23 ARALIK PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu Günlük Yorumu
Kendinizi bugün duygusal hissedebilirsiniz. Özlemini çektiğiniz bir aşk hikâyesi varsa bununla ilgili aniden farklı düşüncelere kapılabilirsiniz ve sorularınıza cevaplar bulmak isteyebilirsiniz.
Bugün Yengeç burcunda gerçekleşen dolunay, özellikle ev ve ailevi konulara daha çok hassasiyet getirmekte. Bugünlerde yakın çevremize daha duyarlı yaklaşabiliriz.
Güneş bugün Oğlak burcuna geçiş yaparken aynı zamanda Yengeç burcunda Dolunay meydana gelecek.
Bu durum sizi, yaşama karşı daha ciddi, hırslı, güvenilir, otoriter, iş odaklı bir enerjiye çekecek. Kurumsal yapılarla olan ilişkilerinizde kökten değişimi derinden yaşarsınız. Kalıcı projeler sizin sorumluluğunuzda ilerler.

Boğa Burcu Günlük Yorumu
Geçmişi tamamen hayatınızdan çıkarıp bir devrim yapmak bilincindesiniz. Bununla ilgili kafanızda oluşturacağınız yeni projeler ve sunduğunuz teklifler kabul görebilir.
Bugün Yengeç burcunda gerçekleşen dolunay, yakın çevrenize hareket ve değişiklikler getirmekte. Daha çok iletişim ve haberleşme içerisinde olabilirsiniz.
Güneş bugün Oğlak burcuna geçiş yaparak, sizin yurt dışı ilişkilerinizde daha sağlam, ciddi, kalıcı bağlar kurmanızı şekillendirecek.
Aynı zamanda Yengeç burcunda Dolunay meydana geliyor. Ayrıca hayatınızdaki otorite figürlerinden destek alacağınız bir döneme de adım atıyorsunuz. Kariyerinizde yeni hedefler belirlemek, başarılı adımlar atmak mümkün.

İkizler Burcu Günlük Yorumu
Sosyal çevrenizde oluşan gerginlikleri uzlaşmacı ve esnek yönünüzle çözebilirsiniz. Eski sosyal ortamınızdan gelen kişilere ayrıca bugün dikkat etmelisiniz.
Bugün Yengeç burcunda gerçekleşen dolunay, parasal konular üzerinde daha çok düşünebileceğinizi anlatıyor. Birikimlerinize daha dikkatli yaklaşmalısınız.
Güneş bugün Oğlak burcuna geçerken Yengeç burcunda Dolunay meydana geliyor.
Bu durum iş yaparak, size ortak paylaşımlardan daha fazla kazanç elde etmenize yardımcı olacak. Toprakla, inşaatla, tarımla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Hayatınızda sağlam temeller atma zamanı. Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Çevrenizdeki kişilerle uzlaşma sağlamak ve fikir birliğine varmak için oldukça güzel bir gün. Kendinize yeni insanları tanıma fırsatı da vermelisiniz.
Bugün burcunuzda gerçekleşen dolunay, özellikle ilişkilerinize, olaylara bakış açınıza hassasiyet getirmekte. Kişisel alanda daha fazla tavır alabilirsiniz.
Güneş bugün Oğlak burcuna geçerken burcunuzda Dolunay meydana geliyor.
Bu durum iş yaparak, hayatınızda yeni bir kariyere doğru ilerlemenizi destekleyecek. Yeni iş teklifleri alacak, süre giden işlerinizde daha kalıcı anlaşmalara imza atacaksınız. Partnerinizin de kazancında düzelme olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumu
Sosyal çevrenizde kimin dost kimin dost düşman olduğunu çok net bir şekilde görüyor olacaksınız ve sosyal çevrenizde sınırlarınızı çok net bir şekilde çizeceğiniz bir gün olabilir.
Bugün Yengeç burcunda gerçekleşen dolunay, geçmişten kaynaklanabilecek duygusal konuları öne çıkarmakta. Psikolojik açıdan daha kırılgan olabilirsiniz.
Güneş bugün Oğlak burcuna geçiş yaparken Yengeç burcunda Dolunay meydana gelecek.
Bu durum, rutin hayatınızda pek çok işi çözüme kavuşturmanıza yardım edecek. Partner ya da babanızın sağlık durumunda doktor kontrolü gerekebilir. Dizler, dişler, kemikler, iskelet yapısı ve cilt hassaslaşabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumu
Aşkta ve ilişkilerde gizlemiş olduğunuz bazı gerçekler gün yüzüne çıkabilir. Çevrenizde sizinle alakalı önemli konuşmalar hayatınıza dair önemli teklifler söz konusu olabilir.
Bugün Yengeç burcunda gerçekleşen dolunay, ailenizi ilgilendiren bir konu üzerinde düşünme gereği getiriyor. Gelecek planlarınızı gözden geçirebilirsiniz.
Güneş bugün Oğlak burcuna geçiş yaparken Yengeç burcunda Dolunay meydana geliyor.
Çocuğunuzun geleceğini güvence altına almak için toprağa yatırım yapabilirsiniz. Aileden geleneklerine kökten bağlı biri hayatınıza girer ve uzun süreli bir ilişki başlatabilirsiniz. Hobinizden iş kurmak da olasılıklar dahilindedir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu
Başınıza gelen olumsuzlukların geçmişte neden olduğunu fark edebilir ve bunlardan dolayı zamanında yaptığınız hataları yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz.
Bugün Yengeç burcunda gerçekleşen dolunay sizi eve ve işinize ait değişiklikler konusunda daha duyarlı kılmakta. Ailevi konularda daha çok şey yapabilirsiniz.
Güneş bugün Oğlak burcuna geçiş yaparken Yengeç burcunda Dolunay meydana geliyor.
Evinizde temel değişikliklere adım atmanıza neden olacak. Babadan kalma eski mallar gün yüzüne çıkabilir. Haberiniz olmayan bir mal varlığını öğrenebilirsiniz. İnşaata başlamak da alternatifler arasında sayılmalıdır.

Akrep Burcu Günlük Yorumu
Bugün finansal konularınızla ilgili yoğun iletişimler kurabileceğiniz bir gün geneli içinde olacaksınız. Ve maddi konularınızla ilgili yüzleşmeniz gereken bazı gerçekler söz konusu olabilir.
Bugün Yengeç burcunda gerçekleşen dolunay, uzaklarla ilgili bir konuyu öne çıkarabilir. Aynı zamanda başkalarından daha çok şey öğrenebilirsiniz.
Güneş bugün Oğlak burcuna geçiş yaparken, Yengeç burcunda Dolunay meydana geliyor.
Bu durum sizin küçük yatırımlarınıza ışık tutacak. Hizmet sektörüyle ilgili bir iş kurabilirsiniz. Eğitim vurgulu konular önem kazanır. Kardeşinizin evlilik hazırlıkları ya da çocuk sahibi olması sizi mutlu edecektir.

Yay Burcu Günlük Yorumu
Geçmiş finansal sorunlarınızın üstesinden gelebileceğiniz önemli sonuçlanmalar oluşabilir. Detaycı yapınız bugün ilişkilerde oldukça sorgulayıcı iletişimlere neden olabilir.
Bugün Yengeç burcunda gerçekleşen dolunay, duygusal açıdan bazı endişeler, huzursuzluklar getirebilir. Duygusal alanda biraz daha sakin kalmaya bakmalısınız.
Güneş bugün Oğlak burcuna geçiş yaparken Yengeç burcunda Dolunay meydana geliyor.
Bu durum, para ve mali işlerle ilgilenmek, şirketteki kurumsal yapıyı düzenlemek iş ve kariyer planlamaları yapmak için size kolları sıvatacak. Uzun süreli yatırımlara girmek için güven duyacağınız ortaklıklar kurabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu
Eski ilişkilerinize yeni bir şans vererek yapılandırmak isteyebilirsiniz. İlişkilerde romantik adımlar kurallarınızı yıkmanıza sebebiyet verebilir.
Bugün Yengeç burcunda gerçekleşen dolunay, eşinizle ya da ailenizle ilgili bir hassasiyeti öne çıkarabilir. Yakın beraberliklerde daha dengeli olmaya bakmalısınız.
Güneş burcunuza geçiş yaparken Yengeç burcunda Dolunay meydana geliyor.
Bu durum size sahne hayatı yaşatacak. İş hayatınızda zorluklarla kolay mücadele edecek, kararlarınızın arkasında duracak cesareti kendinizde bulacaksınız. Yeni inşaatlara ortak olabilir, üst düzey yöneticilerle çalışmaya başlayabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu
Adımlarınızı oldukça iyi hesaplamalı ve başlangıçlarınızı bu kararla gerçekleştirmelisiniz. Çünkü bazı gizli olan konularla yüzleşmeniz gerekebilir.
Bugün Yengeç burcunda gerçekleşen dolunay, iş ve çalışma konularınıza ait bazı değerlendirmeler ve sonuçlar getirmekte. Bitmekte ve başlamakta olan pek çok şey var.
Güneş bugün Oğlak burcuna geçiş yaparken Yengeç burcunda Dolunay meydana gelecek.
Bu durum bilinçaltınızdaki konuları su yüzüne çıkartır. İş ortamınızda gizli kalmış konular açıklanır. Çalışanlar arasındaki bağlar ortaya çıkar. Finansal konularla alakalı kararlar alma zamanı. Sağlam fikirleri olan kişilerle iş birliği yapmak istersiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumu
Aşk hayatınız ve çocuklarla olan iletişimlerinizde sorumluluk almanız gereken ve geleceğe doğru giderken sizi endişelendiren durumlara karşı cevaplar bulmak isteyeceğiniz bir gün.
Bugün Yengeç burcunda gerçekleşen dolunay, sevginizi daha çok anlatma ve paylaşma imkanı getiriyor. Duygusal alanda daha hassas olabileceğiniz günlerdesiniz.
Güneş bugün Oğlak burcuna geçiş yaparken Yengeç burcunda Dolunay meydana geliyor.
Bu durum sosyal grup ilişkilerinize canlılık taşıyacak. Hayatınızın iplerini ele almak isteyecek, sizi çevreleyen koşulları kontrol altında tutacaksınız. Kendinizi gelecek hedefleriniz doğrultusunda motive edeceksiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir