18 ARALIK SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu Günlük Yorumu

 Geleceğinizi ilgilendiren kariyer planlarınızla ilgili kendinizi oldukça hırslı hissedebilirsiniz. Kendinize olan özgüveniniz yüksek olacaktır.

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konuların üzerinde durabilirsiniz. Sabah saatleri sizin için daha şanslı ve akıcı koşullar söz konusu. Sorumlu olduğunuz konularda mücadele etmek isteyebilirsiniz. Kendinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz zamanlardasınız. İlerleyen saatlerde arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz.

Bugün Ay burcunuzda ilerliyor. Sizi adeta kış uykusundan uyandıracak. Son derece aktif, ilgiyi üzerinize çekecek bir gündesiniz.

Yüksek enerjinizle istediğiniz herkesin dikkatini çekersiniz. Tehlikeli sporlardan kaçının. Migren gibi kronik baş ağrısı yaşam kalitenizi düşürebilir. İkili ilişkilerde hızlı kararlar alıp hemen uygulamaya başlarsınız. Getireceği sonuçları gözden geçirin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

 Çekim gücünüzün oldukça yüksek olduğu bir gün olabilir. İnsanların size olan ilgilerinden hoşnut olmanızla kalmayacak aynı zamanda partnerinizin size pozitif yaklaşımı sizi mutlu edebilir.

Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayacağınız zamanlar var. Gün içinde bütçeleme yapmak ve yenilenmeye gidebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde başarılı olmak için çaba sarf edebilirsiniz. Gün içindeki olumlu koşullar sizin daha rahat kararlar vermenizi sağlayacaktır. Akşama doğru keyif aldığınız konulara yönlenebilirsiniz.

Bugün son derece aktif ve enerjik bir tempo sizi bekler. Hiç planlamadığınız gündelik işlerle uğraşabilirsiniz.

Yeni kararlarınızda ani değişiklikler ortaya çıkabilir. Kontrolünüz dışındaki olayları yönetmeye hazır olun. Sizin yerinize sevdiğiniz kişiler karar alırlar. Yaşam bazen roller coaster etkisiyle deneyimlenmeye açıktır. Sizden bunun keyfini çıkarın. Akışı takip edin.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

 Mali konularınızla ilgili alım satım devretme gibi durumlarınız varsa bugün karşınıza önemli bir fırsat çıkabilir. Bugünlerde vereceğiniz sözlere oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bugün yakın çevrenizle ilgili değişiklikler gündeminizi meşgul edebilir. Sabah saatlerinde şanslı koşullar söz konusu. Hareketli bir gündeminiz olabilir. Gün içinde eğitimlere katılabilirsiniz. Gelecek yönünde kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz zamanlar içindesiniz. İlerleyen zamanlarda alışverişe çıkabilirsiniz. Dostlarınızla programlar yapabilirsiniz.

Evet tam size göre bir gün. Zira Ay tüm gün Koç burcunda seyahat edecek. Arkadaşlarınızla tempolu bir güne imza atabilirsiniz. Aman mantar gibi ortaya çıkan tartışmalardan şiddetle kaçının.

Yeni tanışacağınız kişilerle hızlıca bir ayrılık yaşayabilirsiniz. Bugün başlayan ilişkiler çok kalıcı olmayacaktır veya hızlıca şekil değiştirecektir. Dans etmek, bol bol iletişim kurmak, neşeli sohbetlere katılmak, parlak fikirler ortaya atmak size iyi gelir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

 Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken önemli bir gün olabilir. Geçmişten getirdiğiniz bu tarz sorunlar varsa üzerine düşmeniz gerekebilir bununla birlikte kendinize daha iyi bakmalısınız.

Evinizle ilgili konularla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde olumlu koşullar söz konusu. Kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularla ilgilenmek isteyebilir, kendinize hedefler koyabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda arkadaşlarınızla organizasyon yapmak size iyi gelecektir. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.

Kariyerinizde tuttuğunuzu koparan mücadeleci bir tavır sergilersiniz. Bu tarz kadınlarla görüşmeler yapabilirsiniz.

Annenizle sert tartışmalardan kaçınmanız gereken bir gündesiniz. Sohbetler aniden öfke patlamasına dönüşebilir. Ama bir o kadar da çabuk sakinleşilir. İlk baştan gemileri yakmamak da fayda var. Sakinlik her sorunu kökten halleder.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

 İkili ilişkilerinizde duygusal zamanlar geçirebilirsiniz. İstediğiniz adımları karşı taraftan alırken, sevilme duygusunu ne kadar kıymetli olduğunu ve hayatınıza ne kadar ışık tuttuğunu fark edeceksiniz.

Bugün aşk ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir. Keyif aldığınız yerlerde olmak isteyeceksiniz. Sabah saatlerinde yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz şanslı zamanlardasınız. Gün içinde eğlenceli programlar organize edeceğiniz zamanlar var. Alışverişe çıkabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var.

Ay’ın Koç burcundaki seyahati cazibenizi artıracaktır. Seyahatler hızlanır, uzaklardan gelen haberler yenilikler taşır.

Şartların hızlı değiştiği bir gündesiniz. Seyahat arkadaşlarınıza yenileri eklenecektir. Yolda tanıştığınız yeni kimseler size farklı başlangıçlar yaptırabilir. Uzak ülke yatırımlarınızda hızlı gelişmeler yaşanır. Akademik konular öne çıkar.

Başak Burcu Günlük Yorumu

 Maddi ve finansal konularınız ile ilgili uğraşmış olduğunuz problemler varsa aileniz aracılığıyla bu problemlerin üstesinden gelebilirsiniz. Bununla birlikte kariyer beklentilerinizle ilgili sürpriz güzel gelişmeler günü renklendirebilir.

Çalışma hayatınızdaki sorumlu olduğunuz konularla ilgili çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. En iyisini yapmak için mücadele edebilirsiniz. Gün içinde akıcı koşullar söz konusu. Sabah saatlerinde yeni şeyler yapmak için hevesli olabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda ise keyif aldığınız konulara yönelmek sizi daha iyi hissettirecektir.

Ay’ın Koç burcundaki seyahati ortak paylaşımlarınızı ve alacak verecek dengenizi mercek altına almanıza neden olur.

Ani tahsilatlar gündeme gelse de harcamalarınızda bir o kadar hızlı olabilir. Çalışma temponuzdaki artış bugün tavan yapar 24 saat size yetmez hale gelebilir. Sağlığınıza özen göstermekte fayda var. Hayatınızdaki önemli bir kadınla aksiyonu ve gerilimi bol bir diyalog kurarsınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

 İkili ilişkilerinizle ilgili heyecanlı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sadece partnerinizin birtakım konuşmalarındaki abartılı ifadelerine dikkat etmeli ve onu da uyarmalısınız.

Sabah saatlerinde eşinizle birlikte keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde dengede olmak önem kazanabilir. Sorumlu olduğunuz konularda kendinizi daha fazla mücadele içinde hissedebilirsiniz. Gelecek yönünde kararlar vermek isteyebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda ise arkadaşlarınızla birlikte keyifli programlar yapabilirsiniz.

Partnerinizin heyecanı dorukta. Adeta bir çocuk gibi isyankar ve talepkar bir tavır sergileyebilir. Ona sabırla yaklaşmalısınız.

İlişkilerin aniden kopmasına asla izin vermemelisiniz. Zira bugün alınan kararlar kalıcı olamayacaktır. İkili ilişkilerde sinir kat sayısı çabuk yükselir tahammülün az olduğu bir günle karşı karşıyasınız. Hak, hukuk ve adalet peşinde koşayım derken karşınızdakilere çok fazla tolerans göstermek uzun vadede sizi yorabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

 Gündelik hayatın getirmiş olduğu sorumluluklarla ilgilenmeniz gerekebilir. Bugün özellikle de sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sağlıklı beslenmeli ve kendinize özen göstermelisiniz.

Ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Endişe duyduğunuz koşullarla ilgilenebilirsiniz. Finansal konularda yenilenmeye gideceğiniz zamanlar var. Başarılı olmak için kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz. Aldığınız sorumlulukları en iyi şekilde yerine getirmek isteyeceksiniz. Akşam saatlerini kendinize ve sevdiklerinize ayırabilirsiniz.

Ay’ın Koç burcundaki seyahati spontan bir enerjiyi açığa çıkarır.

Gündelik hayattaki ilişkilerde olduk olmadık ortamlarda kolayca sinirlenebilirsiniz. Sağlık konularında aniden ortaya çıkan durumlar olabilir. Bu sorunun altında yatan ruhsal sebebi bulup ortaya çıkarmaya çalışın. Hiç bir hastalık vücudumuzda sebepsiz yere ortaya çıkmıyor. Dertleri biriktirip içinize atmayın.

Yay Burcu Günlük Yorumu

 Maddi konularla ilgili vereceğiniz kararlara dikkat etmeniz gerekebilir. Olayları olduğundan fazla büyütmeden objektif bir bakış açısıyla değerlendirmelisiniz.

Bugün uluslararası konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda kısmetli durumlar söz konusu. Gün içindeki akıcı koşulları iyi değerlendirmeye çalışmalısınız. Yeni ufuklara açılmak için yeni hedefler koyabilirsiniz. Planlarınızı paylaşmak için çevrenizdeki kişilerle organizasyon yapacağınız zamanlar var.

Bugün Ay Koç burcunda seyahat ediyor. Sizin en keyifli yaşam alanınıza ışık tutuyor.

Bugün arkadaşlarınızla coşmak isteyecek, sportif aktivitelere katılacak, risk gerektiren konulara ilgi duyacaksınız. Hiçbir konuyu abartmadan günün keyfini çıkartın. Yeni mekanlar keşfetmek, yeni hobiler edinmek için harika fırsatlarınız var. Değerlendirmeyi sakın ihmal etmeyin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

 İş projelerinize ortaklaşa yürüttüğünüz kişilere dikkat etmemiz gerekebilir. Rekabet ortamı sizleri yanlış davranışlar içerisinde olmaya sevk edebilir. Buna hemen kapılmayın.

İş hayatınızla ilgili konularda akıcı koşullar söz konusu. Bugün sorumlu olduğunuz işlerde hedefe ulaşmak için mücadele içinde olabilirsiniz. Toplum önünde olmaktan keyif alacağınız zamanlar var. Üstlerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Akşam saatlerinde dostlarınızla birlikte samimi bir ortamlarda bulunabilirsiniz.

Tüm gün Koç burcunda seyahat eden Ay, evdeki iletişimde gerginliklere neden olabilir.

İncir çekirdeğini doldurmayacak konularda parlama yaşarsınız. Sonradan pişman olsanız da kimsenin kalbini kırmak hoşunuza gitmez. Eve çat kapı gelen misafirler sizi neşelendirir. Yeni bilgilerle donanırsınız. Ani dekorasyon değişikliğine karar vermeniz Koç burcunda mümkün.

Kova Burcu Günlük Yorumu

 Dalgınlıklarınız ilişkilerinizdeki dengeleri bozabilir ve insanların suçlayıcı yaklaşımlarına maruz kalabilirsiniz. Bu durumu sükûnetle atlatmanız daha doğru olacaktır.

Gelecek beklentilerinizle ilgili akıcı koşullar oluşabilir. Gün içinde arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla mücadele etmeniz gerekebilir. Hedeflediğiniz konular içi plan yapabilirsiniz. Gün içinde alışveriş için zaman yaratacaksınız.

Ay tüm gün Koç burcunda seyahat ediyor. Kardeş ve yakın akrabalarla aranızda aniden anlaşmazlık çıkabilir.

Komşularınızla iyi geçinmeye çalışın. Hayat paylaştıkça güzel. Negatif konular ruhunuzu sıkar. Yolda tesadüfen tanıştığınız insanlarla kalıcı dostluk kurabilirsiniz. Araba yolculuklarında kazalara açık bir gün dikkatli olmakta fayda var.

Balık Burcu Günlük Yorumu

 Bugün ilişkilerde ben sen kavgalarına girmemelisiniz. Olaylara biraz daha bütüncül yaklaşmayı öğrenmelisiniz.

Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Ruhsal gelişiminizi destekleyici konulara yönelebilirsiniz. Bazı konularda kabullenme içine girebilirsiniz. Korktuğunuz konular gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz konularda hırs yapabilirsiniz. Akşam saatleri kendinizi rahat hissedeceğiniz yerleri tercih edebilirsiniz.

Ay tüm gün mücadeleci Koç burcunda seyahat edecek. Demek para konularında oldukça agresif kararlar alacaksınız.

Uzun zamandan beri çözümlemeyi beklediğiniz tahsilat sorunlarını hızlıca gidermek sizi mutlu eder. Ne kadar cesaretli olduğunuza kendiniz bile şaşırırsınız. Duygusal konulara zaman kalmaz. Spora, diyete başlamak, kötü alışkanlıklardan vazgeçmek için harika bir gün.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir