28 OCAK PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu Günlük Yorumu

Beklentilerinizin çakışacağı bazı fikir ayrılıkları yaşamanız mümkün olabilir. Siz olaylara geniş bir açıdan bakarken karşınızdaki kişi oldukça dar bir kalıpta bakıyorsa bu sizi öfkelendirmemelidir.

Bugün özellikle öğle sonrasında, gündeme gelebilecek değişiklikler sizi biraz huzursuz kılabilir. Eşinizin maddi konuları, borç alacak işleri de söz konusu.

Ay’ın Akrep burcundaki seyahati derin duyguları hayatınıza taşıyacak.

Yurt dışında yaşama fikrine sıcak bakmaya başlar, yeni hayat düzeninizin planlamasını yapabilirsiniz. Gerekli evrak ve uyulması gereken kuralların içeriğini saptamakla fikirlerinizi somutlaştırmak işinizi kolaylaştırır. Artık yeni bir hayat sistemine geçme isteği ön plana çıkar.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

İkili ilişkiler, ortaklıklar ve kariyer bağlantılarınızla ilgili beklentileriniz sorunlu bir hal alabilir. Fikir çatışmaları kutuplaşma haline gelmemelidir.

Bugün özellikle öğle sonrasında, karşılıklı konularda ve evlilikte daha sakin düşünmeye bakmalısınız. Tam olarak kontrolünüzde olmayan durumlarla uğraşabilirsiniz.

Ay’ın Akrep burcundaki seyahati partnerle derin konuları masaya yatırmanıza neden olacak.

Sevdiğiniz insanın duygularına karşılık vermeniz, ilişkideki güçlü enerjiyi açığa çıkaracaktır. Karşılıklı güveni pekiştirip gelecek planlarına geçiş yapabilirsiniz. Çocuk ya da ev sahibi olmak gibi ciddi konular zihninizi kurcalar.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Çalışma ortamınızda karşılıklı anlayış ve sükûnet hâkim olabilir. Kuramadığınız iletişimler bugün kurulabilir. Yanlış anlaşılmaların getirdiği sorunları düzeltmelisiniz.

Bugün özellikle öğle sonrasında, uğraştırıcı durumlar daha fazla konsantrasyon gerektirebilir. Tamamlanması gereken işlerle, düzen ve sağlıkla daha çok ilgilenebilirsiniz.

 Ay’ın Akrep burcundaki seyahati size bugün spiritüel dünyanın kapılarını aralayacak.

Pazar gününüzü şifa çalışmalarına ve meditasyona ayırın. Biraz ruhunuzu dinlendirin. Nefes terapisine katılın, sevdiklerinizle vakit geçirin. Su kenarında yürüyüşe çıkın. Ofisinizdeki fazla evrakları atarak köklü bir temizlik yapın. Böylece yeni iş haftasına yenilenmiş enerjiyle başlarsınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Aşk hayatınızla ilgili oluşan sorunlar ve fikir ayrılıkları sizi daha hırslı ve tutkulu yapabilir. Fikirlerinizde dayatmacı ve ısrarcı olmayın.

Bugün özellikle öğle sonrasında, sevdiklerinizle ilgili konulara daha çok zaman ayırabilirsiniz. Aşka ve eğlenceli konulara da vurgu var.

Ay’ın Akrep burcundaki seyahati, hayattan aldığınız keyfin kilit noktalarını tespit ettirecek.

Çocuğunuz ve eşinizle vakit geçirmek anlamlı olacaktır. Ailenize karşı beslediğiniz sahiplenme duygusunun karşılık bulup bulmadığını kendi kendinize sormalısınız. Onlara yetebilmek için kişisel enerjinizi yüksek tutmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Ebeveynlerinizle olan ilişkilerinizde fikir ayrılıkları yüzünden çatışmalar yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte partner ilişkilerinde de geçmişten getirdiğiniz sorunlar yeniden büyütmeyin.

Bugün özellikle öğle sonrasında, ev ve ailevi konularla daha çok ilgilenmek gerekebilir. Ancak eve yönelik güvenlik işlerine de dikkat etmelisiniz.

Akrep burcuna geçen Ay bugün sizi yalnızlığınızla güçlenmeye davet ediyor.

Sevdiklerinizle çevrili kurduğunuz dünyada ne kadar mutlusunuz? Yoksa mutlu gibi mi görünüyorsunuz? Meditasyon yaparak, çıktığınız içsel yolculukta bu soruların cevabını arayın. Bulduğunuz cevaplar burcunuzda tutulan Ay’ın da etkisiyle gelecekte size radikal dönüşümler yaşatır.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Sosyal çevre iletişimlerinizde güven sorunu yaşayabilirsiniz. Gizli kalan birtakım konular açığa çıkabilir.

Bugün özellikle öğle sonrasında, yakın çevrenizde hareketlilik ve koşturmaca artabilir. Düşüncelerinizde daha sakin kalmaya çalışmalısınız.

Akrep burcuna yerleşen Ay sizin zihninizin ne kadar açık olduğuna ışık tutacak.

Derin bir konuyu kaleme almak, spiritüel yaşamın kapılarını aralamak, kardeşinizin hayatındaki sır ve sis perdesini açıklığa kavuşturmak için size fırsat tanıyacak. Ayrıca komşuluk ilişkilerinizde de bugün farklı bir paylaşım yaşayabilirsiniz. Evde yarım kalan işlerinizi tamamlayın.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Finansal konularınızın gündemde olacağı bir gün. Finansal ilişkilerinizi yürüttüğünüz kişilerle aranızda bazı sorunlar meydana gelebilir.

Bugün özellikle öğle sonrasında, fazladan harcamalara ve alışverişlere daha özenli yaklaşmalısınız. Beklenmedik durumlar yüzünden destek arayabilirsiniz.

Ay’ın Akrep burcundaki seyahati dış dünyayla olduğu kadar iç dünyanızdaki dinamiklerle de bağlantı kurmanıza aracılık edecek.

Şifacılık yeteneğinizi keşfedebilir ya da öngörüsü açık olan bir kadından gelecek hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kazancınızın bereketini artırmak için bolluk olumlaması yapın. Meditatif enerjilerle şifalanın.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Benliğinizi ve kendinizi ortaya koyacağınız fikirleriniz için mücadele vereceğiniz önemli bir gün. Bazı konularda ne kadar kararlı olduğunuzu doğru ifade edebileceksiniz.

Bugün özellikle öğle sonrasında, Ay burcunuza ilerleyerek sizi daha kararlı ve odaklı kılmakta. Kişisel bir konu üzerine daha çok gidebileceksiniz.

Ay’ın burcunuzdaki seyahati ilgileri üzerinize toplamanıza yardımcı olacak.

Etrafınızdakilerin ilgisini üzerinizde hissetmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Aslında kendi başınıza kalmak ve kök enerjinizi güçlendirmek için yoga öğretisinden faydalanmak için ideal bir zaman dilimi.

Yay Burcu Günlük Yorumu

 Durağanlaşmak isteyebilir ve yorgunluğunuzu atmak isteyebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gün. Yakınlarınızla yaşayacağınız fikir ayrılıkları sizi biraz yorabilir.

 Bugün özellikle öğle sonrasında, beklenmeyen durumlar gündeme gelebilir. Gereksiz işlere girmemek ve riskli durumlardan uzak kalmak daha yararlı olabilir.

Ay’ın Akrep burcundaki seyahati sizi derin felsefi konulara çeker. İnsanın var oluşu ve toplum içindeki bireylerin rolü ve elde ettikleri gücü sorgulamaktan keyif duyarsınız.

Hayatın getirdiği sorumlulukların neden sonuç ilişkisini keşfetmek siz eğlendirir. Sevdiklerinize neşe yaymak ve onların yanında yer almaktan keyif duymak yaşam misyonunuz. Hayatın tüm çılgınlıklarını denemek tam size göre.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Zorlandığınız noktalarda sosyal çevreniz en büyük yardımcınız olabilir. Kadın otorite figürleri ile biraz çekişmeli durumlar olabilir. Kaygıları yine siz ortadan kaldırıyor olacaksınız.

Bugün özellikle öğle sonrasında, gruplar ve arkadaşlarla ilgili bir konu için harekete geçebilir. Gelecek beklentilerinizi de gözden geçirebilirsiniz.

Ay’ın Akrep burcundaki seyahati sizi duygusal krizlere sürüklemesin.

Özellikle arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize bugün dikkat edin. Kadınlardan uzak durmakta fayda var. Hepsi sorun çıkarmaya hazır olabilirler. Kıskançlık temasıyla uğraşabilirsiniz. Meditatif çalışmalara zaman ayırın. Spiritüel holistik enerjiler ruhunuza iyi gelir.

Kova Burcu Günlük Yorumu

 İlişkilerde aktif bir rol oynayacağınız ve insanları organize etmeniz gereken bir gün olabilir. Bazı olayların rutininde gitmemesi sizi sinirlendirmemelidir.

Bugün özellikle öğle sonrasında, sorumluluklar artmakta. Kendinizi ortaya koyabileceğiniz imkanlar da bulabileceksiniz.

Ay’ın Akrep burcundaki seyahati ev hayatınızda duygusal krizler yaşamanıza neden olur.

Aile fertlerinin birbirleriyle anlaşamamaları sizi boşuna üzmesin. Herkes kendi tercih ettiği yaşamı sürdürmek zorundadır. Siz zorla yaşam döngüsünü değiştirme gücüne sahip değilsiniz. Dolayısıyla özgürleşme temasına bağlı kalarak hayatın tadını çıkartın.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Yaşamınıza dair var olan sorunların her ne kadar çözülmediğini düşünüyor olsanız da bugün alacağınız haberler sizleri mutlu edecek noktada olabilir. Geçmiş hayıflanmalarınızı bir kenara koymalısınız.

Bugün özellikle öğle sonrasında, uzaklarla ilgili bir konuda yenilikler var. Farklı şeyler öğrenmek ve keşfetmek için güzel fırsatlar bulabilirsiniz.

Ay’ın Akrep burcundaki seyahati uzaklardan beklediğiniz tutkulu bir haberi size taşır.

Seyahat planları yapmak için harika bir gün. Belki Hindistan’daki farklı öğretilere ilgi duyarsınız. Belki de spiritüel dünyanın sesini dinleyen birinin fikirleriyle beslenmek size iyi gelir. Eğitimler, akademik çalışmalar için son kararınızı artık verin.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir