4 – 10 Mart 2019 Haftalık Boğa Burcu Yorumu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Boğa olanlar,

Bu hafta iş ve eğitim hayatınıza daha çok öğrenmek kendinizi geliştirmek için yoğunlaşabilir başarılı olacağınız deneyimler kazanabilirsiniz. Bu hafta öğrendiğiniz her şey sizleri daha başarılı ve bilgi sahibi kılacak. Pratik ve odaklanmış olmanız pek çok kişiyi rahatsız etse de aradığınız her şeye ulaşacak kafanıza takılan soru işaretlerinin cevabını bulmuş olmanın avantajlarını yakalayacaksınız.

Disiplin her konuda söz sahibi olmanızı sağlarken özel yaşamınız ile ilgili konular da sevdiğiniz insana karşı güven duygunuz zayıfladıysa bu hafta karşınıza çıkacak ipuçları ile merakınızı giderecek ve ilişkinizde rahatsızlığa sebep olan gerçekleri keşfederek sorunları aşabileceksiniz. 6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek. Dostlar ve birlikte hareket ettiğiniz insanlarla acı tatlı olaylar deneyimleyebilirsiniz. Yeni insanlar la yeni başlangıçlar yapabilirisiniz.

Çözülmemiş geçiştirilmiş duygusal bir mesele  karşınıza çıkabilir ve siyahı beyaza çevirebilmenin mutluluğunu deneyimleyebilirsiniz. Hayatınızın kaos ve karmaşasını ardınızda bırakabilir bu gücü  enerjiyi yaratıcı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Hayata karşı işten eğitime aşktan aile ve arkadaşlıklara kadar  rotanızı yeni bir radikal yönde belirlemeniz gerekebilir. Rüyalarınız size pek çok konuda rehberli edebilir. Bu sayede ilerleme kaydedebilir, geleceğiniz için yeni bir hedef belirleyebilir, farklı bir şeylere yönelebilir ve kendi iç dünyanızda biriktirdiğiniz yorucu enerjilerden uzaklaşabilirsiniz.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir