20-26 KASIM 2017 YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

20-26 KASIM 2017 YAY BURCU HAFTALIK  AŞK YORUMU: duygusal anlamda muhteşem bir dönem sizi bekliyor. ya arifesinde olduğunuz yada yeni filizlenen aşk dünyanız çok renkli geçecek. dolu dizgin ilerlemeye devam edin. nasıl olsa hayat an lardan ibaret.

20-26 KASIM 2017 YAY BURCU HAFTALIK  PARA YORUMU: kendinize yatırım yapabilmek için biraz fedakarlıkta bulunmanız gereken dönemi sizi bekliyor. maddi durumunuzu daha iyi duruma getirebilmeniz için,önce sizin vermelisiniz. bu dönem sizin verdikleriniz doğrultusunda gelecek bir kazanç sizi bekliyor. yapacağınız insani yatırımlar ileride size bereket olarak dönecek etrafınızdaki insanlarla iş networkünüzü genişletmenin tam zamanı. bereket çakralarınız açılıyor.

20-26 KASIM 2017 YAY BURCU HAFTALIK  AİLE YORUMU: Size sorulan soruların altında farklı niyetler olabilir. Yakınınızdaki insanlar iyiliğiniz için konuşuyor olsa da bu durum iyiliğinize hizmet etmeyebilir..

20-26 KASIM 2017 YAY BURCU HAFTALIK  SAĞLIK YORUMU: Çok fazla kendinizi dinlemeyin. Sorunlarınız bu kadar fazla dinlediğiniz için artıyor olabilir. Evham yaparak kendinizi hasta etmeniz söz konusu. Vücudun beyini etkilediği kadar, beynin de vücudu yönetebildiğini unutmayın

20-26 KASIM 2017 YAY BURCU HAFTALIK  GENEL YORUMU : Dürüstlük hepimizin ağzında dolaşan bir kelime. Etrafınıza bir bakın göreceksiniz ki çevrenizde “Ben Yalan söylerim, insanları kandırırım” diyen kimseyi göremeyeceksiniz. Bu durumu dile getirmekten vazgeçmelisiniz. Aklınıza gelen her cümleyi söylemeniz sizin dürüst bir insan olduğunuz anlamına gelmez. Bu davranış biçiminiz dolayısı ile prim yaptığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Unutmayın dürüst olmak önce kendinize dürüst olmakla başlar. Cümleler ağzınızdan çıkmadan önce “bunu neden söyleyeceğim” diye bir düşünün. Eğer karşınızdaki ile ilgili bir cümle geçiyorsa onu söylemeyin. 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir