15 Haziran 2019 Günlük Burç yorumu

KOÇ Burcu Cumartesi 15 Hazira 2019 Burç Yorumu

Bol kitap okumaya bakın sizi daha da aydınlatacaktır. Bazı gereksiz konulardan uzak durmaya bakın. Alacağınız haberlerle mutlu olabilirsiniz. Başlayacağınız bir iş üzerinde çok başarılı olacağınızı görüceksiniz. Aşktan yana pek şansınız yok bu aralar ama üzülmeyin karşınıza çok iyi biri çıkacak onu kaçırmamak için elinizden geleni yapın yoksa onuda elinizden kaçıracaksınız. Çevrenizde olan insanlardan bir kaçı size gıcık oluyor siz yinede kendi duruşunuzu bozmayın.

BOĞA Burcu Cumartesi 15 Hazira 2019 Burç Yorumu

Başka aşklara yelken açabilirsiniz bu aralar aşk konusunda üstünüze yok tabi hırçın olmazsanız sizin için daha iyi şeyler olucak. Maddi konularda daha iş yapmanız gerekecek para kazanmanız için bu yüzden elinize geçecek fırsatları güzel değerlendirin. Tanımadığınız insanlar size karşı yakın davranabilir daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Ailevi sıkıntılarınızı birine anlatmayın bu yakın arkadaşınız olsa dahi saklı tutmaya özen gösterin arkanızdan kuyunuzu kazanlar olacaktır.

İKİZLER Burcu Cumartesi 15 Hazira 2019 Burç Yorumu

Bu aralar pek havanızda değilsiniz önünüze gelen fırsatları bile değerlendirmekte zorluk çekiyorsunuz kendinize biraz zaman ayırın. İyi hissetmek için bir çok nedeniniz var bunu sakın unutmayın. Arkadaşlarınıza zaman ayırın daha çok vakit geçirmeye bakın onları arayın mutlu edin mutlu olun. Ailenizin sözünden çıkmayın onlar ne derde boşuna demez çünkü özellikle anneler çok iyi hisseder daha dikkatli davranın. İş konusunda önünüzde bir ışık var buda sizi ve ailenizi çok mutlu edecek, iyi haberlerle karşı karşıya kalacaksınız. Size karşı çok samimi davranan insanların bir kaçından uzak durmaya özen gösterin.

OĞLAK Burcu Cumartesi 15 Hazira 2019 Burç Yorumu

İnsanlarla kurmaya çalıştığınız kontaklar sağlıklı sonuçlar verecek. Güvenilir bir insan olduğunuz yapacağınız işlerle tescillenecek ve değerli hissettirileceksiniz. Aşk hayatınız şu sıralar durağan geçmekte. Bir ilişkiniz varsa ilişkinizi renklendirmek adına ufak sürprizler sizin için yararlı olacaktır. Şanslı bir günde olduğunuzu hissedeceğiniz şu sıralar şansınıza güvenerek tehlikeli girişimlerden sakının. Çünkü şansınız bugün güvenilecek seviyede olmayabilir. Sağlıklı günler…

KOVA Burcu Cumartesi 15 Hazira 2019 Burç Yorumu

Stres seviyenizin üst seviyelerde olacağı bugün kendinizi biraz daha rahatlayacak şeylerle ilgilenmeniz gerektiğini söylemek gerek. Özellikle işinizde patronunuz veya müdürünüz tarafından baskı altında kalabileceğiniz bugünde daha esnek ve toleranslı bir yaklaşımda bulunmalısınız. Eğitim hayatınız için yeni ve etkili bir adım atma düşüncenizin artacağı bugün başarıya inanacaksınız. Son zamanlarda yaşadığınız talihsizliklerden kaybettiğiniz özgüveniniz sizin canınızı sıkmış durumda. Her şeyi kenara bırakın ve bugünkü şansınızın size nasıl yardımcı olacağını izleyin.

BALIK Burcu Cumartesi 15 Hazira 2019 Burç Yorumu

Kendinize ait hayatınızda kendi kendinize ufak çaplı krizler yaratmaktan vazgeçin. Bunun sadece sizi yorduğunu ve size hiçbir getirisi olmayacağının farkında olun. Şu sıralar içinizdeki krizlere bağlı olarak ara sıra artçı deprem gibi karşınızdaki insanlara patlayabilir ve onları üzebilirsiniz. Buradan yola çıkarakta ve eğer sizin ilgi alanınıza girmiş olan kişiye açılma eğiliminizi şu sıralar ertelemelisiniz. Risk alarak yapmayı düşündüğünüz belli bir miktar yatırım planınızı ertelemeyi gözden geçirin. Kariyeriniz konusunda ise başarılı bir yola girdiğinizden dolayı bugünlerde karşılığını alacağınızı unutmayın.

YENGEÇ Burcu Cumartesi 15 Hazira 2019 Burç Yorumu

Kendinizi daha bir seveceksiniz iyi hissedeceksiniz duygusallığınızdan çıkmışsınız bakıyorum bu sizin için çok iyi olaylara duygusal açıdan değil daha düşünerek bakıyorsunuz. Sağlığınızı korumaya çalışın bu aralar yediklerinize daha bir dikkat edin. Kendinizi daha iyi yerlerde görmek için çabalayın daha iyi yerlere geleceksiniz. Ruhsal açıdan kendinizi biraz rahatsız hissediyorsunuz. Sıkıntılarınızın üstesinden gelmenin en iyi yolu kendi bildiklerinizi yapmanız aksi halde herkes üzerinize gelecek.

ASLAN Burcu Cumartesi 15 Hazira 2019 Burç Yorumu

Daha güçlü olmanız için bir kişiye ihtiyacınız yok siz kendinize yeterde artarsınız bile. İki yüzlü insanlardan uzak durum yoksa siz zararlı çıkarsınız. Aile hayatınızı ilgilendiren bazı konular olacak bu konuları olgunlukla karşılayacaksınız. Sizin için en iyisi neyse onu yapmaya çalışın. Sıkıntısız hiçbir insan yok bu sıkıntılarında geçeceğini bilin yeter. Sadece kendi keyfinize bakın kafanız rahat olsun ki daha güzel şeyler elde edin.

BAŞAK Burcu Cumartesi 15 Hazira 2019 Burç Yorumu

İletişimde ufak sorunlar yaşayabilirsiniz. Empati duygunuzu ileri seviyeye taşıyacaksınız.Daha huzurlu bir yaşam için hayatınızın geri kalanını çok daha iyi yerlere aktaracaksınız. Maddi konulara biraz daha önem vermeye bakın bu aralar çünkü iyi şeyler olmayabilir sizin açınızdan sıkıntıya girebilirsiniz. Ailevi sorunlarınızı kendi başınıza halletmeye bakın başkalarını araya sokmayın. Aşık olacağınız birisi var bakalım kim bilir ne zaman çıkacak karşınıza..

TERAZİ Burcu Cumartesi 15 Hazira 2019 Burç Yorumu

Karakteriniz açık sözlü olmayı kabullendiğinden dolayı herkese eşit ve net yaklaşacağınız içini kimi kişilerce alınabilme ihtimaliniz var. Alıngan yapıda olan insanlarla aranızın açılma durumu söz konusu. Çevrenizdeki insanlarla aranızın açılacak olmasıyla moraliniz biraz bozulabilir. Eleştirlere açık olmanız gerek. Çünkü gün içerisinde yakınlarınızdan sizi iyi noktalara yöneltecek öneri tarzında eleştiriler alabilirsiniz. Aşk hayatınızda yeni heyecanlar ihtiyacı duyduğunuzu hissedeceksiniz. Yeni ilişkiler yeni tatlar katacaktır. Var olan bir ilişkiniz var ise tatil planları gündeme gelebilir.

AKREP Burcu Cumartesi 15 Hazira 2019 Burç Yorumu

Kıskançlık damarınızın ciddi anlamda kabaracağı bir güne uyanabilirsiniz. Ancak kıskançlığınız bu kez şiddetli etkiler vermeyeceğinden dolayı tatlı bir süreç olacaktır. Hayat enerjinizi yeniden toparlamış, doping etkisi yaratacağı bir günde başarılı işlere imza atabilirsiniz. İş hayatınıza etki edecek bazı insanlarla muhattaplığınız başlayabilir. Bu muhattapları fırsata çevirmeniz için uygun bir gün. Sağlık konusunda ise şu sıralar bir hantallık üstünüze sinmiş gibi gözüküyor. Sağlığınızı iyi seviyeye çekecek tarzda yiyeceklere kendiniz için yönelmelisiniz.

YAY Burcu Cumartesi 15 Hazira 2019 Burç Yorumu

Cesaretli girişimleriniz bazı küçük sebeplerden kırılmaya müsait. Bugün kendinizden gerçekten emin olmadığınız sürece girişeceğiniz iş veya diyaloglarda kendinizi geri planda tutmanızda fayda var. Maddiyatınız gün içerisinde ödemeniz gereken ödemelerle biraz sarsıntıya uğrayabilir. Bunun önüne geçmek adına gereksiz ihtiyaçlarınızın olduğunu düşünüyorsanız bu ihtiyaçları kısıtlamaya gitmelisiniz. Yardımlaşma duygunuzun şu sıralar arttığı ön plana çıkıyor. Maddi veya manevi yardımlarınızı esirgememek istediğiniz için parıldayacağınız, çevreniz tarafından fark edileceğiniz bir gün geçireceksiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir