15 OCAK SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu  Günlük Yorumu

Otoriter figürlerle ya da büyüklerinizle rekabet içerisine girmeyin. İsyankâr tavrınız sizi haklıyken haksız duruma düşürebilir. Şartları zorlamayın.

İş hayatınızla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kişisel hassasiyet içinde olduğunuz durumlara dikkatli olmanız gerekebilir. İlişkilerinizde ani kopmalar yaşanabilir. Hedeflerinize ulaşmak için yön belirlediğiniz bir gündesiniz. Zaman zaman engellendiğinizi düşünebilirsiniz. Annenizle ilgili konuları ihmal etmemelisiniz.

Bu hafta uluslararası konular, devletle olan ilişkiler, hukuki meseleler, yabancılarla iletişim, eğitsel temalar gündeminizi doldurur.

Yaşam felsefenizi derinleştirmek isteyebilir, uzun seyahatlere çıkmak için karar alabilirsiniz. Dünya görüşünüzü sezgilerinizle şekillendirirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

İlişkilerinizle ile ilgili güzel gelişmeler ve özel tanışmaların meydana gelebileceği bir gün olabilir. Eskiye dair başarısız olan projeleriniz yeniden gündeme gelebilir.

Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Bu konuda engellendiğinizi hissedebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeminizi etkileyebilir. Maddi konularda istikrar arayışında olabilirsiniz. İlişkilerde ani tepkiler vermemeye özen göstermelisiniz. Bedeninize ait konulara dikkat etmenizde fayda var.

Haftaya bir arkadaşınızdan gelen ortaklık teklifiyle başlayabilirsiniz. Bu ortaklığın artı ve eksilerini iyice düşünmelisiniz.

Uzun vadede arkadaşlığınızı zedeleyecek durumlarla karşılaşmamak için acele etmeden karar vermelisiniz. Bu dönemde spiritüel konularla ilgilenmek ruhunuza iyi gelir. Yardım kuruluşlarında görev alabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Kararlarınızı yeniden gözden geçirmek isteyeceksiniz. Sağlığınızla ilgili konulara ekstra dikkat etmeniz ve geçmiş problemlerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekmektedir.

Bilemediğiniz olaylardan dolayı kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Hayatınızda gizde kalmış konular gündeminize gelebilir. Uğraştığınız konularla ilgili istikrar arayışına girebilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz. Akışta kalmaya çalışın.

Aşk hayatınızda hayaller kurarken gerçeklik planından çok fazla uzaklaşmamalısınız.

Bu dönemde ilişkilerinizi idealize etmekten kaçınmalısınız. Kariyerde yaşayacağınız hayal kırıklıklarından etkilenmemek için her zaman doğru bildiklerinizi savunmak önemli olacaktır. Kişisel kararlarınızdan ödün vermemeniz gereken bir dönem.

Yengeç  Burcu Günlük Yorumu

Geçmiş aşk ilişkilerine dair bazı sorunları yeniden gündeme alacağınız bir gün olabilir. Dün yaşanılan gergin etkileri silmek için sabırlı ve kararlı davranıyor olmalısınız.

 Gelecek beklentilerinizle ilgili gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sosyal konularda engellendiğinizi düşünebilirsiniz. Güven ve istikrar arayışına gireceğiniz zamanlar olabilir. İlişkilerinizde tepkilerinizi fevri vermemeye özen göstermelisiniz. Çalışma hayatınızda alacağınız destekler, gün içinde sizi rahatlatacaktır.

Bu hafta iş hayatınızla ilgili pek çok hızlı gelişmeyle karşılaşabilirsiniz.

Ani çıkan iş seyahatleri günlük yaşamınızı yeniden organize etmenize neden olabilir. Yurt dışında yaşamak aklınıza düşebilir. Tüm detayları önceden gözden geçirmeli ani kararlar almamalısınız. Yabancılarla diyalog da önemli gelişmeler olur.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Sağlığınızla ilgili konulara oldukça dikkat etmeniz gereken bir gün. Çalışma hayatınızın getirmiş olduğu stresi biraz daha geri planda bırakmayı öğrenmelisiniz.

Kendi iç sesinizi dinlemeniz gereken olaylar gündeminize gelebilir. Ailevi konuların sizi engellediğini hissedebilirsiniz. Ev hayatınızdaki olaylarda kopmalar yaşanabilir. Kişisel hassasiyetiniz olan durumlarda istikrar isteyebilirsiniz. Geçmişe ait konularla ilgilenmeniz gerekebilir. İlişkilerde güven ve istikrar arayışında olabilirsiniz.

Aşk hayatınızda hızlı gelişmelerin meydana geldiği bir haftaya merhaba diyeceksiniz.

Bir yabancıya gönlünüzü kaptırıp doludizgin bir maceraya atılabilirsiniz. Sportif faaliyetler yaşam temponuza farklı bir soluk katar. Hobilerinizi geliştirmek için uygun bir dönem.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Aşk ve ilişkilerde var olan problemlerin üstesinden gelme zamanı. Sorunları artık geride bırakmalı, bazı durumları partnerinizle karşılıklı olarak kabul etmelisiniz.

Yeni ufuklara açılmak istediğiniz zamanlar var. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Keşfetme ve özgürleşmek için yeni yolculuklara çıkmak için plan yapmaya başlayabilirsiniz. Gün içinde güven arayışı içinde olacağınız durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Para konusunda istikrarlı girişimlerde bulunabilirsiniz.

Evle iş hayatı arasında yoğun bir tempo içindesiniz.

Seyahatlerden fırsat bulup ailenize zaman ayıramazsınız. İş konuları ve yeni projelerle ilgili hızlı gelişmeler olsa da kalıcılıkları konusunda detaylı bir araştırma yapmalısınız. Aşk hayatınızda romantik biri aklınızı çelebilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Maddi anlamda sürekli aynı sorunları yaşamaya devam ettiğiniz kısır döngülere artık veda etmek isteyebilir ve bununla ilgili de ilk adımları radikal bir şekilde atabilirsiniz. İstikrarlı ve kararlı olun.

Çalışma hayatınızdaki koşullarda istikrar arayışı içinde olabilirsiniz. Sizi yoran ve yıpratan konulara karşı öfkenizi kontrol etmeniz gereken zamanlar olabilir. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Gün içinde hizmet aldığınız kişilerle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Uğraştığınız konularda engellendiğinizi düşünebilirsiniz. Gün içinde akışta kalın.

Bu hafta yakın akrabalar ve kardeş ilişkilerinizde bir hareketlenme gündeme gelir.

Hayalinizdeki kursa başlayabilir, yoga, pilates gibi beden ve ruhunuza iyi gelen çalışmalara katılabilirsiniz. Kısa yolculuklarda tanışacağınız kişiler hayata bakış açınızı değiştirmede aktif rol oynayabilirler.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

İkili ilişkiler ve ortaklıkların gündemde olacağı özel bir gün. Geleceğe yönelik istikrarlı ve uzun vadeli kararlar alabilir ve uygulamaya koyabilirsiniz.

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Para konularıyla ilgili istikrarlı olmak isteyebilirsiniz. Kişisel hassasiyetiniz olan konularda kopmalar yaşayabilirsiniz. Öfkenizi kontrol etmeye çalışmalısınız. Engellediğinizi düşündüğünüz olayları başka bir zamana bırakmanız sizin için daha iyi olabilir. Uğraştıran durumlara karşı dikkatli olun.

Para ve kazançlarınızın artacağı bir haftaya girseniz de, gerçekleşmesi zor olan hayallerinizin peşinden gitmekten kaçınmalısınız.

Hayatın akışını geldiği gibi kabul etmek en doğrusu olsa da fazla harcamalarınızı kontrol etmek ilerisi için size fayda sağlar. Yabancılarla kurduğunuz iletişim kültürel faaliyetlerin içine sizi de çeker.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Aşk hayatınızla ile ilgili sürpriz ve hızlı gelişmeler devam ediyor. Sevginizin pekişeceğini söyleyebiliriz. Âmâ partnerinizle aranızda finansal konular ve beklentiler yüzünden zor durumda kalmamaya özen gösterin.

Korku ve endişe duyduğunuz konulara karşı öfke duyabilirsiniz. Ortaklı para durumlarında istikrar arayışı içinde olabilirsiniz. Kriz yaratan durumlarda kopmalar yaşanabilir. Finansal konularınızla ilgili güvenli yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. Yenilenmeye gidebilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir.

Bu hafta adeta çevrenize liderlik ruhunuzla güven saçarsınız.

Kültür ve bilgi birikiminiz geniş çevreler tarafından takdir görür. Sezgiler ve hisleriniz sizi yanıltmaz. Şifa tekniklerinden faydalanmalı hatta bu konularla ilgili çalışmalara katılmalısınız. Kadim öğretiler, yaşam akışınızı zenginleştirir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Aşk hayatınız ve ikili ilAşk hayatınız ve ikili ilişkilerinizle ile ilgili beklediğiniz güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Geçmiş aşk ilişiklerine dair bazı olaylarda gündeme gelebilir. Bunun için kalbinizin sesini dinleyin.

Bugün kendinizi ifade etmek istediğiniz konularda engellendiğinizi hissedebilirsiniz. Daha rahat risk alacağınız zamanlar içindesiniz. Keyif aldığınız konularda harcama yapabilirsiniz. İlişkilerinizde kopmalar yaşanabilir. Bu nedenle güven arayışı içinde olabilirsiniz. Zevk aldığınız konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz.

Bu hafta rüyalarınızı yorumlamalı, bilinçaltınıza ittiğiniz ne varsa bir keşif çalışması başlatmalısınız.

Aile dizim, reiki gibi çalışmalardan faydalanabilir, kadim öğretilerden destek alabilirsiniz. Meditasyon ve iç sesinize yönelme duygularınızın rahatlamasını sağlar.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Sosyal çevre iletişiminizin güç kazanacağı bugün, aldığınız haberler ile kariyerinizde bazı yön değişikliklerine gidebilirsiniz. Alacağınız yeni karar sizi ilerisi için önemli bir başarıya hazırlıyor olabilir.

 Maddi kaynaklar ve evinizle ilgili güven arayışı içinde olabileceğiniz durumlar var. Yeni başlangıçlar yapmak için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Bu konuda yeteneklerinizi kullanmanız işleri yoluna koyacaktır. Harcamalarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki olaylara karşı sakinliğinizi korumaya çalışın.

Dostlar, arkadaşlıklar, kulüp ve dernekler bu hafta sizin için farklı bir anlam ifade edebilir.

Gönüllü kuruluşların çalışmalarına destek vermek size huzur verecektir. Para konularında aldanma ve aldatılmaya açık bir konumdasınız. Hesaplarınızı iki kere kontrol edin.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Maddi hedeflerinizi oluşturmak ve bunlarla ilgili önemli adımlar atmak isteyebilirsiniz. Parasal koşullarınızı daha dengelemeli ve harcamalarınızı planlamalısınız.

Yakın çevrenizle ilgili gelişmeler gündeminizi etkileyebilir. Yazışma ve konuşmanın yoğun olduğu bir gündesiniz. İletişim problemlerinden kaynaklı ani öfke patlamalarına karşı dikkatli olmalısınız. Gün içinde ticari konularda engellendiğinizi düşünebilirsiniz. Yeni sözleşmelere özen göstermeniz gereken zamanlar var.

His ve sezgilerinizin tavan yaptığı bir gündesiniz. İçinize doğan her şey gerçekleşebilir.

Kariyerinizde hayal ettiğiniz bir iş teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Uzaklar ve yabancıların hayatınıza girdiği bir döneme adım atıyorsunuz. Bol seyahatli bir projeye başlayabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir