25 ARALIK SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu Günlük Yorumu
Stresten arınıp sükûneti bulmanız gereken bir gün. Bu şekilde kendi hayatınıza bazı olumlu işleri çekebileceksiniz. Bakış açınızı değiştirmelisiniz.
Ailevi konular gündeminizde olabilir. Eskilere ait konularla ilgilenmeniz gereken bir gündesiniz. Öğlen saatlerinde duygusal bloklar oluştuğunu hissedebilirsiniz. İlerleyen saatlerde duygularınızı fazla göstermek tartışmalara yol açabilir. İç sesinizi dinleyerek harekete geçmek daha faydalı olabilir. Akşama doğru kendinizi alışverişe verebilirsiniz.
Neşeli, coşkun ve yenilikçi Koçlar, günlük sorumluluklarla aile işlerinin arasında kaldığınız yoğun bir gündesiniz. Önemli gelişmeler söz konusu. Hızlı hareket etme beceriniz, yakın çevrenizden göreceğiniz destek sayesinde günü verimli geçireceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu
Arkadaşlık ilişkilerinizde gerçeği bugün daha net bir şekilde anlayabilirsiniz. Kimin dost kimin düşman olduğunu ayırabilirsiniz.
Hareket ve iletişimin yoğun olduğu bir gündeminiz olabilir. Eğitimlerle ilgilenebilirsiniz. Kardeşlerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. Öğle saatlerinde engellendiğinizi hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler hakkında yeni bilgiler edinebilirsiniz. İlerleyen saatlerde planlarda değişiklikler olabilir.
Yaratmayı ve üretmeyi seven Boğalar; gün boyu pratik işler, kurslar ve yazılı konularla meşgul olabilirsiniz. Ani seyahat planları gelişebilir. Ailevi sorunlar ve yakınlarınızın sağlık sorunlarıyla meşgul olabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumu
Bencil yaklaşımlar sizleri biraz bugün yorabilir. Duygularınızı daha iyi yönetmeli, gerginlik noktasına getirmemelisiniz.
İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler işlerinizin kolaylaştıracaktır. Parasal birikimlerinizle ilgili yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Öğlen saatlerinde hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi etkileyecektir. Akşam saatlerine doğru planlarınızdaki değişikler sizi keyifsiz kılabilir.
Uyum kabiliyeti gelişkin İkizler, gün boyu maddi konularla meşgul olabilirsiniz. Dönüşüm gerektiren işlere karar vereceksiniz. Geçmişten gelen eksikler, ertelenmiş işler gündem olurken, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Geçmiş ilişkilerinizle aranızda finansal sorunlar varsa bunları çözümlemek isterken bazı haklarımızdan da feragat etmeniz gerekebilir ya da kendinizi böyle hissedebilirsiniz.
Kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeminizi etkileyebilir. Öğle saatlerinde engellendiğinizi hissedebilirsiniz. İlerleyen saatlerde duygularınızı daha fazla göstermek isteyebilirsiniz. Tartışmalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Akşam saatlerinde iletişiminiz artabilir.
Geleneklerine bağlı Yengeçler, bugün kendinizi ifade arzunuz yüksek. Eş ya da partnerin baskıcı tutumları nedeniyle tartışabilirsiniz. Gün boyu yaşam enerjiniz yüksek. Önemli konuları, geçmişten gelen işleri çözebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumu
Sosyal çevrenizin yaklaşım tarzları hoşunuza gitmeyebilir. Size karşı yapmış oldukları davranışlarla sınırları aşabilirler.
Elinizde olmayan konular yüzünden kayıplar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Gizli kalan konular gündeminizi etkileyebilir. Öğlen saatlerinde duygusal açıdan bloklar hissedebilirsiniz. Sizi yoran olaylarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Akşama doğru planlarınızda değişiklik yaşanabilir. Akışta kalmaya özen gösterin.
Tutkulu ve güç kullanmayı seven Aslanlar, bugün yaşam alanınızı düzenleme arzunuz yüksek. Sebepsiz gerginlik, yoğun duygusal tutumlar içinde olabilirsiniz. İşlerin bir an evvel halledilmesini önemserken, eleştirel davranmaya gayret edin.

Başak Burcu Günlük Yorumu
Bugün kendinizi biraz daha geri plana çekip yalnız kalma ihtiyacı içerisinde hissedebilirsiniz. Gelecekte sahip olmak istediğiniz finansal oluşumlarla ilgili yeni bazı kararlar içinde olabilirsiniz.
Arkadaşlarınıza zaman ayırmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sosyal konularla ilgilenmek sizi rahatlatacaktır. Gün içinde tepkilerinizi daha sakin göstermenizde fayda var. Ufak tartışmalar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler var. Gelecek beklentileriniz yönünde adım atmak isteyebilirsiniz.
Farkındalığı gelişkin Başaklar, bugün sosyal faaliyetler arkadaşlarınızla planlar, işbirliği gerektiren durumlar olası. Gün içinde başkalarının beklentilerinden ziyade kendinize odaklanmanız gerekli, zaman yönetimi önemli.

Terazi Burcu Günlük Yorumu
İlişkilere dair bazı dilekleriniz ve istekleriniz gerçek olabilir ama elinize geçen fırsatları da iyi değerlendirmenizde fayda var.
İş hayatınızdaki olaylar gündeminizi etkileyebilir. Alacağınız sorumluluklar sizi yorabilir. Gün içindeki yoğunluğunuz artabilir. Akışta kalmaya çalışın. Ufak tefek tartışmaları büyütmemeye özen gösterin. Annenizle ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde yapacağınız sanatsal faaliyetler rahatlamanızı sağlayacaktır.
İlişkilerde destekleyici olan Teraziler, bugün hedeflerinize engel olan baskılardan arınmak için gün verimli. Hakkınızda geçmişte verilen kararlar sizi rahatsız ediyorsa bugün dönüştürmek için imkanlarınız var.

Akrep Burcu Günlük Yorumu
İlişkilerinizde var olan problemleri çözmek adına çaba harcayın. Özellikle sizi yanlış anlayan kişi ve olaylara tepki vermektense beklentilerinizi düzgün bir üslupla karşı tarafa aktarın.
Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Akademik konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte yeni yolculuk planları organize etmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Öğle saatlerinde risk almaktan çekinmeyeceğiniz zamanlar var. Duygularınızı fazla gösterme eğiliminde olabilirsiniz.
Duyguları dönüştürebilen Akrepler, önemli kararlar alabilirsiniz. Duygusal davranmadan konuya odaklanmak önemli. Gün boyu ithalat ihracat, hukuk, yurt dışı, yüksek öğrenim konularında meşguliyetleriniz olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumu
İlişkilerinize dair yeni kararlar alabilirsiniz. Sizi yanılgılara sürükleyen konuları bu sefer her türlü yönüyle açıklığa kavuşturuyor olabilirsiniz.
Ortaklı konular gündeminizi meşgul edebilir. Kriz yaratan koşullara karşı dikkatli olmalısınız. Alacak borç ilişkileriyle uğraşabilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. İlerleyen saatlerde kısıtlanmalar artabilir. Yorucu durumlara karşı daha özenli davranmalısınız. Tartışmalar yaşanabilir. Akşam saatlerinde kendinizi rahatlatacak uğraşlar bulacaksınız.
Kaostan düzen yaratabilen Yaylar, gün boyu sevdikleriniz için verici davranıp, masraf yapmamaya dikkat edin. Aktif olmanız önemli. Sizi sınırlayan, ilerlemenize engel olan sorumlulukları gözden geçirebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu
İlişkinizde içinizde büyük bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. İçinizde kendinize de itiraf edemediğiniz bir sevgiyi büyültüyor olabilirsiniz.
Karşılıklı ikili ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Eşiniz ile ilgili konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Gün içinde kısıtlandığınızı hissettiğiniz durumlar yaşanabilir. Yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinde risk almak çok daha kolay olabilir. Sonuçlarına katlanamayacağınız hareketler yapmamaya özen göstermelisiniz.
Özdisiplini gelişkin Oğlaklar, gün boyu beklentileriyle sizi yoran insanlarla tartışabilirsiniz. Kaygı ve stres yaratan olaylar gelişebilir. Yakınlarınızdan gelecek destek, olayları çok yönlü görmenizi sağlayacaktır.

Kova Burcu Günlük Yorumu
Gelecekle ilgili kendinizi gergin ve huzursuz hissedebilirsiniz. Alacağınız kararlarda radikal değişimler yapma fikri bugün için uygun olmayabilir.
Çalışma koşullarındaki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Sizi yoran ve yıpratan koşullara karşı çok daha dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Öğle saatlerinde duygusal bloklar oluşabilir. Kendinizin kısıtlandığını hissedebilirsiniz. İlerleyen saatlerde bu sıkışıklık tartışmalara neden olabilir. Akşam saatlerinde rahatlayacak faaliyetlerde bulunmak size iyi gelecektir.
Hedef odaklı Kovalar; günlük işlerle, sağlıkla, birlikte çalıştığınız insanlarla meşgul olabilirsiniz. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kaygı ve karamsarlığınız artabilir. Gün boyu kendinizle meşgul olup, hareket edin.

Balık Burcu Günlük Yorumu
Finansal ilişkilerinizde sınırlarınızı ihlal etmek isteyen kişilere karşı hayır demeyi öğrenmeniz gerekli. Özel hayatınızda ise karşınızdaki kişilerle ego mücadelesine girmemelisiniz.
Bugün keyif aldığınız konularla ilgilenmek isteyeceksiniz. Uğraştığınız işlerde yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Öğlen saatlerinde duygusal kısıtlanma hissedebilirsiniz. İlerleyen saatlerde planlarınızdaki değişiklikler gerilmenize neden olabilir. Akışta kalmaya çalışın. Akşam zevk aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.
Sezgileri kuvvetli Balıklar, bugün yaratıcılığınız yüksek. Aileden alacağınız destek ile çocuklarınızla ilgili yatırım yapabilirsiniz. Beklentilerin karşılandığı talihli bir gündesiniz. Arkadaşlarınızdan gelen haberler sizi şaşırtabilir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir