27 ARALIK PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu Günlük Yorumu
Aşk hayatınızla ilgili bazı belirsizlikler bazı gerginliklere yol açabilir ve ilişkilerde baskıcı tutumlara karşı kendini ortaya koymak isteyebilirsiniz.
Bugün kendinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Keyif aldığınız konulara yoğunlaşabilirsiniz. Gün içinde karşınızdaki insanlarla çekişme içinde olabilirsiniz. Tepkisel davranmamaya özen gösterin. Çocuklarınızın yaptığı aktiviteler ilgili işler çıkabilir. Sevdiğiniz şeyler için harcama yaparken abartıya kaçabilirsiniz.
Hafta ortasında Ay tüm gün Aslan burcunda seyahat ederken iş çıkışı dostlarınızla harika bir akşam programı yapabilirsiniz.
Müzikli bir yemek ziyafetinin ardından hoş sohbetlerin içinde kaybolmak tüm haftanın yorgunluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı olur.

Boğa Burcu Günlük Yorumu
Eşinizin veya partnerinizin maddi konuları ile ilgili güzel gelişmeler olabilir. Geçmişten gelen finansal sorunlar çözülebilir.
Bugün ev hayatınızda hareketli bir gündeminiz olabilir. Tartışma yaratacak durumlardan uzak kalmanızda fayda var. Bazı konuları netleştirmekte zorlanabilirsiniz. Emlak ve toprakla ilgili konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Gün içinde sorumlu olduğunuz konularda yeniden harekete geçebilirsiniz.
Ay tüm gün Aslan burcunda seyahat ederken akşam sevdiğiniz dostlarınıza evinizden güzel bir davet verebilirsiniz.
Evde zaman geçirmek sizi mutlu eder. Dekorasyon değişikliği ve yatırımlarla ilgileneceğiniz konular gündeme gelebilir. Evde boya badana yaptırabilirsiniz. Harika bir tabloyla salonunuzun havasını bir anda değiştirebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumu
Aile üyelerinizle olan görüşmeleriniz artabilir. Bazı noktalarda fikir ayrılıkları yaşasanız da orta noktayı bulabileceksiniz.
Bugün sorumlu olduğunuz işlerde başkalarının katılımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Çalıştığınız konularla ilgili yazışmalarınıza önem vermelisiniz. Sözleşmeler gündeme gelebilir. Yakın çevrenizdeki olaylarla ilgilenmeniz gerekebilir. Sizin dışınızda gelişen tartışmalı olaylara dahil olmayın. Yaşanan olayları net göremeyebilirsiniz.
Ay tüm gün Aslan burcunda seyahat ederken kardeşlerinizle güzel bir gün geçirebilirsiniz.
Komşunuzu evinize davet ederek ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Ayrıca yeteneklerinizi geliştirecek bir çalışma ya da kurs katılmak için harika bir gün. Yolda tesadüfen tanıştığınız biri kalbinizin derinliğindeki duyguları hareketlendirebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu
İlişkilerinizde derin bir bağ yakalamak adına ciddi adımlar atabilirsiniz. Önemli konuşmalar yapmak ve karşınızdaki kişiyi ikna etmek için gayet güzel bir gün.
Bugün çalışma hayatınızda eski işlerinizi toparlama fırsatı bulabilirsiniz. Parasal konularda başkalarından fikir alabilirsiniz. Bunları değerlendirmek için uygun bir gün olamayabilir. Gün içinde fazla harcama yapmamaya özen gösterin. Kişisel yeteneklerinizle ilgili konularda yeniden harekete geçebilirsiniz. İlişkilerinizde dengeyi sağlamaya çalışın.
Ay tüm gün Aslan burcunda seyahat ederken kendinize odaklandığınız ve başarılarınızın takdir gördüğü bir gün geçirirsiniz.
Herkes yaptıklarınızın önemini fark edip size ne kadar değer verdiklerini dile getirebilir. Bu enerjik günü harika bir akşam yemeği ile taçlandırın.

Aslan Burcu Günlük Yorumu
Kariyer hayatınızla ilgili hayallerinize yaklaşmış olacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Acele etmeyin. İleride kararlarınızdan pişmanlık duymamak adına bugünü biraz daha sabırlı geçirmeniz gerekmektedir.
Bugün kendini isteklerinize zaman ayırırken biraz bencil davranabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda ısrarcı olma eğilimindesiniz. Gün içinde ikili ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Yaşanan olaylara karşı sakin kalmanızda fayda var. Kişisel bakım için işlerinizi akşam saatlerine bırakmamalısınız. Kazalara karşı dikkatli olun.
Haydi yine şanslısınız. Ay tüm gün burcunuzda seyahat edecek.
Tüm dikkatleri üzerinizde toplayacaksınız. Herkes giyiminizle kuşamınızla sizinle ekstra ilgilenmek isteyecek. Bir anda insanların odağı haline gelebilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte güzel bir gün geçirmek için hemen program yapın.

Başak Burcu Günlük Yorumu
İlişkilerde karşı tarafa güvenmekten başka bir seçeneğiniz olmadığını fark edebilirsiniz. Bu durum sizi daha sorgulayıcı bir hale getirebilir. Finansal ilişkilerde ise çıkar çatışmaları olabilir.
Bugün gelişen olaylarda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Gün içinde huzursuz hissedeceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda fikirlerinizi ifade etmekten çekinebilirsiniz. İkili ilişkilerde yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir. Bazı olayları kabullenmeniz işleri kolaylaştırabilir. Kendi iç dünyanız önem kazanabilir.
Ay Aslan burcunda seyahat ederken bastırdığınız liderlik duygularınız bugün harekete geçer.
İşleri toparlamak için enerjik bir gündesiniz. Fakat işi stres haline getirirseniz aniden tansiyonunuz da yükselebilir. Kendinizi terapi ve meditasyonla rahatlatabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumu
Yakın çevre bağlantılarına daha önem vereceğiniz bir gün, onlardan alacağınız tavsiyelere özellikle ihtiyacınıza olabilir.
Bugün fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla program yapmak için fırsatınız olacak. Gün içinde arzu ettiklerinizi başarabilmek için yeniden harekete geçebilirsiniz. Bu konuda etrafınızdaki insanların desteğini alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerden gelen paralar olabilir.
Ay Aslan burcunda seyahat ederken dostlarınızla eğlenceli bir program yapmalısınız.
Önce tiyatro, müze, defile gibi etkinliklere katılıp ardından keyifli bir akşam yemeğine gidebilirsiniz. Gelecekle ilgili hedeflerinizi şekillendirmek için uygun bir gün.

Akrep Burcu Günlük Yorumu
Karşılıklı duygusal bağların güçleneceği ve duygu dünyanızda güveni yakalayacağınız güzel bir gün. Bekâr Akrepler için yeni tanışmalar olabilir.
Bugün iş hayatınızda sorumluluklarınızda artışlar olabilir. Mücadelesini verdiğiniz konular hakkındaki fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmak isteyebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde stresler olabilir. Hedeflerinize ulaşmak için kendi meslek grubunuzdan insanlardan destek alabilirsiniz. Bazı olayları net görmekte zorlanabilirsiniz.
Ay Aslan burcunda seyahat ederken bugün adeta bir yıldız gibi parlarsınız.
Kariyerde sunumlar yapabilir, kadınlarla ilgili etkinliklere katılabilirsiniz. Patronunuzla yapacağınız etkili bir konuşma sonucunda terfi etmeniz gündeme gelebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumu
Karşınıza gelen cazip teklifler sizi heyecanlandırabilir. Hemen olayları başlatmak isteyebilirsiniz ama karşı tarafla bazı fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.
Bugün yeni ufuklara açılmak için harekete geçebilirsiniz. Olayları daha rahat algılayabileceğiniz bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla keyifli programlar organize edebilirsiniz. İkili konuşmalarda çatışmalara karşı dikkatli olmalısınız. Eğitim işlerinizde sıkıntılar çıkabilir. Yabancılarla ilgili ortak konuları yeniden harekete geçirmeye çalışabilirsiniz.
Ay Aslan burcunda seyahat ederken seyahate çıkmanızı öneririz.
Hayatınızdaki temel değişiklikleri yapmak için cesaret dolu bir gün sizi bekler. Yurt dışında yaşayan biriyle duygusal bir bağ oluşturursunuz. Uzaklarla ilgili konular, eğitimler hareketlenir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu
Uzun zamandır istediğiniz bir proje tam olarak sonuçlanırken kafanızdaki belirsizlikler sizi hayır demeye yönlendirebilir. İçinizden gelen bu enerjiyi kontrol etmenizde fayda var. Çünkü bu durum elinize bir daha geçmeyebilir.
Bugün işlerinizde sıkıntılar çıkabilir. Endişeli olduğunuz konularda daha fazla korumacı davranabilirsiniz. Finansal işlerinizi toparlamak isteyebilirsiniz. İlerlemeyen işler nedeniyle kopmalar olabilir. Çalıştığınız insanlarla çatışmalar olabilir. Kimi zaman göremediğiniz konulardan dolayı belirsizlik yaşayabilirsiniz. Sakin kalmaya çalışın.
Ay tüm gün Aslan burcunda seyahat ederken ruhsal çalışmalar, spiritüel konular, okült bilgiler ilginizi çekebilir.
Ayrıca müşterilerinizde artış olan bereketli bir gün. Beklediğiniz ödemeler kasanıza girer. Kredi başvurularınızı gerçekleştirebilir, sigorta vergi ödemelerinizi çözümleyebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu
Geçmişte yaşamış olduğunuz olumsuz deneyimlere rağmen sizinle bağlantı kurmak isteyen kişilere karşı tavrınızı net bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Detaylara her zamankinden fazla önem verebilirsiniz.
Bugün ortaklı konularda hareketlilik söz konusu. Eşinizle birlikte bazı konuları yeniden harekete geçirmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde dengede kalmaya çalışın. Öğleden sonra iletişimde aksaklıklar olabilir. İnsanlarla aranıza mesafe koymanız gerekebilir. İletişimde olduğunuz kişilerde ani çıkışlar olabilir, keyfiniz kaçabilir.
Ay tüm gün Aslan burcunda seyahat ederken partneriniz sizden özel ilgi bekler.
Tüm işinizi gücünüzü bırakıp kırk yılda bir özel bir gün geçirmek için kolları sıvayın. Zira hayatta her günü bir kere yaşıyoruz. Güzel anı biriktirmek ve geçmişi mutlulukla anmak size de iyi gelir.

Balık Burcu Günlük Yorumu
Hikâyenizi yaratırken insanlarla iletişimlerinizde fikir ayrılıkları oluşabilir. Ailevi konularda ise beklediğiniz olayların akışı yön değiştirebilir. İsteklerinizi net bir şekilde ortaya koyabilirsiniz ama ısrarcı olmamanızda fayda var.
Bugün sorumluluklarınızda artış olabilir. Sizi yoran konular gündeme gelebilir. Gün içinde iyi organize olmanız gereken işlerle uğraşabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişilerle iletişim içinde olabilirsiniz. Öğleden sonra olayları anlamlandırmakta zorlanabilirsiniz. Belirsiz durumlar keyfinizi kaçırabilir. Sakin kalmanızda fayda var.
Ay tüm gün Aslan burcunda seyahat ederken sağlık konularına vakit ayırabilirsiniz.
Check up yaptırmak için uygun bir gün. Özellikle kalp çakranızı besleyecek yoga hareketlerinden de faydalanabilirsiniz. Annenizin günlük işlerini hallederek onu mutlu edebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir