19 OCAK CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Burcu Günlük Yorumu

 Hayatınızda baskı unsuru olan kişilerin yaşamınıza dair yönlendirmeleri sizde öfke yaratabilir. Bunu bir çatışma haline getirmemelisiniz.

İletişimle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde kendinizi özgür hissedebilir ve sınırlarınızı genişletmek isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgileneceğiniz zamanlar var. Ticari anlaşmalar için uygun bir gün. İkna yeteneğinizi kullanmaktan çekinmeyin. Teknik sorunlara kolayca çözüm getirebileceksiniz.

Demek iş hayatınızda derin düşünceleri açığa çıkartmak ihtiyacı duyacaksınız.

Güçlü kişilerin desteğini alarak büyük projeler için adım atmaya kendinizi hazır hissedersiniz. Kendinizi bilgiyle savunacağınız bir gündesiniz. Bol şans!

Boğa Burcu Günlük Yorumu

 İletişimde bazı gerçeklerin peşine düşebilir ve araştırmacı yönünüzle karşı tarafa baskı uygulayabilirsiniz. Bu konuda acele karar vermeyin.

Maddi kaynaklarınızla ilgili dalgalanma yaşayabilirsiniz. Bütçenizi tekrar gözden geçireceğiniz zamanlar var. Sabah saatlerinde romantik bir tutum içinde olabilirsiniz. Sevdiğinize küçük sürprizler yapmak hoş olabilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız aktivitelerde bulunmak size iyi gelebilir. Bazı konularda fazla ısrarcı olmamaya çalışın.

Bilginizi silah olarak kullanıp çevrenizdeki herkesi etkileyebilirsiniz.

İkna gücünüzün oldukça yüksek olduğu bir dönem. Hukuki konularda olumlu ilerlemeler elde edebilirsiniz. Yurt dışı planlarınızda önemli karar süreçleri önünüze çıkabilir. Ani gelişen bir seyahat gündeme gelebilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Finansal konularınızla ile ilgili bir takım kafa karışıklıkları söz konusu olabilirken, aşk ve ilişkilerde karşı taraftan göreceğiniz destekler sizi oldukça mutlu edecektir.

Ay burcunuzda ilerlerken, kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. Sanatsal tarafınız ağır basabilir. Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. İmaj değişikliği için uygun bir gün. Gün içinde uğraştığınız işlerde pratik çözümler yaratacağınız zamanlar var.

Ortak paylaşımlarınızda ciddi atılımlar yapmayı hedeflersiniz.

Güçlü ortaklık girişimlerine açık bir gündesiniz. Paranoyalara karşı dikkatli olun, gereksiz kıskançlıklardan kaçının. Resmi kişiler ve makamlarla yapıcı ilişkiler kurmaya özen gösterin. Fikirlerinizi herkesle paylaşmamaya özen gösterin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

 Kadınlarla olan iletişimlerinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Partneriniz ya da ortağınızdan görebileceğiniz baskı karşısında duygusal tepkiler vermemelisiniz.

Gizli kalmış konularla ilgili olarak kontrol kaybı yaşayabilirsiniz. Kabullenme içine girmeniz sizin için daha iyi olabilir. Sabah saatlerinde kendinizi daha yaratıcı hissedebilirsiniz. İlerleyen saatler iletişim açısından çok daha yoğun geçebilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıp yaşayabilirsiniz. Gün içinde akışta kalmaya çalışın.

İkili ilişkilerinizde karşınızdakilerin gücünü üzerinizde hissedersiniz.

Size baskı uygulamak isteyebilirler. Yapıcı bir dil kullanarak kendileriyle uyumu yakalama şansınız oldukça fazla. Bilgi hırsızlıklarına dikkat etmeniz gerekir. Karşınızdaki insan size bir sırrını açabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

 Üzerini örttüğünüz içsel yaralarınız yeniden gündeme gelmesi bazı kararlardan pişmanlık duymanıza neden olabilir. Duygusal olarak biraz daha yalnız kalmaya ihtiyacınız olabilir.

İş hayatınızda alacağınız desteklerle daha hızlı hareket edebileceğiniz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde daha fazla yenilik yapma ihtiyacında olabilirsiniz. Gelecek beklentilerinizle ilgili atılımlar yapabilirsiniz. Gün içinde karşınızdakini rahatça ikna edebileceğiniz zamanlar var. İşlerinizde pratik çözümler bulabilirsiniz.

 Sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor.

Çalışma ortamınızın ağır temposu bugün ruhunuzu karartabilir. Açık havaya çıkıp bol bol yürüyüş yapın. Kemik ağrılarına karşı en etkili silah kas ve eklemleri güçlendirmektir. Çalıma arkadaşlarınızın ağır eleştirilerine maruz kalabilirsiniz. Ya da onlar sizin yargılamanızdan mutsuz olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumu

 Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizin gündemde olacağı bir gün. Geçmiş dostluklarla ilgili yaşadığınız problemler sizi oldukça sınayabilir.

İş hayatınızla ilgili sorumluluklarınızda değişiklikler olabilir. Sabah saatlerinde kendinizi daha yaratıcı hissedebilirsiniz. İşlerinizle ilgili yenilikler getireceğiniz zamanlar olabilir. Güçlü iletişiminiz sayesinde üstlerinizin beğenisini kazanacaksınız. Annenizle ilgili konuları göz ardı etmemekte fayda var. İlerleyen saatlerde işlerde yavaşlama olabilir.

Aşk hayatınızda dönüşüm zamanı.

İş ortamınızda olan biri benliğinizin derinliklerindeki enerjiyi tetikleyebilir. Siz bile altında yatan nedeni anlamakta güçlük çekersiniz. Sevmek ve sevilmek kavramlarına karşı bakış açınızı dönüştürdüğünüz bir dönemden geçiyorsunuz. Tutkunun yer aldığı alanlarda farkındalıklarınız artar.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

 İlişkilerde ipleri kopartmak ve planlarınızı yeniden gözden geçirmek isteyeceğiniz bir günde olabilirsiniz. Emek vermiş olduğunuz ilişkilerinize karşı biraz daha sabırlı olmalısınız.

Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Yeni ufuklara açılmak için heves içinde olacağınız bir gündesiniz. Sabah saatlerinde kendinizi yaratıcı hissedebilirsiniz. Etkili konuşmanızla etrafınızdaki insanları ikna edebilirsiniz. Gün içinde yoğun temponuz içinde sorunlara hızlı çözümler getirebileceksiniz. Sınırlarınızı aşmak isteyeceğiniz zamanlar olabilir.

 Evde kökten bir tadilat ya da tamirat zamanı.

Kentsel dönüşüm için harekete geçmekte fayda var. Eviniz bu değişimle değer kazanır. Ev içindeki diyaloglar zihninizi çok yorar. Aile bireylerinin yaşama bakış açılarının yavaş yavaş dönüştüğü zamanlardan geçiyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

 Aşk hayatınız ve iletişimlerinizin gündemde olacağı bir gün. Olaylara yaklaşım üslubunuz her zamankinden sert olabilir. Hesaplaşma ve rekabet bugün konunuz olmamalıdır.

Korku ve endişe yaratan durumlar bugün gündeminizi oluşturabilir. Ortaklı para konularıyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar söz konusu. Banka işlerinizle ilgileneceğiniz zamanlar var. Yenilenmeye gidebilirsiniz. Finansal konularda zekice kurduğunuz iletişimle karşınızdakini rahatça etkileyebilirsiniz.

Sırları keşfetme zamanı.

Derin bilgiyle öğrenebileceğiniz her konunun eğitimine kayıt yaptırabilirsiniz. Okült bilgiler, metafizik konuları ilginizi çeker. Fakat aldığınız eğitimleri herkese anlatmamakta fayda var. Alt yapınızı güçlendirip yeni bir donanımı hayatınıza rahatlıkla dahil edersiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumu

 Soru işaretlerinize cevaplar bulmak isteyeceğiniz önemli bir gün. Rakiplerinize karşı güçlü bir imaj çizmeniz gerekebilir. Aşkta sürprizler sizi bekliyor.

Sabah saatlerinde kendinizi romantik tutum içinde bulabilirsiniz. Sanatsal uğraşlarla ilgilenmek keyfinizi yerine getirebilir. Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Zaman zaman sizi uğraştıran konulara yoğunlaşabilirsiniz. Uyum ve denge arayışı içinde olabilirsiniz. Öğleden sonraki zamanlarda işlerinizde yavaşlama olabilir.

Kazanç kapıları önünüze açılıyor.

Fakat birilerinin koyduğu ağır kuralları ve şartları kabul ederek bu kazanca ulaşacağınızı bilmenizde fayda var. Paylaşımlar konusunda daha az ile yetinmeyi kabullenmelisiniz. Yeni iş alanlarına geçmeniz mümkün.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

 Sorumluluklarınızı tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Haksız gelişen bazı kavramlara karşı gerekli tahammülü göstermek sizi yorabilir.

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklar gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde işlerinize yenilik getirmek isteyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla yapacağınız programlamalar gün içindeki sıkışıklığı rahatlatacaktır. Sağlıkla ilgili sıkıntılarınızla ilgilenebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanmak size fayda sağlayacaktır.

Çok fazla eleştiri alabileceğiniz veya çok fazla eleştiri yapabileceğiniz bir gündesiniz. Sözlerinize dikkat edin.

Karşınızdakilerin kalbini kırmayın onlar bunu hak etmiyorlar. Sonra siz de söyledikleriniz için pişman olursunuz. Resmi ilerde gelişmeler kaydederek hatta kendi şirketinizi kurabilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş yaparken dikkatli olun.

Kova Burcu Günlük  Yorumu

 Maddi ve finansal konularda hesaplarınızı iyi yapabileceğiniz bir gündesiniz. Planlamalarınızı düzgün bir şekilde ortaya koyacağınız başlangıçlar yapabilirsiniz.

Sabah saatlerinden itibaren yaratıcılığınızı kullanacağınız uğraşlarınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Gündeminiz aşk olacak. Sanatsal aktivitelere yönelmek hayal gücünüzün harekete geçmesine neden olacaktır. Zevk aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Güçlü konuşmanızla etrafınızdakileri etkileyebilirsiniz.

Projelerinizi, fikirlerinizi herkesle paylaşmamaya özen gösterin. Bilgi hırsızlıkları ortaya çıkabilir. Paranoya yaratacak fikirlerden ya da bu enerjiye açık insanlardan uzak durun. Enerjinizi aşağı çekmelerine izin vermeyin. Kolektif bilinçte sıçrama yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumu

 Duygusal hayatınıza dair beklentilerinizin arttığı ve geleceğe yönelik kararlarınızda biraz kafanızın karışabileceği bir gün olabilir. Bu tarz konuları sosyal çevrenizden güvendiğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

Evinize ait konular gündeminizi oluşturabilir. Geçmişte kalan konular tekrar gündeme gelebilir. Emlak ile ilgili konularda değişiklikler yaşanabilir. Sabah saatlerinde kendinizi keyifli ve yaratıcı hissedebilirsiniz. İlerleyen saatlerde işlerinizdeki sorunları hızlıca çözmek sizi keyiflendirecektir. Zaman zaman işlerinizdeki yavaşlama canınızı sıkabilir.

Derin arkadaşlıklar kurma zamanı.

Kapalı gruplar içinde duyarlı kişiliğiniz ve yüksek enerjinizle yıldız haline gelebilirsiniz. Gelecekle ilgili projelerinizi samimi dostlarınızla paylaşarak fikirlerini almalısınız. Gerçeklerin peşinden koşmak ve her sırrı açığa çıkarmak gibi yüksek bir farkındalık yakalayabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir