. Bu kararlarla çevrenizde şaşkınlık yaratabilir, ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz. Ruhsal açıdan biraz üzerinizde baskı olduğu söz konusu. Kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz kendinize zaman ayırmak da fayda var. Maceraların peşinizi bırakmayacağı bir gün. Huzursuzluklara yol açan bir arkadaşınız sizin arkanızdan konuşuyor bu konuda annemizi almalı daha dikkatli olmalısınız. İş hayatınızda iyi gelişmeler olacak ve maddi anlamda iyi kazançlar olacağı görünüyor. Biraz daha açık sözlü davranmanız gerekecek çünkü içinize attığınız her bir cümle size sıkıntı bırakacağını unutmayın. Haklı olduğunuzda konuşmayı bırakmayın.

BOĞA Burcu 14.06.2019 Cuma günü Günlük Burç Yorumu Madamele.com

Geçmişiniz de sevdiğiniz insan karşınıza beklenmedik bir sokakta beklenmedik bir anda çıkabilir. İş hayatınızda sizi zorlu bir süreç bekliyor fakat bunu her şeye rağmen aşacaksınız. Canınızın sıkkın olduğu bir gün. Hayat enerjinizi alan biri var. Maddi anlamda hasar göreceğiniz bu zamanlarda birinin size yardım eli uzattığını göreceksiniz. Kafanıza takılmayacak şeyleri bazen aşırı takıyor, kafanıza takılmayacak şeyleri ise hiç kalâ almıyorsunuz. Bugün çok yoruldum yarın yaparım, dediğiniz yani tembelliğinizin artacağı bir gün. Sevgilinizin bir takım beklentiler içinde. Arkadaş çevrenizden ise çok sıkıntı çekmiş artık huzura kavuşmak istiyorsunuz, yakında bu istediğiniz olay gerçekleşecek karşınıza yeni insanlar ve dost edinebileceğiniz insanlar çıkacak.

İKİZLER Burcu 14.06.2019 Cuma günü Günlük Burç Yorumu Madamele.com:

Bazen her şeyin sıradan olduğunu düşünebilir ve bu düşünceyle her şeyi maf edebilirsiniz. Bu yüzden hemen ani kararlar almamanız gerekiyor. Sizin için sıkıcı bir gün daha. Ne kadar eğlenmeyi, doyasıya yaşamayı sevseniz de ve belli bir noktada sıkılıp, bunalacağınız bir zamandasınız. Arkadaşlarınız oldukça alıngan. Sizde öylesiniz fakat bazen belli etmiyorsunuz. Aşk hayatınızda bazı önemli gelişmeler olacak ve bu önemli gelişmelerin ardından bir sürpriz doğacak, o kadar mutlu olacaksınız ki sevinçten ayaklarınız tutmuyor olacak. Hayata karşı bakış açınızın değişeceği bugünlerde bazı önemli kararlar alacaksınız ve bunu tek başına alacaksınız. Sizin için önemli ve güzel kararlar olacak, sizi bir uçtan bir uca götürecek.

YENGEÇ Burcu 14.06.2019 Cuma günü Günlük Burç Yorumu Madamele.com

Baş ağrılarının tuttuğu bugünlerde bazı şeyleri kafanıza takmamakta fayda var. Duygusal yönünüz ağır basıyor buda sizi oldukça kırılgan yapıyor. Ani kararlar hayatınızda birçok değişikliğe neden olacaktır alacağınız ani kararlardan daha temkinli olmanız gerekecek. Eğer sıkıntınız varsa bunu eşinize veya sevgilinize aktarmalısınız. Enerjinizin yüksek olduğu dönemlerin geleceğini unutmayın. Sevgiliniz yoksa olacağı zamanlarda aynanın karşısından ayrılmayacaksınız, kendinize bir tık daha bakım yapacaksınız. İş hayatınızda olumlu şeyler olmayabilir. İş arkadaşlarınızla bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Günlük seyrinde devam eden hayatınızda fazla bir değişiklikler olmayacak. Sağlığınızın önemli olduğunu düşüneceğinizden dolayı sağlığınıza da fazlasıyla dikkat edeceksiniz.

ASLAN Burcu 14.06.2019 Cuma günü Günlük Burç Yorumu Madamele.com

Hayatınızda hep başta olduğunuz gibi ilişkilerinizde de başta olmak istiyorsunuz fakat bu böyle ilerlemiyor çünkü karşınızdaki insanlar her zaman aynı olmuyor ve bu yüzden birinden ters tepki alabilirsiniz. Daha dikkatli olmanızı ve sözlerinizde temkinli davranmanızı öneririm. Hayata dair güzel planlar içerisindesiniz. Planların gerçekleşeceğine inanıyorsunuz ve inanmak başarmanın yarısı siz yarısını bitirmiş durumdasınız. Pes etmeden devam etmelisiniz. Arkadaş çevrenizde sizi sevenler yanınızda olacak bir sorun karşısında ne yapacağınızı bilmediğiniz bir anda sizi seven dostlarınız yanınızda olacaklar. Ailenizi özlemiş gibisiniz yakında ailenizle görüşebilirsiniz. Gereksiz konulara takılmamanızı şiddetle tavsiye ederim çünkü hayatta sizden başka önemli birisi yok. Maddi açıdan biraz daha tutumlu olmanızı, maddiyatınız iyi olsa da kenara para atmanızı öneririm. Bu aralar sıkıntı içine girebilirsiniz dikkat etmelisiniz.

BAŞAK Burcu 14.06.2019 Cuma günü Günlük Burç Yorumu Madamele.com

İş alanında bazı yatırımlar yapabilirsiniz fakat bu yatırımlar çok işinize yarayacak. Geleceğe dair bakış açınızın değişeceği bir gün çünkü sizi seven dostlarınız sizin iyiliğiniz düşünüyor ve size birkaç fikir sunuyor. Partnerinizle konuşacağınız bir konu var ve bu konu sizin ilginizi çekecek partnerinizi pür dikkatle dinleyecek, ona onay vereceksiniz. Bazı düşmanlarınız sizinle çok uğraşıyor, sizi hayale yönlendiriyor fakat hayal içinde yaşamadığınızı onlara gösterin çünkü siz gerçekçi birisiniz. Maddi anlamda ufak sıkıntılar çekebilirsiniz ama bu çok büyük kayıplar değil yinede dikkat etmeniz gerekiyor. Şans sizden yana bunu çok iyi kullanın.

TERAZİ Burcu 14.06.2019 Cuma günü Günlük Burç Yorumu Madamele.com

Sevgilinize yapacağınız sürprizle onu kendinize bağlayabilir ve daha mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. İlişkinizde farklı boyutlar olacak Ve bu sizi çok daha iyi yerlere sürükleyecek. Eğer bir ilişkiye sahip değilseniz ilişki tadında yaşayacağınız bir flört evresi kapıda. Arkadaşlarınızla yapacağınız sohbetlerde birinin size karşı kin beslediğini öğreneceksiniz veya hissedeceksiniz. Arkadaşlarınızın tavırlarına konuşmalarına dikkat ederseniz daha iyi bulacaksınız. Bu iş konusunda yapacağınız anlaşmalar sizi çok iyi yerlere getirecek. İlerisi için güzel planlar yapıyorsunuz ve bu planlar gerçekleşecek. Maddi anlamda biraz sıkıntı çekiyordunuz fakat bu sıkıntılar geçecek çünkü elinize gelecek fırsatları iyi değerlendireceksiniz. Bir konuda aile büyüklerimizden alacağınız yardım ile kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Şans bugün sizden yana iyi kullanın derim.

AKREP Burcu 14.06.2019 Cuma günü Günlük Burç Yorumu Madamele.com

Çok sakinsiniz bu aralar fakat bu sakinliğin altında aslan yatıyor. Arkadaş çevrenizle daha sıkı fıkı olacaksınız ama yinede dikkat edin her iyi şeyin ardından ne olduğunu siz daha iyi biliyorsunuz. Sevgilinizle sıcak, samimi, duygusal anlar yaşayacaksınız. Bu aralar özlediğiniz biri var hem de aşırı fakat bunu belli etmekte çekiniyorsunuz. Çalışma hayatınızda önemli kararlar görünüyor alacağınız bu kararlarda hayatınız oldukça şekillenecek. Harcamalarınıza dikkat edin ufaktan kenara birikimler yapın bir kaç sene sonrası için iş kurma planlarınızda lazım olacak. Sağlığınıza dikkat edin. Şans sizden yana bugün size iyi gelecek renk ve huzur verecek renk yeşil olacak.

YAY Burcu 14.06.2019 Cuma günü Günlük Burç Yorumu Madamele.com

Bu aralar çok yorgunsunuz fakat dinlenmek için kendinize biraz zaman ayırmanız gerekiyor. İlginç kişilerle tanışabilir hayatında biraz farklılık katabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde sizinle alay eden bir arkadaşınız ne ederse kendi bulacak. Aşık olacağınız bir kişiyle bir sokakta karşılaşabilirsiniz. Aklınız ile hareket etmeniz de fayda var çünkü bu sizi çok daha iyi yerlere getirecek. İş hayatınızda bazı aksaklıklar olabilir bu yüzden biraz kendinizi toparlarsanız daha iyi olacak. Sevgilinizi daha sımsıkı sararsanız o da size öyle saracaktır hiç şüphesiz. Çocuğunuz var ise çocuğunuz ile ilgili bazı konularda araştırmalar yapabilirsiniz. Mutluluk adım adım size yaklaşıyor…

OĞLAK Burcu 14.06.2019 Cuma günü Günlük Burç Yorumu Madamele.com

Hayatınızda biraz zorluklar olacak fakat bu zorluklara karşı göğüs gereceksiniz ve bu zorluklar karşısında biraz bocalayabilirsiniz. Sizden habersiz yapılan bütün kontroller üzerine biraz tepkisiz kalabilirsiniz. Geçmişte kafanıza takılan bazı olaylar olmuş ve bu olayları hala gündeme getirip çok gereksiz yere kendinizi üzüyorsunuz de sevgilinizi de öyle. Hatalarınızın olduğunu biliyorsunuz fakat hatalarınızla yüzleşmekten korkuyor kendiniz oldukça geri çekiyorsunuz. Kariyer hayatınızda kendi düşüncelerinizi kendi hayatınız olduğundan dolayı, başkalarının ne dediği sizi ilgilendirmemeli siz yolunuza bakmalısınız. İş hayatınızla ilgili bazı beklentileriniz olacak fakat beklentilerinizi çok yüksek düzeyde tutmayın çünkü hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

KOVA Burcu 14.06.2019 Cuma günü Günlük Burç Yorumu Madamele.com

Evde veya iş hayatınızda olan gruplamalar da planda olmaktan hoşnut duyuyorsunuz. Yaşayacağınız bir olay karşısında kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Yeni keşiflerin olacağı bir gün gezmeyi seviyor ve eğlenceyi de fazla abartıyorsunuz. Düzgün ve güvenilir bir kişiliğiniz var oda çevrenizdeki iş arkadaşlarınız olsun veya normal hayattaki sevdikleriniz, yakınlarınız olsun sizinle gurur duyuyor ve sizinle arkadaşlık etmekten memnun kalıyorlar. Kazanacağınız bir miktar para var ve bunu har vurup harman savurmayın ilerisi için lazım olacak dikkat etmenizde fayda var. Dikkat etmeniz gereken bu parayla gelecekte bir yatırım olacak. Sevgilinizle bazı tatsızlıklar yaşayabilir Ve moralinizin bozulmasına neden olabilirsiniz. Aşka hayatınız bugün biraz yorucu geçecek yaşadığınız her olayı sevgilinize yüklenmemenizde fayda var.

BALIK Burcu 14.06.2019 Cuma günü Günlük Burç Yorumu Madamele.com

Güzelliğiniz, size has alımınız oldukça dikkat çekiyor. Bütün gözlerin üzerinizde olacağı bugünlerde nazar dualarınızı eksik etmemekte fayda var. Sevdiğiniz ile birlikte güzel planlar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile ufak seyahatler veya ufak eğlenceler düzenleyebilirsiniz. Herkesle iyi anlaşan fakat herkesi de sevmeyen birisiniz. Güler yüzünüz, yüzünüzden hiç eksik olmasın çünkü insanlar sizin üzüntünüz de bile güldüğünüzü biliyor fakat hiç belli etmiyorsunuz. İş hayatınızda çalıştığınızın karşılığını kenara koyarsanız ilerisi için güzel birikimler sizi bekliyor. Ailenizi çok önemsiyor çokta seviyorsunuz. Yakınlarınızı ara sıra ararsanız hem onları hem de kendinizi mutlu etmiş olacaksınız.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir