26 ARALIK ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu Günlük Yorumu
Hayatınıza ruhsal anlamda dokunacak olan insanlar sizi geleceğe yönelik bir deneyime hazırlayabilirler. İhtiyacınız olan sevgi ve şefkati sevdiklerinizden bulabileceksiniz.
Sabah saatlerinde iş hayatınızla ilgili daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Keyif aldığınız uğraşlara yönelebilirsiniz. Çocuklarınız zaman ayırmanız gerekebilir. Gün içinde planlarınızdaki değişiklikler sebebiyle kendinizi farklı ortamların içinde bulabilirsiniz. İlişkide olduğunuz kişiye karşı tepkisel olmamaya özen gösterin.
Merkür ile Neptün arasındaki zorlu etkileşim özelikle uluslararası ilişkilerinizde kurduğunuz iletişimde yanlış anlaşılmalara neden olabilir.
Fikirlerin açıkça ifade edilmesi çok kolay olmayacaktır. Sanki hep bir bilinmez ya da netleşmeyen bir konu zihninizi kurcalayabilir. En az altı gün zihninizi boşaltacak meditasyondan faydalanın.

Boğa Burcu Günlük Yorumu
Yarım bırakmış olduğunuz bazı konu ve olayları tamamlamanız için gökyüzü bugün size güzel bir şans sunuyor olacak. Yaratıcı olduğunuz bugün yeni planlar yapabilirsiniz.
Bugün hassasiyetiniz olan konularda kendinizi sıkıntılı hissedebilirsiniz. Ailenizle ilgili durumlar sizi endişeli kılabilir. Sorumlu olduğunuz konulara daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. Bazı işlerinizi tamamlayıp, yeniden harekete geçmek için planlar yapabilirsiniz. Akşam saatlerindeki değişiklikler keyfinizi kaçırabilir. Kendi iç sesinizle karar vermelisiniz.
Merkür ile Neptün arasındaki zorlu etkileşim, fikir ve eylemlerin canlı bir şekilde akmasına engel olabilir.
Düşünceleri faaliyete dönüştürmek için yeterince enerjiye sahip olmayabilirsiniz. Sanki sizi aşağı çeken bir taşın ayağınıza bağlanmış olduğunu hissedersiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumu
Bugün finansal ilişkilerde risk almaktan kaçınıyor olmalısınız. Aile üyelerinizin sağlığı ile ilgili ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde empati yeteneğinizi geliştirmelisiniz.
Bugün zihinsel olarak hareketli bir gündesiniz. Çevrenizde olan bitene ayak uydurmak için, iletişim ağlarınızı genişletmek isteyebilirsiniz. Ticari konularla ilgilenebilirsiniz. Hayatınızdaki bazı olayları fark etmeye başlayabilirsiniz. Yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde enerjiniz yüksek, keyif aldığınız şeylere zaman ayırabilirsiniz.
Yönetici gezegeniniz Merkür ile Neptün arasındaki zorlu etkileşim partnerinizin sözlerini yanlış anlamanıza neden olabilir.
Yanılgılara düşmemek için ön yargılı düşünmekten şiddetle kaçının. Her şeyin bir zamanı olduğunu kabul edin ve hiçbir şey için acele etmeyin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Sevdiklerinizle bir araya gelmek ve sosyal organizasyonlar düzenlemek için gayet güzel bir gün. Geçmişte vermiş olduğunuz sözleri yerine getirmenin huzurunu yaşayabilirsiniz.
Bugün ikili ilişkilerinizde kopmalar olabilir. Tartışmalara açıksınız. Dengeli davranmaya özen gösterin. Parasal konularda yenilenme yaşayabilirsiniz. Yetenekleriniz konusunda yeni farkındalıklarınız olabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizi elden geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde eğlenceli ortamlarda bulunabilirsiniz.
Merkür ile Neptün arasındaki zorlu etkileşim, iş hayatınızda eyleme geçmeniz gereken konularda bir yavaşlamaya neden olabilir.
Ya da temponuz çok yüksek olsa da işlerinizin hayal ettiğinizden daha farklı bir atmosferde ilerlediğini algılarsınız. Birileri kendi yavaş temposu yüzünden içinde bulunduğunuz süreci belirsiz kılabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumu
Net olmayan finansal başlangıçlar sizleri yanılgılara itebilir. Olayların altında yatan asıl sebebi öğrenmeli ve bu durumda neler yapabileceğinizi fark etmelisiniz.
Bugün hassas olduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Kişisel niyetlerinizi ortaya koymaktan çekinmeyeceğiniz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konuları toparlamak için fırsatınız olacak. İkili ilişkilerinizde uyum sağlamaya çalışabilirsiniz. Eşinizle ev hayatınızla ilgili konularda konuşmak isteyebilirsiniz.
Merkür ile Neptün arasındaki zorlu etkileşim, bugün kanmaya ve kandırılmaya açık olduğunuzu gösteriyor.
Size vaat edilen konuların aslını, astarını öğrenmeden sakın inanmayın. Bu dönemde duyduklarınızın hepsi gerçeği yansıtmayacaktır. Herkes için bir açık kapı bırakın. Kendi fikirlerinizi bile tekrar gözden geçirin.

Başak Burcu Günlük Yorumu
Sevginizi ifade ederken biraz geri planda kalmak isteyebilirsiniz. Adımları karşı taraftan bekliyor olmaktan ve yersiz gurur yapmaktan bugün vazgeçmelisiniz.
Bugün kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı tartışmalara girebilirsiniz. Sakin kalmaya özen göstermelisiniz. Kendi iç dünyanızı daya iyi anlamaya çalışın. Sorumlu olduğunuz konuları toparlayabilirsiniz. Farkındalığınızın yüksek olması gereken bir dönemdesiniz. Akşam saatlerinde organizasyonlara katılabilirsiniz.
Yönetici gezegeniniz Merkür ile Neptün arasındaki gerginlik sizi ikili ilişkilerde kararsızlıklara itebilir.
Karşınızdakilerin gerçek fikir ve niyetlerini anlamakta zorlanabilirsiniz. Siz ne kadar gerçekçi olsanız da karşınızdakiler kafanızı karıştırmayı başaracaktır. İdealize ettiğiniz birinin olması gerektiği gibi hayatınızda yer alması bu dönemde mümkün olmaz.

Terazi Burcu Günlük Yorumu
Ailevi ilişkilerinizle ilgili geçmiş sorunlar gündeme gelebilir. Aile üyelerinizin sağlık durumları ile ilgilenmeniz; günlük plan akışlarını sekteye uğratabilir.
Bugün gelecek beklentilerinizle ilgili planlar yapabilirsiniz. Sabah saatlerinde istediğiniz sorumlulukları alabilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınızla birlikte paylaşım içinde olabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler gün içinde sizi rahatlatacak. Akşam saatlerinde odaklandığınız konularda değişimler yaşayabilirsiniz.
Neptün ile Merkür arasındaki zorlu etkileşim gündelik hayatınızdaki rutinin yavaş ilerlemesine neden olur.
Diğer yandan dalgın ve dikkatsiz hareket edebilirsiniz. Eşyalarınıza sahip çıkın. Hırsızlık olayları canınızı sıkabilir. Dolandırılma ihtimalini göz önünde bulundurmakta fayda var.

Akrep Burcu Günlük Yorumu
Risk almaktan uzak durmanız gereken bir gün. Özellikle sosyal ilişkilerinizle ilgili güven sorgusu yaparken bazı detayları da geri plana itmemelisiniz.
İş hayatınızda kendinizi ortaya çıkarabileceğiniz işler yapabilirsiniz. Bu durumda sorumluluklarınızda artabilir. Uğraştığınız işlerle ilgili yeniden harekete geçmeden önce revize edebilirsiniz. Gün içinde ev hayatınızda olan olayların daha çok farkına varabilirsiniz. Akşam saatlerinde daha fazla yalnız kalıp kendinizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz.
Merkür ile Neptün arasındaki zorlu etkileşimi, aşk hayatınızda kurduğunuz hayal ve ideallerin gerçekleşmesinin oldukça zor olduğunu size hatırlatacaktır. Sevdiğiniz kişinin kafa karışıklığı ya da oluşturduğu bağımlılıklar ilişkinizi zedeleyebilir. İşin kötüsü aranızdaki güçlü bağ nedeniyle ayrılmak da pek kolay olmayacaktır.

Yay Burcu Günlük Yorumu
Bugün olayların içerisinde kendinizi daha huzurlu ve tahammüllü hissedebilirsiniz. Bunun vermiş olduğu his ile uzun süredir çözemediğiniz problemlerinizi çözmek için bugünü değerlendirebilirsiniz.
Sabah saatlerinde yabancılarla ilgili konularda daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. İşlerinizde bazı konuları arkadaşlarınızla paylaşmak durumunda kalabilirsiniz. İkili ilişkilerde kendinizi tamamlanmış hissedebilirsiniz. Gün içinde yaşadığınız olaylarla ilgili farkındalığınız artabilir. Arkadaşlarınızla paylaşım içinde olabilirsiniz.
Merkür ile Neptün arasındaki zorlu etkileşim, siz ne kadar gerçekçi olmaya çalışsanız da, özel hayatınızdaki ilişkilerin duygusal enerjisine takılıp kalabilirsiniz. Üzerinizdeki sis perdesini aralamak isteseniz de hemen başarılı olamayabilirsiniz. Evinizdeki spiritüel enerjiyi sezgilerinizi güçlendirmek için kullanın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu
Uzun zamandır kariyer odaklı olduğunuz için, özel hayatınız ve iş hayatınız arasında bir ikilem yaşıyor olabilirsiniz. Bu yüzden iş ve özel hayatınız arasında iyi bir denge kurmalısınız.
Bugün ortaklı konularda sıkıntılar çıkabilir. Yatırımlarınız konusunda yanlış karar vermekten korkabilirsiniz. Sizi strese sokan olaylardan uzak durmanızda fayda var. İşlerinizi düzenlemek isteyebilirsiniz. Gün içinde ikili ilişkilerinizde çatışmalar meydana gelebilir. Karşınızdakinin sizi daha iyi anlamasını bekleyebilirsiniz. Biraz içinize kapanabilirsiniz.
Merkür ile Neptün’ün arasındaki zorlu etkileşim sizin gibi gerçekçi bir insanı bile hayal dünyasına itebilir.
Zihniniz karmaşık fikirlerle dolu olacaktır. Araba kullanırken aşırı dalgın olabilirsiniz. Dikkatli olmakta fayda var. Yolda yürürken, cüzdan, çanta, anahtar vb. gibi eşyalarınıza sahip çıkmalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorumu
Güven ihtiyacınızın arttığı bugün, korkularınızı ve endişelerinizi bir kenara koymalı olaylara karşı daha objektif yaklaşmalısınız.
Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Bugün kendinizi karşınızdakine ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Tartışmalara karşı daha sakin olmalısınız. Gün içinde sizi uğraştıran durumlar ortaya çıkabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizi daha iyi hale getirmek için revize edebilirsiniz. Akşam için planlarınızda değişiklikler olabilir.
Merkür ile Neptün arasındaki zorlu etkileşim kazanç ve harcamalarınıza çok dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor.
Hesaplarınızı iki kere gözden geçirmekte fayda var. Gereksiz yere yüksek bir para ödeyerek kalitesiz bir ürün alabilirsiniz. Bugün dijital ürünler satın almamakta fayda var.

Balık Burcu Günlük Yorumu
İkili ilişkilerinizle ilgili bazı şüpheler ve kaygılar bugün sizleri yorabilir. Bu sorunu güvendiğiniz kişilerle yapacağınız paylaşımlarla atlatmalısınız.
Çalışma hayatınızda yeni işler alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları tamamlamak için çabalayabilirsiniz. Program dahilindeki işlerde değişiklikler olabilir. Bugün sizi yıpratan olaylara karşı dayanıklı olmalısınız. Hizmet aldığınız kişiler gündeme gelebilir. İkili ilişkilerde şartlar olgunlaşabilir. Akşam saatlerinde program yapabilirsiniz.
Merkür ile Neptün arasındaki zorlu etkileşim, kariyerinizdeki ilişkilerinizi zedeleyebilir.
Yönetimsel kararlarda hata payı yüksek olacaktır. Bugün yeni bir projeye adım atmamalısınız. Önemli evrakları onaylamak için birkaç gün beklemelisiniz. Sanat ve spiritüel konulara ilginiz artar.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir