2017 Kış Kadın Ayakkabı Modası

Kadife Ayakkabılar

Kadife ayakkabı bu sene de çoğu zaman olduğu gibi moda olma özelliğini koruyor. Kadifenin her türlü kıyafetle giyilebilmesi, bir çok renge yakışması tabi albenisini artırıyor. Bu sene kış mevsiminde kadifeyle ayaklarınız da üşümeyecek.

Kare Topuk Ayakkabılar

Kare topuk bir zamanlar inanılmaz demode olmuştu. Neredeyse erkek ayakkabısı denecek kadar ileriye gitmişti tasarımcılar ve modacılar. Ama bu sene ünlülerin ayağında yine bir çok defa kare topuklu ayakkabıları göreceğiz.kare-topuk

Sivri Burun Ayakkabılar

İlginç ama gerçek. Bu sene sivri burun ayakkabılar da bir çok ayakkabı firmasının ilk sıralarında. Her ne kadar erkekler giydiğinde itici geliyor da olsa, bu model ayağınıza çok yakışacak.

Dize Kadar Çizmeler

Kış aylarının olmazsa olmazı uzun çizmeler, yine kaybetmedi modasını. Etekle o kadar müthiş ve çekici oluyor ki, özelliğini kaybetse şaşıracağımız bir ayakkabı modeli. Bu sene yine oldukça revaçta olacak bu ayakkabıyı kış mevsimi boyunca rahatlıkla giyebilirsiniz.cizme-modasi

Taba Rengi Süet Bot

Bu yıl belki de en çok göreceğiniz renk ve modele geldi sıra. Taba rengi bu yıl kış ayının yeni modası. Süet botla birleşince mükemmel bir görünüm oluşturan bu renk adeta sizi büyüleyecek. Bir eteğin, bir şortun altına külotlu çorapla giyebileceğiniz bu bot bu sene ünlülerin de ayağından çıkmayacak.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir