30 EKİM 5 KASIM 2017 OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU

30 EKİM 5 KASIM 2017 OĞLAK BURCU HAFTALIK AŞK YORUMU: özel yaşam her insan için çok önemlidir ve ilişkilerin dinamiğini özel zamanlar oluşturabilmektedir.bu dönem duygusal yaşamınız ile kişilerin kendilerine özel yaşamlarını birbirinden ayırmanız gerektiğini fark etmeniz gereken bir dönem. duygusal ilişkiniz çok önemli ama birbirinize tanıyacağınız kişisel yaşam alanları ilişkinizi daha olumlu etkileyecektir. karşınızdaki insana ve kendinize birbirinizden ayrı olarak sosyalleşip nefes almaya izin vermeniz gereken bir dönemdesiniz.

30 EKİM 5 KASIM 2017 OĞLAK BURCU HAFTALIK  PARA YORUMU: hani o çok yapmayı düşündüğünüz dahiyane fikriniz vardı ya ! hani o sürekli bunu yapınca yapacağım dediğiniz, şimdilerde hayat işte yapamadım diyerek unuttuğunuz yada vazgeçtiğiniz. bu sıralar biraz o fikirlere yönelmenin tam zamanı. şu an içerisinde bulunduğunuz maddi sorunları belki de bu yolla çözecek , hatta belki şu an içerisinde hiç bulunmak istemediğiniz durumların içerisinden çıkabilmeniz için size hiç ummadığınız kaynaklar oluşturacak. siz bir başlayın gerisi gelecek.

 30 EKİM 5 KASIM 2017 OĞLAK BURCU HAFTALIK AİLE YORUMU: Bu süreçte aile içerisinde yaşı geçkin birilerini kaybedebilirsiniz. Mümkün olduğunca yaşça büyük olan aile bireylerinizle ilgilenmelisiniz. Sonra keşke görseydim, konuşsaydım diyerek üzülebilirsiniz. Ayrıca unutmayın hayat kısa kimse ile kırgın olmanın dargınlık taşımanın çok anlamı yok. Güzellikler mutlaka vardır insanlarda görebileceğiniz.

30 EKİM 5 KASIM 2017 OĞLAK BURCU HAFTALIK SAĞLIK YORUMU: Şu anda sağlıklı olduğunuzu düşünerek bedeninize zarar verebilecek bazı şeyleri yapıyor olabilirsiniz. Vücudunuzun kendisini onaran bir organizması olması makinalardan çok daha değerli ve yetenekli olduğunu göstermektedir. Fakat bu durum tersine her an dönebilir. Bazı aksaklıkları tedavi edemeyebilir ve sizi hasta edebilir. Makinalarda buna çözüm parçayı değiştirmek yada en kötü ihtimalle o makina her ne ise yenisini almakla çözülebilirken insanın bedenini yeniden alması en azından şimdilik mümkün değil. Sağlıklı bir yaşam için sahip olduğunuz en değerli makina olan bedeninize iyi bakmanız gerekir. Bu dönem size zarar veren bazı alışkanlıklarınızı size sağlık verecek bazı iyi alışkanlıklarla değiştirme dönemi.

30 EKİM 5 KASIM 2017 OĞLAK BURCU HAFTALIK GENEL YORUMU : Sizin yürüdüğünüz hayat yolunda bir çok refakatçiniz yol arkadaşınız olacaktır. EN güzel kısmı aile haricinde olan bu yol arkadaşlarınızı seçebilme lüksünüz var. Etrafınızda kendinize yakın tuttuğunuz sosyal anlamdaki arkadaşlarınızı seçerken biraz dikkatli davranmalısınız. Bu dönem içerisinde sizi olumlu yönde etkileyen daha mutlu ve kendine güvenli hissettiren ve hayatınız üzerinde tahakküm kurmaya çalışmayan arkadaşları çevrenizde tutmaya gayret etmenizi öneriyoruz. Bu durum hem aşk, hem para hem de sağlık anlamında size çok daha iyi gelecek ve size olumlu anlamda boyut atlatacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir