24 ARALIK PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu Günlük Yorumu
Ailenizin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz anlarda öfkenize hâkim olmalısınız.
Ay Yengeç’te ilerliyor. Bugün ailenizle, evle ilgili konular üzerinde daha çok durabilirsiniz. Kendi iç dünyanıza ve duygularınızı daha çok zaman ayırmalısınız.
Hafta sonunda ev içindeki meseleler biraz sizi yorabilir.
Zira aile içi diyaloglarda küskünlük, çatışma, anlaşmazlık yaşamanız mümkün. Evde yarım kalan tadilat işlerini bitirmek göreviniz haline gelebilir. En iyisi açık havanın, bol güneşin tadını çıkarın.

Boğa Burcu Günlük Yorumu
İlişkilerde vermiş olduğunuz emeklerin hep aynı sonuçla hüsrana uğramasından dolayı kendinizi oldukça bıkkın hissedebilirsiniz. Hızlı kararlar vermemeniz bu anlamda doğru olabilir.
Bugün yakın çevrenizle daha hassas bir ilişki içinde olabilirsiniz. Duygularınızı, sezgilerinizi paylaşabileceğiniz çok olasılık var.
Bugün yürüme mesafesindeki uzaklıklarda zamanınızı geçirin ya da vapur gezintisine çıkın.
Zira trafikte öfkeli sürücülerin gazabından nasibinizi alabilirsiniz. Ailenin kadınlarının pasif agresif tutumları canınızı sıkabilir. Herkesin fikrine saygı duyarak ortak çözüme gitmek en doğrusu olacaktır.

İkizler Burcu Günlük Yorumu
Maddi oluşumlarınızla ilgili beklentilerinizde olaylar planladığınız gibi sonuçlanmayabilir. Almayı planladığınız bazı şeyleri ertelemek durumunda kalabilirsiniz.
Bugün elinizdekileri, paranızı daha dikkatli değerlendirmeye çalışmalısınız. Kişisel yeteneklerinizden yararlanabilirsiniz.
Hafta sonunda aileniz ve sevdikleriniz için ekstra para harcayabilirsiniz.
Ya da birikimlerinize yön vermek için aile bireyleriyle ortak karara varabilirsiniz. Yaşça büyük fikirlerine değer verdiğiniz birinden destek almak size iyi gelecektir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Ruhunuzda taşıdığınız geçmiş yaraları onarmanın zamanı geldi. Bu yaralara artık veda etmek bile sizin için zor olabilir ama bunu yapmaktan başka çareniz olmadığını görüyor olacaksınız.
Dolunay bugün burcunuzda ilerlerken size yaratıcılık ve daha büyük bir hassasiyet getirmekte. Duygusal açıdan önem verdiğiniz kişilere yönelebilirsiniz.
Bugün abur cubur, kızartma, çikolata gibi yiyeceklerden uzak durun.
Partnerinizin baskıcı tutumuna karşı çıkmak yerine kendisini sakin ve şefkatli yapınızla ikna etmek daha doğru olacaktır. Bulunduğunuz ortamı değiştirmek ve farklı insanlarla iletişimde olmak size iyi gelir.

Aslan Burcu Günlük Yorumu
Çözümleyemediğiniz finansal konularınızı karara bağlayabilirsiniz. Borçlarınızı yapılandırabilecek önemli şanslar elde edebilirsiniz.
Bugün kendi iç dünyanıza daha çok dönebilirsiniz. Sezgilerinizle hareket etmeniz daha kolay olabilir. Kabullenme gerektiren durumlar var.
Ailedeki öfkeyi yatıştırmak, kontrol altına almak size düşer.
Güçlü kimliğinizle herkesin agresif yönünü dengelersiniz. Gündelik işlerinizi hallederken sizi yoran işlerden kaçının. Her şey aynı anda hallolmaz bunu unutmayın. Güne zinde başlamak için spor yapın.

Başak Burcu Günlük Yorumu
Aşkta ve ilişkilerde önemli bir dönemeçten geçtiğiniz bir gündesiniz duygusallığın dozu oldukça yükselirken eski ilişkilerinizle ilgili önünüze gelen adımları iyi düşünüp doğru değerlendirmek isteyeceksiniz.
Bugün sevdiklerinizle, arkadaşlarla bir arada olmak güzel olacak. Aynı zamanda yaratıcı hayal gücünüzü daha iyi kullanabileceğiniz bir gündesiniz.
Aile düzeninde gelecekle ilgili planlarınızda fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz.
Bu sizin öfkelenmenize neden olur. Otorite figürleriyle yaşadığınız mücadele sizi yorgun düşürebilir. Kendi önceliklerinizi göz önünde bulundurmalı, menfaatlerinizi gözetmelisiniz. Zira sizi sizin kadar kimse düşünmez.

Terazi Burcu Günlük Yorumu
Sezgilerinizin size yol göstereceği önemli bir gün olabilir. Buğun geleceğinize dair eğitimsel planlar yapmak adına oldukça olumlu bir gün.
Hafta sonu olmasına karşın bugün bazı işler ve sorumluluklar gündemde olabilir. Duygusal alanda çelişkili koşullarla karşılaşabilirsiniz.
Haftanın son günü annenize ya da anneliğinize odaklanarak geçirin.
Zira bu alana özel ilginizi taşıyacak güçlü bir enerjiyle karşı karşıyasınız. Partnerinizin sürpriz fikri size yeni bir bakış açısı kazandırabilir. Gününüzü dış mekanlarda sevdiklerinizle vakit geçirerek değerlendirmek enerji toplamanıza yardım eder.

Akrep Burcu Günlük Yorumu
Düşünmeden atılan adımlar gelecekte sizi zor durumda bırakabilir. Duygusal dünyanızda anlık heveslerle ciddi kararlar almaktan kaçınmanız gerekmektedir.
Ay Yengeç’te iken, kendinizi geliştirebileceğiniz olumlu koşullar içindesiniz. Duygularınızı daha çok paylaşabilir, yeni şeyler öğrenebilirsiniz.
Güneş bugün Oğlak burcuna geçiş yaparken, Yengeç burcunda Dolunay meydana geliyor.
Bu durum sizin küçük yatırımlarınıza ışık tutacak. Hizmet sektörüyle ilgili bir iş kurabilirsiniz. Eğitim vurgulu konular önem kazanır. Kardeşinizin evlilik hazırlıkları ya da çocuk sahibi olması sizi mutlu edecektir.

Yay Burcu Günlük Yorumu
Yakın çevrenizden alacağınız desteklerle karşılaşmış olduğunuz bazı problemlerin üstesinden gelebileceksiniz. Güçlü manyetik enerjiniz karşı tarafı oldukça etkileyebilir.
Bugün duygusal beklentilerinizde daha dikkatli olmalısınız. Ailevi konular, paylaşım gerektiren durumlar yüzünden ikilemler yaşayabilirsiniz.
Haftanın son günü zihninizi boşaltarak dinlenerek geçirmeyi deneyin.
İdealler ve hayallerinizi şekillendirmek için iç sesinize güvenin. Duyarlılığınızın yüksek olduğu bir gündesiniz. Sosyal hayatınızdaki ilişkiler bugün size iyi gelmeyebilir. İnsanların öfkeli tutumlarına maruz kalabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu
İkili ilişkilerde önemli yol ayrımları gündeme gelebilir. Bazı kararlar vermeniz gerekebilir. Partnerinizden alacağınız bazı teklifler geleceğinizi şekillendirebilecek noktada olacaktır.
Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, eşinize ya da sevgilinize daha çok zaman ayırmanız ve duygusal açıdan hazır olmanız gerekebilir. Evlilik ya da ortaklıklar yönünde daha hassassınız.
Haftanın son günü ailenizle birlikte vakit geçirmek istersiniz ama işler peşinizi bırakmaz.
Çocukların isteklerini yerine getirmek ve onlara vakit ayırmak sizi huzurlu kılar. Keyifli bir sinema programı harika bir akşam yemeğiyle son bulsun.

Kova Burcu Günlük Yorumu
Maddi konularda oluşan belirsizlikler ilişkilerinize olumsuz bir şekilde yansıyabilir. Kararlı duruşunuzu bozmak isteyen kişilere prim vermeyin.
Hafta sonu olmasına karşın tamamlanması gereken işler olabilir. Sağlık ve düzen konularına da daha çok zaman ayırmalısınız.
Akşam sevdiklerinizi eve davet ederek haftanın ilk gününü keyifli geçirmek mümkün.
Zira içinizde biriken bastırılmış öfke ve insanların üzerinizde yarattığı baskı en güzel bu şekilde rahatlar. Hayatın stresi yerine güzelliklerine ve keyfine odaklanmak günün mottosu olmalıdır.

Balık Burcu Günlük Yorumu
Sosyal çevrenizle ilgili sizleri rahatsız eden konular yeniden gündeme gelebilir ve ilişkilerinizi gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz. Kararlarınızı ertelemeyin.
Kendinizi daha yaratıcı hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Aşkta ve keyif veren konularda son derece canlı ve yeniliklere açıksınız.
Hayallerle gerçekler arasında kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz.
Hayatın katı kuralları sizin omuzlarına pek çok sorumluluk yüklemiş olabilir. Siz de bu düzenden çıkıp kaçma isteği duyarsınız. Dolayısıyla günün güzelliklerine odaklanmak, geleceğe ait ümitlerinizi dile getirmek hatta oturup şiir yazmak sizi rahatlatacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir