28 ARALIK CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu Günlük Yorumu
İş projelerinizle ilgili uzun vadeli güzel fırsatları değerlendirebilirsiniz. Karşınıza aniden çıkan şansları iyi yönlendirmeniz gerekmekte. Bu şanslar, krizlerin içerisinden geleceği için kurnaz insanlara dikkat etmelisiniz.
Bugün çalışma hayatınızda yeni konular gündeme gelebilir. Yarım kalmış işlerinizi toparlamak için fırsat oluşabilir. Gün içinde fikirlerinizi çok daha güçlü savunma isteği içinde olabilirsiniz. Sabah saatlerinde kestiremediğiniz olaylar keyfinizi kaçırabilir. Gün içinde sağlığınızla ilgili konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.
Haftanın ikinci yarısında Ay tüm gün çalışkan Başak burcunda seyahat edecek.
Siz de yoğunluktan halledemediğiniz bir çok işi bugün pratik bir biçimde çözümlersiniz. Ev için alışveriş yapmak, evcil hayvanının bakımını tamamlamak, ofisinizdeki eksik malzemeleri tamamlamak için kolları hemen sıvayın.

Boğa Burcu Günlük Yorumu
Geçmişte sorun yaşamış olduğunuz insanlarla yeniden yollarınız kesişebilir. Aşk hayatınızda duygusal beklentilerinizin karşılanacağı özel bir gün olabilir. Bekâr olan Boğalar bu enerjiyi iyi değerlendirmeli.
Bugün keyif aldığınız uğraşlarla ilgilenebilirsiniz. İlişkilerinizde kendinizi daha maceracı hissedebilirsiniz. Ertelediğiniz bazı konuları tekrar gündeminize alabilirsiniz. Öğle saatlerinde kendinizi daha uyumlu ve iyi hissedebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili işlerinizi toparlamak için zamanınız olacak. Akşam saatlerinde iç sıkıntınız artabilir.
Ay Başak burcunda seyahat ederken dostlar ve arkadaşlarınız sizin için seferber olacaklardır.
Belki de size güzel bir sürpriz yaparak, hafta sonu partisi verirler. Yeteneklerinizi geliştirmek için bir atölye çalışmasına katılabilirsiniz. Roman yazmaya başlamak, blog açmak, internette araştırma yapmak için harika bir gün.

İkizler Burcu Günlük Yorumu
İlişkilerde yanılgılara açık bir gün olabilir. Bazı beklentileriniz karşı taraftan kabul görmeyebilir. İletişimde olayları gerçekliklerden saptırmamaya özen gösterin.
Bugün ailevi konular sizi fazlasıyla oyalayabilir. Eskide bıraktığınız olaylar yeniden gündeme gelebilir. Siz bu konularda yeniden harekete geçmek durumunda kalabilirsiniz. Güvenlik konularıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Günün ikinci yarısında kendinize zaman ayırabilirsiniz. Evinizdeki değişiklikler için alışverişe çıkabilirsiniz.
Ay tüm gün Başak burcunda seyahat ederken evdeki eksik kalan tüm işleri tamamlayabilirsiniz.
Ütü yapmak, çamaşır yıkamak, bulaşıkları temizlemek, fazla eşyalardan kurtulmak, temizlik yapmak pek pazara uymasa da sizin ruhunuzu rahatlatır.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Yakın çevre bağlantılarınızın ve iletişiminizin güçleneceği bir gün. Yapacağınız fikir alışverişleri sizleri sağlam cevaplara götürebilir. Duygusal anlamda ise kafa karışıklıklarını çözmek için ilk adımı siz atabilirsiniz.
Bugün yakın çevrenizde beklediğiniz olaylar netlik kazanmayabilir. Sorumlu olduğunuz konulardaki yanlış anlaşılmaları engellemek için işlerinizi yazıya dökmenizde fayda var. Gün içinde keyif aldığınız kişilerle görüşebilirsiniz. Akşam saatlerinde sorumluluklarınızda artış olabilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.
Ay tüm gün Başak burcunda seyahat ederken, seyahat planları gündeminize oturur.
Bunlar daha çok iş nedeniyle katılacağınız yolculuklar olacaktır. Ayrıca yakın akrabalarla geçireceğiniz neşeli bir gün olarak hatırınızda kalacak bir gün yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumu
Sezgileriniz bugün sizi yanıltabilir. Maddi ve finansal konularınızla ilgili unutulan ve gözden kaçan her detay bugün sorunlu bir hale gelebilir. Duygusal dünyanızda biraz daha empati yapmaya eğilimli olmalısınız.
Bugün parasal kaynaklarınızla ilgili doğru kararlar alamayabilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol altına almanız daha uygun olur. Gün içinde kişisel yeteneklerinizle işlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda başkalarına bilgi vermeniz söz konusu. İş hayatınızda işlerinizi toparlamak için yardım alabilirsiniz.
Ay tüm gün Başak burcunda seyahat ederken yeteneklerinizi konuşturabilirsiniz.
Bu, kurabiye yaparak da bir tuvale çizdiğiniz desenleri renklendirip hayat katarak da olabilir. Sevdiğiniz kişiyle açık, dürüst gönlünüzden geçen duyguları ifade eden bir konuşma yapabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumu
Bugün insanların kafasında soru işaretleri oluşturabilirsiniz. Yarattığınız karmaşaya dikkat edin. Aşk hayatınızda beklentilerin karşılanması ile oluşan romantizm etkisi günü oldukça huzurlu kılacaktır.
Bugün kişisel gelişiminiz için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Öğlen saatlerinde alacağınız yeni sorumluluklar var. Bu durum sizin hayat yönünüzü belirlemenizde etkili olabilir. İş hayatınızda yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yolculuklar planlayabilirsiniz. Beden sağlığınıza daha fazla önem vermelisiniz.
Ay tüm gün burcunuzda seyahat ederken yıldız gibi parlayacaksınız.
Detoks yapmak, cilt bakımı yaptırmak, güzelliğinize odaklanmak için harika bir hafta sonundasınız. İkili ilişkilerinizde uyum, ahenk duyguları hakim olur. Sevdiklerinize faydalı olmak için elinizden geleni yaparsınız.

Terazi Burcu Günlük Yorumu
Duyacağınız istikrarsız haberler sizi endişeye sürükleyebilir. Aslı olmayan söylemlere inanmamalısınız. Çalışma hayatınızda elde edeceğiniz finansal başarılar sizi oldukça motive edebilir.
Bugün bazı keyfinizi kaçıran olaylar olabilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı sıkıntı yaşayabilirsiniz. Gün içinde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda karışıklıklara dikkat edin. Başkalarıyla konuşurken kendi fikrinizi dayatmak isteyebilirsiniz. Yeni sorumluluk almak için uygun bir günde değilsiniz.
Ay tüm gün Başak burcunda seyahat ederken bilinçaltı çalışmalarına odaklanabilirsiniz.
Adeta zihinsel bir detokstan geçebilirsiniz. Ruhsal sıkıntılarınızı çözmek için yoga, meditasyon gibi çalışmalara katılabilirsiniz. Haberci rüyalarınıza kulak verin. İkili ilişkilerdeki aksaklıkları çözmek için analitik zekanızdan yararlanın.

Akrep Burcu Günlük Yorumu
Sosyal çevre bağlantılarınızın güçlenebileceği gibi hayatınıza yeni insanlar da dâhil olabilir. Bir arkadaşınızın daveti günü renklendirebilir. Bununla birlikte bekâr olan akrepler için oldukça hoş sürprizlerin olabileceği bir gün.
Bugün gelecek yönünde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sabah saatlerinde yaşanan süreçleri takip etmekte zorlanabilirsiniz. İşlerinizde aksamalar olabilir. Günün ikinci yarısı keyfinizi yerine getiren olaylar yaşanabilir. Sorumlu olduğunuz konularda arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. İşten gelen paralar söz konusu olabilir.
Ay tüm gün Başak burcunda seyahat ederken bugün dostlarınızla faydalı ilişkiler kurabilirsiniz.
Yardımseverlik teması ön planda olur. Dernek faaliyetlerinin raporlama çalışmaları için harika bir gün. Geleceğe ait ümitlerinizi şekillendirmek için dostlarınızın fikirlerinden yararlanabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumu
Kariyerinizle ilgili konular beklediğiniz doğrultuda gerçekleşmemiş olabilir. Karşılaştığınız yanılgılarda suçlu aramaktan vazgeçmelisiniz. Hatalardan kendi payınıza düşeni almalısınız.
Bugün statünüzü korumak için yeni hedefler edinebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde mücadeleye başlayabilirsiniz. Öğlen saatlerinde kendinizi ortaya koyacağınız olaylar yaşanabilir. İş arkadaşlarınızla uyumlu hareket edeceğiniz bir gündesiniz. Üstlerinizle görüşmelerinizde iyi sonuç alacaksınız. Akşam saatleri biraz sıkıntılı geçebilir.
Ay tüm gün Başak burcunda seyahat ederken kariyer ile özel hayat arasındaki dengeyi nasıl korumanız gerektiği konusu zihninizi meşgul edebilir.
Hayat amacınızı şekillendirmek için nüanslara takılmadan büyük resme odaklanmanız önemli olacaktır. Her şeyin mükemmel olmasını beklerseniz zaman kaybedersiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu
Gizli saklı oluşumlar sizi yanılgılara sevk edebilir. İlişkilerde gerçeği yansıtmayan söylemlerle hareket etmemelisiniz. Dedikodular sizi rahatsız etse de istikrarı sağlayabileceksiniz.
Bugün yeni konulara ilgi duyabilirsiniz. Eğitime başlamak için uygun bir gündesiniz. Akademik konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte yolculuklar planlayabilirsiniz. İdeolojilerinizi paylaşacağınız insanlarla zaman geçirebilirsiniz. Derin konuşmalar içinde keyifli bir gün olabilir sizin için.
Ay tüm gün Başak burcunda seyahat ederken, yazdığınız kitabın son satırına nokta koyabilirsiniz.
Mükemmeliyetçi ruhunuz akademiler ve eğitim konusunda atağa geçebilir. Seyahat planları yapmak için harika bir gün. Eğitim verebilir ya da eğitime katılabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Yorumu
Maddi hedeflerinizle ilgili meydana gelen belirsizlikler hayatınızda stres yaratabilir. Hedeflerinizle ilgili yön değişiklikleri meydana gelebilir. Hemen karar vermemelisiniz.
Bugün ortaklı konularda sorumluluk alabilirsiniz. Sizi strese sokan olaylar gelişebilir. Sakin kalmanızda fayda var. Finansal konularda yeniden harekete geçebilir ve farklı görüşlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Akşam saatlerinde kendinizi yorulmuş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz.
Ay tüm gün Başak burcunda seyahat ederken ruhsal çalışmalar ve spiritüel etkinliklere katılabilirsiniz.
Okült, mistik, sezgilere açık konular ilginizi çekebilir. Parasal konulara bugün hiç değinmeyin. Ummadık bir şekilde kriz yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumu
Ruhsal belirsizliklerden dolayı meydana gelen karmaşalardan bugün uzak durmalısınız. Kendinizi bağımlı olduğunuz şeylerden kurtarmak için ekstra çaba göstermelisiniz.
Bugün eşinizle ilgili konularda biraz daha öngörülü olmanızda fayda var. Gün içinde sevdiklerinizle birlikte yolculuklar planlayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları toparlayıp, yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Sizi uğraştıran durumlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde yalnız kalmak sizi daha huzurlu kılabilir.
Ay tüm gün Başak burcunda seyahat ederken partnerinizle ahenk ve uyum dolu bir gün geçirebilirsiniz.
Siz çorbayı yaparken o da size tatlı hazırlayacaktır. Mum ışığında geçirilen keyifli dakikaların bohem havası sizi, reel hayattan hızlıca koparmayı başarır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir