Pazar , Şubat 17 2019
Ev / Burçlar / Akrep Burcu / 3 ARALIK PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

3 ARALIK PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu Günlük Yorumu

Ailenizle olan ilişkilerinizde denge sağlayan taraf siz olmalısınız. Kendinizi savunmak bugün pekte doğru olmayabilir. Belki suçlanan kişi siz değilsinizdir.
Bugün ilişkilerinizde ve evlilikte daha düşünceli olabilirsiniz. Karşınızdakilerden beklentileriniz sizi daha hassas bir duruma sokabilirsiniz.
Gün boyu sosyal hayatta aktif olmak için çabalayacaksınız. Yaptığınız işe odaklanın. Keyifli işlerle meşgul olma arzunuz yüksek ancak sorumluluklar artabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Sağlığınızla ilgili konular gündeme gelebilir ve kendinizi oldukça yorgun hissedebilirsiniz. Uzun süredir soluklanmadan çalışıyordunuz. Bugün güzel bir molayı hakkettiniz.
Zaman alabilecek işlere ve uğraşlara daha çok dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda sağlık ve hizmet konuları da oyalayıcı olabilir.
Maddi konulara yoğunlaşma arzunuz içsel gerginliğe yol açabilir. Çıkar çatışmaları olası. Gün boyu kısa yoldan halledilen işlere odaklanmak faydalı olur.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Geçmişte size sorun yaratan finansal bir problemi bitirebilirsiniz. Özel hayatınızın yoluna giriyor olması sizleri iş ve kariyer anlamında da mutlu edecektir.
Bugün sevdiklerinizle ilgili konularda daha hevesli ve girişken olabilirsiniz. Aşkta heyecan ve yeniliklere daha açıksınız, hayatın olumlu yönlerine odaklanabilirsiniz.
Hakettiğinden fazlasını isteyen insanlarla çatışabilirsiniz. Bir süredir ertelediğiniz işler, aciliyet kazanabilir. Bakış açınızı geniş tutmanız ve kriz yönetmeniz önemli.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Çalışma hayatınız ve iş projelerinizle ilgili güzel gelişmeler ve başlangıçlar oluşabilir. Gündelik yaşamınızı değiştirmek istediğiniz planlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz.
Bugün ailenizle ya da toprağa ait konularda yenilikler gündeme gelebilir. Ailevi konularda daha atılgan ve mücadeleci olabilirsiniz.
Gün boyu tatmin olmamış arzularınız nedeniyle geçmiş hesaplaşması yaşayabilirsiniz. Fikirleriniz desteklenmeyebilir. Zemini boş ifadelerden kaçının.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Sürpriz iletişimler ve haberleşmeler sizi oldukça mutlu edebilir. Yapacağınız görüşmelerde yeni kararlar alabilirsiniz.
Bugün yakın çevrenizde çok daha aktifsiniz ve sürekli hareket halinde olabilirsiniz. Ancak sözlerinizde daha dengeli olmaya da gayret etmelisiniz.
İlişkilerde gözden geçirmeler, gerginlikler olası. Gün boyu gelip giden huzursuzluk ve yönsüzlük duygusundan arınmak için duygulardan çok zihni öne çıkaran etkinliklere katılın.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Ailenizle maddi konular yüzünden çatışmalar yaşayabilirsiniz. Bu durumu uzatmadan alttan almanızda fayda var.
Bugün elinizdeki birikimleri değerlendirmek için aktif bir uğraş içinde olabilirsiniz. Aynı zamanda yeni kazanç yollarını ortaya çıkması da mümkün.
Fikirlerinizin destek göreceği bir gündesiniz, ifadelerde seçici olmak önemli. Romantik konularda beklentiyi yüksek tutmamakta fayda var.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Olayları hızlı ve ani bir şekilde başlatmak isteği bazı sorunlara yol açabilir. Bu yüzden bugün daha sakin kalmalı ve fevri hareketler içinde olmamalısınız.
Bugün burcunuzda ilerleyen Ay sayesinde daha atılımcı ve cesursunuz. Ancak ailenizi ve sevdiklerinizi ilgilendiren konularla da ilgilenmeniz gerekebilir.
Kendisini olduğundan farklı gösteren insanlara karşı tedbirli olun. Yaratıcı becerilerinize, size neşe sağlayan konulara yoğunlaşmakta fayda var. Geçmişten gelen dedikodulara karşı tedbirli davranın.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Maddi konular üzerinden risk almak zorunda kalmanız sizi ruhsal olarak zor durumda bırakabilir. İsteklerinizi ve beklentilerinizi doğru kanalize etmeyi öğrenmeniz biraz süreç alacaktır.
Bugün düşüncelerinizde ve sözlerinizde aceleci olmamaya bakın. Kimi zaman geçmişten kaynaklanan konular yüzünden uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.
Zihninizi toparlayıp, yaşama dair gözden geçirmelerde bulunabilirsiniz. Detayda takılıp kalmayın. İlişkiler konusunda hassasiyetler söz konusu. Heves ve arzuları korumak önemli.

Yay Burcu Günlük Yorumu

İletişimsel konularda yaşayacağınız karmaşa günü biraz sorunlu bir hale getirebilir. Vereceğiniz kararlar birilerinin çıkarları ile uyumlu olmayabilir.
Bugün arkadaşlıklar ve sosyal konular için yeni nedenler bulabilirsiniz. Hedeflerinize daha pozitif bakabileceğiniz, kendinize güvenebileceğiniz bir gündesiniz.
Sosyal becerilerinizin öne çıktığı bir gündesiniz. Ertelenmiş programları yapabilirsiniz. Romantik konularda illüzyona kapılmamak önemli. Çocuklarla ilgili sorumluluklar gün boyu yorucu olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Duygusal dünyanız bugün karmaşık olabilir. Beklentilerinizle ilgili ortaya çıkan ummadığınız engeller motivasyonunuzu düşürmesin. Sadece şartları bugün zorlamamakta fayda var.
Hafta sonu olmasına karşın çok daha hareketli ve girişken olabileceğiniz bir gündesiniz. Herkesin dikkatini çekebileceği adımlar atabilirsiniz.
Gün boyu huzur ihtiyacınız fazla, olayların katılımcısı olmaktan ziyade gözlemcisi olmakta fayda var. İlişkilerde sabır gerektiren durumlar, başkalarının yapmadığı işlerin aksaklıkları olası.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Aşk ve ilişkilerde iletişimin destekleyici tarafı sizinle olacak. Kendinizi ifade ederken insanların üzerinde ki çekiciliğiniz oldukça göz dolduruyor olacak.
Bugün kendinize güveniniz daha yüksek ve olaylara daha olumlu bakabilirsiniz. Uzaklar ve yolculuklar da dikkat çekebilir.
Geçmişten gelen konular gündemi karıştırabilir. Bilincinizi günlük faaliyetlerin dışına taşıyacak, sizi dinlendirecek işlerle uğraşın. Finansal konularda beklenti karşılanmayabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Cesaretle üzerine gittiğiniz konuların sonucunu alabilirsiniz. Yalnız kalmak ve ilişkilerinizde nerede hatalar yaptığınızı gözlemlemek bugün size iyi gelebilir.
Bugün biraz daha sakin düşünmek ve endişelerden uzak durmak gerekiyor. Psikolojik açıdan kendinizi daha fazla stres altında hissedebilirsiniz.
Çelişik fikirler, enerji düşüklüğü, kendini rahat ifade edememe olası. Bugün tahammül düşüklüğü yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Gün boyu sağlığınıza dikkat edin.

Ayrıca Kontrol Et

11-17 ŞUBAT 2019 HAFTALIK YAY BURCU YORUMU

Bu hafta Uranüs/Mars etkileşimi olduğundan dolayı incir çekirdeğini doldurmayacak durumlar yüzünden özel hayatınızı kaosa çevirmemeye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir