4 – 10 Mart 2019 Haftalık Oğlak Burcu Yorumu

Güneş Yükselen yada Ay burcu Oğlak olanlar,

Bu hafta şikayet ettiğiniz pek çok konuda kendi yapmadıklarınızın da farkına varabilmenin getirisi ile ruhunuzu kendiniz ile yüzleşerek şarj edecek yenilenecek kaprisli huzursuz davranışlarınızdan uzaklaşarak tazeleneceksiniz. Yılbaşından bu yana tamamlamak için uğraştığınız işlerinizi neticelendirebilir finansal olarak beklentilerinizin karşılığını alabilirsiniz. İş hayatınızda salı gününden itibaren yeni bir projeye, plana veya girişim üzerine odaklanabilirsiniz yeteneklerinize güvenenin ve fikirlerinizin başkaları tarafından kullanılmaması için tedbirli davranın.

Finansal olarak kazançlarınızın artması bazı yakınlarınızın iştahını kabartarak sevimlilik maskesi ile yanınızda yer almalarını merhamet duygunuzu kullanarak sizden daha doğru kazançlarınızdan faydalanma çabalarını arttırabilir. Dikkatli olun ve maskenin arkasında yatan gerçeği görmeyi seçin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin beklentilerini fark ederek ona karşı takındığınız soğuk tavrınızı bırakıp sevgi ve anlayışlı yaklaşımınızla ilişkinizi adı gibi özel hale getirebileceksiniz. 6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek.

Sezgileriniz güçlenecek ve gerçekleri karanlıkları yırtıp gösterecek sizlere mutluluğunuzu başarınızı gölgeleyenlerin kim ya da kimler olduğunu öğrenmek sizleri hayal kırıklığına uğratsa da güçlenecek doğru kararlar alıp hem iş hem de özel hayatınıza vermeniz gereken önemi fark edeceksiniz. İşinizle ilgili konularda Balık Yeni ayının enerjisi ile iletişime önem vermeli ikna kabiliyetiniz ile isteklerinizi hayallerinizi gerçekleştirmek için çaba göstermelisiniz. Emin olun emeklerinizin karşılığını alabileceksiniz. Yayıncılık hukuk bankacılık sektöründe çalışan Oğlaklar değişim dönüşüm başarı sizler için şaşırtıcı derece de hızlı gelişecektir. Meslek ya da eğitiminiz hangi alanda devam ederse etsin başarınız ile çok fazla kişiye ulaşabilecek ve adınızdan söz ettirmeyi başarabileceksiniz.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir