27 OCAK PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu Günlük Yorumu

Çelişkili konular ve kendinizi değersiz hissettiren kişilerle oluşan enerjiler bugün sizi yeteri kadar yorabilir. Dedikodu enerjisi taşıyan ortamlardan uzak durmanız gerekmektedir.

Bugün ortaklaşa konular, görüşmeler ve anlaşmalar açısından hareketli bir gün olabilir. Düşüncelerinizi daha fazla paylaşma imkanı bulabilirsiniz.

Bugün de Ay Terazi burcunda seyahat edecek. İkili ilişkilerinize uyumlu ortak kararlar almanızı kolaylaştıracak.

Medeni insanlarla iş birliği yapmak fırsatı yakalayabilirsiniz. İlişkilerden umduğunuzdan fazla olumlu geri dönüş elde edersiniz. Haftanın sonunu partnerinizle yiyeceğiniz romantik bir akşam yemeği ile renklendirin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

 Aşk ve ilişkilerden gelen tekliflere dikkat etmelisiniz. Dedikodu sorunlarına neden olabilir. Duygusal ilişkilerde eskiden getirmiş olduğunuz kişileri yenileyerek yaşamınıza dahil etmemelisiniz.

Bugün zaman alabilecek işleri daha iyi organize etmeye bakmalısınız. Kimi zaman ortaklı durumlar daha uğraştırıcı ve zaman alıcı da olabilir.

Ay’ın bu gün de Terazi burcunda seyahat etmesi size çalışma ortamınızda uyumlu ilişkileri taşıyacak.

Aradığınız huzur ve sakinliği yakalarsınız. Günlük işlerinizde size yardım etmek isteyenlerle iş birliği içinde olun. Ayrıca sanatsal faaliyetler de ilginizi çekebilir. Bu tarz etkinliklere katılmayı deneyin.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

 Aşk hayatınızla ilgili hareketli ve heyecanlı gelişmeler sizleri bekliyor olabilir. Geleceğe yönelik bazı engeller kafanızı karıştırsa da eğlenceli bir gün sizleri bekliyor.

Bugün genel olarak yaratıcı konular ve keyifli zamanlar var. Kendinizi daha iyi anlatabilir, aşkta ve beraberliklerde daha canlı olabilirsiniz.

Ay’ın Terazi burcundaki seyahati size gruplarla kuracağınız diyaloglarda uyumlu beraberliği yakalatır.

Sevdiğiniz kişiyle romantizmi paylaşmak için harika. Hatta eski sevgilinizden bile mesaj alabilirsiniz. Ayrıca çocuk ve hobilerinizle de yakından ilgilenmek sizi ve onu mutlu eder.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

 Finansal sorunlarınızla ilgili ani sorunlarla yüzleşebilirsiniz. Satın alacağınız ürünlere dikkat etmelisiniz bugün alım yaptığınız her ürün ve hizmet kısa vadede pişmanlık içerebilir.

Bugün zamanınızı eve ve ailenize yönelik işlere daha çok ayırabilirsiniz. Sizi duygusal açıdan bağlayan durumlar da karşınıza çıkabilir.

Ay’ın tüm gün Terazi burcundaki seyahati evinizde huzurlu diyaloglar kurmanızı sağlar.

Herkes birbirine saygıyla yaklaşınca ortak kararlar alabilirsiniz. Aile meclisini bir araya getirmek için kolları sıvayın. Diğer yandan haftanın son gününde tahsilatları kontrol etmek, gider gelir dengesini ayarlamak gündeminizde olur.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

 İlişkilerde sürpriz yön değişiklikleri ve karar aşamalarından geçiyor olabilirsiniz. Ne yapmak istediğinize karar vermeniz geleceğinizi yönlendirmeniz adına oldukça iyi olacaktır.

 Bugün görüşmeler ve ziyaretler açısından oldukça hareketli olabilir. Daha çok konuşma ihtiyacı içinde olabileceğiniz bir gündesiniz.

Hafta sonunda bir tatil kaçamağı yapmak için gökyüzü size yeşil ışık yakıyor.

Yakın arkadaş veya akrabalarınızla böyle bir seyahate çıkıp umduğunuzdan daha iyi vakit geçirebilirsiniz. Fakat gezi sırasında sürpriz değişikliklere hazırlıklı olun. Şartların akışına kendinizi bırakın. Kafanızı rahatlatın.

Başak Burcu Günlük Yorumu

 Maddi ve finansal konularda ki beklentileriniz bugün gerçekleşmeyebilir. Planlarınızda olan bu aksama sizi depresif bir hale getirmemelidir.

Harcamalara biraz daha özen göstermeniz gereken bir günde olabilirsiniz. Ancak ortaklı kazançlar da imkan dahilinde olabilir.

Bugünü ruhunuzu dinlendirerek geçirin. Haftanın bolluk ve bereketi sizi mutlu eder.

Fakat kazandıklarınız hızlı bir şekilde harcamalarınıza gider. Sebebini bilmediğiniz bastırılmış öfke enerjisini spor yaparak üzerinizden atın. Arka planda size öfke duyan bir erkek olabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

 İkili ilişkilerde ipler gerilebilir ve sizde artık olayları zorlamadan bitirmek isteyebilirsiniz. Bunun kararını net olarak verdiyseniz bitişler sizin için oldukça iyi olabilir.

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken kişisel alanda daha şanslısınız. Kişisel yeteneklerinizi kullanmaya bakmalısınız.

Bugün sizin gününüz. Ayın burcunuzdaki yolculuğu sayesinde duygusal yönden kendinizi çevrenizdekilerle uyumlarsınız.

Partnerden övgü dolu sözler duymak, estetik konularına yönelmek, sanat ve tasarımla ilgilenmek, partilere katılmak, annenizin desteğini üzerinizde hissetmek size iyi gelir. Uzun zamandır planladığınız kozmetik alışverişinizi bugün tamamlayın.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

 Yakın çevre iletişimleriniz ve dostluklarınız bazı sorunlardan dolayı sınanabilir ve zor durumda kalabileceğiniz söylemlerin hesabını vermek durumunda kalabilirsiniz.

 Bugün ilişkilerinizle ilgili gizli durumlar ya da tam olarak kontrol edemediğiniz gelişmeler gündeme gelebilir. Şansınızı aşırı zorlamamalısınız.

Ay’ın Terazi burcundaki seyahati gizli ilişkilerinize ışık yakar. Arka planda duran bir kadınla olan diyaloğunuzu geliştirebilirsiniz.

Spiritüel konulara ilgi duyan grupların toplantılarına ya da çalışmalarına dahil olmak size iyi gelir. Bir dinlenme merkezinde sevdiklerinizle hafta sonu geçirmek de parlak bir fikir.

Yay Burcu Günlük Yorumu

 Sahip olduğunuz değerlerle beklentileriniz arasında kalabilirsiniz. Hedeflediğiniz bir maddi proje istediğiniz doğrultuda ilerlemiyorsa bu noktada ısrarcı olmamalısınız.

Arkadaşlıklar ve sosyal konularda daha aktif ve yapıcı olabileceğiniz bir gündesiniz. Gelecek açısından ümit vadeden imkanlarla da ilgilenebilirsiniz.

Ay’ın Terazi burcundaki seyahati sizi grup aktivitelerinin içine sokar. Arkadaşlarınızla keyifli bir gün geçirirsiniz.

Ayrıca yeni insanlar tanımak da ruhunuzu dinlendirir. Kalbi boş olanlar hayallerindeki partneri bulurlar. Hobiler ve yaratıcılığın ön plana çıkacağı bir günü sevdiklerinizle paylaşın.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Kariyerinizle ilgili zor bir günü mücadelenizle ve sabrınızla atlatabilirsiniz. Otoriteniz ve kontrolcü yapınız kariyerde bazı çözümleri sizlere getirebilir.

Bugün kendinizi daha sorumlu ve girişken bulabileceğiniz durumlar var. Ancak ailevi konular da sizi oldukça meşgul edebilir.

Hafta sonunu uyumlu ilişkilerle kapatıyoruz. İş hayatınızda parlayacağınız ve herkesin beğenisini kazanacağınız bir gün.

Yönetim kadrosundaki yeni kişilerle tanışabilir, farklı oluşumlara dahil olabilirsiniz. Hak, hukuk, adaletin gözetildiği sohbetlerde ön plana çıkarsınız.

Kova Burcu Günlük Yorumu

 Sosyal çevreniz ve dostluk ilişkileriniz sınanabilir ve kendinizi geri plana çekmek isteyebilirsiniz. İlişkilerde araya mesafe koyma konusu gündeme gelebilir.

Yaratıcı konulara ve imkanlara açık olduğunuz bir gündesiniz. Yeni haberler ve yabancılardan gelen fırsatlar söz konusu olabilir.

Bugün Ay Terazi burcundaki yolculuğuyla size yabancılar ve uluslararası ilişkilerden merhaba diyor.

Akademik konular, yurt dışı yatırımlar ve yabancılar zamanınızı alır. Bu alandaki ilişkilerden yüzünüz güler. Hatta aracılık yapan bir kadının desteğini kazanabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumu

 Maddi ve finansal konularda gerilimin yükseleceği bir gün olabilir. Özellikle sosyal çevrenizle de bu tarz konular yüzünden gerilebilir ve ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz.

Bugün zaman alabilecek işleri toparlamaya bakmalısınız. Bu durum sağlık ve düzen gerektiren işleri de ilgilendirebilir.

Ay’ın Terazi burcundaki geçişi size sanatla, estetikle, renklerle dolu bir günü taşıyor.

Spiritüel konular, metafizik ve okült bilgilerle ilgilenen kişilerle tanışabilirsiniz. Bu konular daha çok ilginizi çeker. Ortaklık tekliflerine açıksınız. Kazancınızda beklemediğiniz bir yükselme olabilir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir