18 OCAK CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu Günlük Yorumu

 Yöneticilerinizle olan iletişimleriniz sizi oldukça güzel bir noktaya taşıyabilir. Sadece geçmişte size verilen bazı sözlerin tutulmaması biraz öfke yaratabilir. Dile getirmemelisiniz.

İletişimle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde kendinizi özgür hissedebilir ve sınırlarınızı genişletmek isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgileneceğiniz zamanlar var. Ticari anlaşmalar için uygun bir gün. İkna yeteneğinizi kullanmaktan çekinmeyin. Teknik sorunlara kolayca çözüm getirebileceksiniz.

Yolculuklarda aksilikler peşinizi bırakmayabilir. Seyahat araçlarında teknik sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kardeş ve yakın akrabalarla diyaloglarda sıkıntılı bir gündeme açıksınız. Sessiz kalmaya çalışın.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

 Maddi ve finansal konularınızla ilgili şanslı oluşumlar gündeminizde olacaktır. Fazla harcamalar yapmak adına duyduğunuz dürtüler sizi yanıltabilir.

Maddi kaynaklarınızla ilgili dalgalanma yaşayabilirsiniz. Bütçenizi tekrar gözden geçireceğiniz zamanlar var. Sabah saatlerinde romantik bir tutum içinde olabilirsiniz. Sevdiğinize küçük sürprizler yapmak hoş olabilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız aktivitelerde bulunmak size iyi gelebilir. Bazı konularda fazla ısrarcı olmamaya çalışın.

Para paylaşımları ve öz değer duygunuzu mercek altına alacağınız bir güne açıksınız. Konuşarak, kendinizi ifade ederek işinizde ön plana çıkarsınız. Sonuçlar elde etme zamanı.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

 İkili ilişkilerde ayaklarınızı yerden kesen bazı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sürpriz bir aşk ilişkisi ayaklarınızı yerden kesebilir.

Ay burcunuzda ilerlerken, kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. Sanatsal tarafınız ağır basabilir. Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. İmaj değişikliği için uygun bir gün. Gün içinde uğraştığınız işlerde pratik çözümler yaratacağınız zamanlar var.

Burcunuzda seyahat eden Ay yüzünden konuşmaktan yorgun düşmüş olabilirsiniz.

Fakat haftanın başında dikkatler üzerinizde olacak. Herkes fikirlerinizden beslenip, problemli konulara çözüm arayacak. Kendinizi bir öğretmen gibi hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyalleşmek size iyi gelir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Ani borçlar sizleri birden panikletmemelidir. Unutulan borçlarınıza dikkat etmeniz ve gerekli kontrolleri yapmanız sizin için faydalı olacaktır.

Gizli kalmış konularla ilgili olarak kontrol kaybı yaşayabilirsiniz. Kabullenme içine girmeniz sizin için daha iyi olabilir. Sabah saatlerinde kendinizi daha yaratıcı hissedebilirsiniz. İlerleyen saatler iletişim açısından çok daha yoğun geçebilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıp yaşayabilirsiniz. Gün içinde akışta kalmaya çalışın.

Herkese yardım etmek, iyilik yapmaktan kendinize vakit ayıramayacaksınız. Yazışmalar, seyahatler, görüşmeler gündeminizde olacaktır. İletişimin merkezi siz olacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Sosyal çevrenizle aranızdaki iletişimde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Gizlilik gerektiren durumların istenmeden ortaya dökülmesi sizi rahatsız edebilir.

İş hayatınızda alacağınız desteklerle daha hızlı hareket edebileceğiniz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde daha fazla yenilik yapma ihtiyacında olabilirsiniz. Gelecek beklentilerinizle ilgili atılımlar yapabilirsiniz. Gün içinde karşınızdakini rahatça ikna edebileceğiniz zamanlar var. İşlerinizde pratik çözümler bulabilirsiniz.

Sosyal çevrenizde herkes can kulağıyla sizi dinlemek ister. Fakat bazen lüzumsuz yere boş laf edilen ortamlarda vakit geçirmek zorunda kalabilirsiniz. En iyisi günü sakin ve huzurlu bir ortamda sevdiğiniz kişiyle keyifli bir yemek yiyerek tamamlayın.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Ailevi ve finansal konularda şanslarınızın oldukça yüksek olduğu bir gündesiniz. Geçmişten taşıdığınız isteklerinizin heyecan verici bir şekilde gündeme gelmesi sizi mutlu edebilir.

İş hayatınızla ilgili sorumluluklarınızda değişiklikler olabilir. Sabah saatlerinde kendinizi daha yaratıcı hissedebilirsiniz. İşlerinizle ilgili yenilikler getireceğiniz zamanlar olabilir. Güçlü iletişiminiz sayesinde üstlerinizin beğenisini kazanacaksınız. Annenizle ilgili konuları göz ardı etmemekte fayda var. İlerleyen saatlerde işlerde yavaşlama olabilir.

İkili konular ve olaylar zihninizi oldukça meşgul edecek. Hangi projeye ağırlık vermeniz gerektiği konusunda kararsız kalabilirsiniz. Karşınızdakilerle iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Kariyeriniz ile ilgili konularda alacağınız sorumluluklar sizleri zor durumda bırakıyormuş gibi görünse de aslında artık bazı konularda inisiyatif almanız gerektiğini söylemektedir.

Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Yeni ufuklara açılmak için heves içinde olacağınız bir gündesiniz. Sabah saatlerinde kendinizi yaratıcı hissedebilirsiniz. Etkili konuşmanızla etrafınızdaki insanları ikna edebilirsiniz. Gün içinde yoğun temponuz içinde sorunlara hızlı çözümler getirebileceksiniz. Sınırlarınızı aşmak isteyeceğiniz zamanlar olabilir.

Son derece hareketli, iletişime açık bir haftaya yelken açıyorsunuz. Sosyal ilişkilerinizi iş diyaloglarına dönüştürebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Yakın çevre iletişimleriniz veya akrabalarınız ile ilgili konularda yanlış anlaşılmalar içinde olabilirsiniz. Yaşantınızda gerçekten sizin yanınıza olan insanları anlayabileceğiniz bir gün.

Korku ve endişe yaratan durumlar bugün gündeminizi oluşturabilir. Ortaklı para konularıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar söz konusu. Banka işlerinizle ilgileneceğiniz zamanlar var. Yenilenmeye gidebilirsiniz. Finansal konularda zekice kurduğunuz iletişimle karşınızdakini rahatça etkileyebilirsiniz.

Giderlerinizi tekrar gözden geçirmelisiniz. Spiritüel konularla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kredi çekmek, vergi, sigorta ödemek gibi konuları halletmek iş akışınızı rahatlatıyor.

Yay Burcu Günlük Yorumu

 Finansal konularınızla ile ilgili biraz rahatlamak isterken vereceğiniz mücadele gün sonunda sizi biraz yorabilir. Bu konuda daha sabırlı ve geri planda durmalısınız.

Sabah saatlerinde kendinizi romantik tutum içinde bulabilirsiniz. Sanatsal uğraşlarla ilgilenmek keyfinizi yerine getirebilir. Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Zaman zaman sizi uğraştıran konulara yoğunlaşabilirsiniz. Uyum ve denge arayışı içinde olabilirsiniz. Öğleden sonraki zamanlarda işlerinizde yavaşlama olabilir.

İlişkiler alanınızda meydana gelen olaylar nedeniyle bugün özel hayatınızda olan biteni tekrar gözden geçirme ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz.

İki kişi arasında bocalama yaşayabilirsiniz. Kafanızdaki karışıklığı gidermek için yalnız başınıza kalıp her detayı masaya yatırmadan önce temiz havada uzun bir yürüyüş yapın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

İkili ilişkiler ve ortaklıklarda önemli gelişmeler içinde olabilirsiniz. Bugün yapacağınız iş birlikleri yüzünüzü güldürecek nitelikte olacaktır.

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklar gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde işlerinize yenilik getirmek isteyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla yapacağınız programlamalar gün içindeki sıkışıklığı rahatlatacaktır. Sağlıkla ilgili sıkıntılarınızla ilgilenebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanmak size fayda sağlayacaktır.

Herkesin sizden bilgi alması ve öğretmenlik misyonunuzdan yorgun düştüğünüzü biliyoruz. Birkaç gün sessiz ve sakin kalarak çevrenizdekilerle minimum diyalog kurun.

Kova Burcu Günlük Yorumu

 Gündelik yaşamınız ve rutinlerinizle ile ilgili oluşan aksaklıklar hemen motivasyonunuzu düşürmemelidir. Hayatınızın koşulları yeniden gözden geçirmek daha doğru olacaktır.

Sabah saatlerinden itibaren yaratıcılığınızı kullanacağınız uğraşlarınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Gündeminiz aşk olacak. Sanatsal aktivitelere yönelmek hayal gücünüzün harekete geçmesine neden olacaktır. Zevk aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Güçlü konuşmanızla etrafınızdakileri etkileyebilirsiniz.

Son kararı vermeden önce sakin bir şekilde kişisel kararlarınızı tekrar gözden geçirmelisiniz. Hobi, yaratıcılık faaliyetleriniz ön plana çıkabilir. Spor, dans, yoga gibi etkinliklerden keyif alacağınız bir gün.

Balık Burcu Günlük Yorumu

 Aşk hayatınız ile alakalı biraz sınanabilirsiniz. Olayların kontrolünü kaybettiğinizi düşünebilir ve bu durumda karşı tarafa olduğundan fazla baskıcı davranabilirsiniz.

Evinize ait konular gündeminizi oluşturabilir. Geçmişte kalan konular tekrar gündeme gelebilir. Emlak ile ilgili konularda değişiklikler yaşanabilir. Sabah saatlerinde kendinizi keyifli ve yaratıcı hissedebilirsiniz. İlerleyen saatlerde işlerinizdeki sorunları hızlıca çözmek sizi keyiflendirecektir. Zaman zaman işlerinizdeki yavaşlama canınızı sıkabilir.

İletişimin hem özel hem iş hayatınızda oldukça önemli olduğu bir gündesiniz. İki farklı hanede vakit geçirebilir, ev ile iş arasında mekik dokuyabilirsiniz. Hareketli ve bol tempolu bir gün.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir