4 – 10 Mart 2019 Haftalık Aslan Burcu Yorumu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Aslan olanlar,

Bu hafta boyu iş hayatınızda daha yaratıcı olabilirsiniz ve bunu yaptığınız andan itibaren hem dikkat çekecek hem de bulunduğunuz konumu sağlamlaştırarak sizi doğru yönlendiren insanların söylemleri ile ertelediğiniz başlangıçları gerçekleştirebileceksiniz. Sizi geçmişe götüren olumsuz şeylerden uzaklaşmalı daha üretken ve verimli olduğunuz işleri fırsatları değerlendirmeye çabalamalısınız.

Bu hafta beklenmedik iş teklifleri alabilirsiniz profesyonel düşünmeli ve menfaatinize yönelik kazançlı teklifleri değerlendirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise bir dargın bir barışık devam eden ilişkinizi bu hafta yapacağınız ciddi bir konuşma ile iyileştirebilir kaldığınız yerden devam etme kararını alabilirsiniz.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek. Yeni dönüşümler başlayacak sizler için. İş ve özel hayatınızda karşılıklı yarar sağlayan fırsatlardan yararlanabilir olumsuz inatçı tavırlarınızdan uzaklaşarak alacağınız kararlar ile aşk hayatınızda da finansal konular da istikrarı yakalayabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir