4 – 10 Mart 2019 Haftalık Başak Burcu Yorumu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Başak olanlar,

Bu hafta kendinizi daha güvenli ve duygusal hissedeceksiniz. İş hayatınızda mecbur kalıp istemeyerek te olsa yaptığınız işlerin yerini daha keyifli ve kazançlı işler alıyor. Sabırla sessiz ve derinden ilerlediğiniz takdirde istikrar sizden yana olacak. Yönetici gezegeniniz bu hafta iş hayatınız da finansal konular da kalbinizin mükafatını alacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. 

Uzun vadede kazanç ve kar sağlayacak yatırımlar haftanın en güzel enerjisi olabilir sizler için. Özel yaşamınızla ilgili yalan yanlış konuşmaları ile dikkatinizi farklı alanlara çekme çabası içinde olan kişilere dikkat etmeli onların söylemlerini ciddiye almadan hareket etmeniz gerektiğini aklınızdan çıkarmadan hareket etmelisiniz. Ortak yatırımlar işler ve özel hayatınızda yeni bir ilişki söz konusu olabilir sizler için. Deneyimlerinizden kazandığınız olgunlukla kuracağınız ilişkiler iş ve özel hayatınızda son derece kalıcı güven ve sevgi üzerine olacaktır.

Dikkat etmeniz gereken en önemli konu ise evli Başaklar eşinizin tutumu bir anda değişebilir ve sizi yut hayal kırıklığına uğratacak davranışlar içinde olabilir. Kıskançlık baskı ve geçmişle ilgili konuları gündeme getirmesi sizi oldukça huzursuz kılabilir. Eşinizle uzlaşmak onun alışkanlıklarından kaynaklı iş hayatında yaşadığı huzursuzlukları size yansıtması problemlere neden olabilir sakin olmalı pes etmeden son uyarılarınızı nazikçe yapmalı karşılıklı fedakarlık ve uzlaşı içinde davranması gerektiğini ona anlatmalısınız.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir