4 – 10 Mart 2019 Haftalık Kova Burcu Yorumu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Kova olanlar,

Gökyüzü haftaya iş ve eğitim hayatınızda geleceğinizi, bunun nasıl olacağını umduğunuzu, ve isteklerinizin gerçekleşmesi için şimdi ne yapmanız gerektiğini düşünerek başlayacağınıza işaret etmekte. Bu hafta uzun vadeli planlar içinde olmak yerine elinizde kileri değerlendireceğiniz kısa vadeli sonuçlar üzerine odaklanmanız çalışmanız istikrar ve kazanç anlamında doğru kararlar almanızın anahtarı olacak sizler için.

İş hayatınızda birlikte çalıştığınız kişilerin fikirlerini önemsemeli fikir ayrılıklarından bile başarılı sonuçlar alabileceğinizi dikkate alarak hareket etmelisiniz. Bu hafta arkadaşlık ilişkilerinizde önem kazanıyor onlarla zaman geçirebilir iş değişikliği yeni bir iş planınızı onlarında görüşlerine sunarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Hafta boyunca yatırımlar riskli işler ve farklı alanlara yönelme noktasında dikkatli olmalı özel yaşamınızda birlikte olduğunuz eş ya da sevgilinizin ısrarları ile bilmediğiniz alanlara yönelmemelisiniz.

Aksi takdirde para kaybı yaşayabilir hukuki sorunlar ile de uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. 6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek. Bu enerji ile sorunlu ortaklıkları sonlandırabilir finansal fırsatları takip edebilir, bildiğiniz ve kendinize güvendiğiniz konularda kazanç ve istikrarı artırabilirsiniz. Balık Yeni ayının enerjisi size aşk hayatınızda da farkındalık kazandıracak sorunlu bir ilişkiyi sonlandırıp sevgi ve güven üzerine bir ilişkiye adım atabilir sosyalliğiniz sayesinde yeni insanlar tanıyarak keyif verici duygusal gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir