Pazar , Şubat 17 2019
Ev / Burçlar / Akrep Burcu / 4 ARALIK SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

4 ARALIK SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu Günlük Yorumu

Bugün ilişkilerde ani yön değişikliği yapmaya müsaitsiniz ve geçmişten gelen sorunlara özgürce karşılık vermek size yorgunluktan başka bir şey katmayacaktır. Daha toleranslı olmalısınız.
Sabah saatlerinde eşinizle ilgili konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Tartışmalara karşı temkinli olmalısınız. Bazı konuları kabullenmek daha rahatlatıcı olabilir. Öğleden sonra endişe duyduğunuz konular gündeminize gelebilir. Finansal konularda yenilenme isteği içinde olabilirsiniz. Duygusal yönden bağlandığınızı hissedebilirsiniz.
Gün boyu sosyal hayatta aktif olmak için çabalayacaksınız. Yaptığınız işe odaklanın. Keyifli işlerle meşgul olma arzunuz yüksek ancak sorumluluklar artabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Çevrenizi oldukça etkileyebilecek girişimler içinde olabilirsiniz. Bugün manyetik alanınızın kuvvetli olması sizleri yeni başlangıçlara taşıyacaktır.
Bugün çalışma hayatınızla ilgili konular sabah saatlerinde sizi meşgul edebilir. İşlerinizde sabırlı olmanız gereken bir haftadasınız. Sizi yoran koşullara karşı daha kabullenir olmalısınız. Gün içinde eş veya ortağınızla ilgili konularda krizler yaşayabilirsiniz. Karşınızdakilerle dengeyi yakalamak için uğraşabilirsiniz. İşlerinizde sıkışmalar olabilir.
Maddi konulara yoğunlaşma arzunuz içsel gerginliğe yol açabilir. Çıkar çatışmaları olası. Gün boyu kısa yoldan halledilen işlere odaklanmak faydalı olur.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Çalışma hayatınızın getirmiş olduğu sorumluluklar yüzünden kendinizi yorgun hissediyor olsanız da sorumluluklarınızı asla aksatmamalısınız. Yanlış anlaşılmalara müsait olabilirsiniz.
Bugün keyif aldığınız konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte zaman geçirmek için plan yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. Çalışma hayatınızla ilgili koşullar sizi yorabilir. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerinizde çatışmalara açık ortamlar var. Dengede kalmaya çalışın.
Hakettiğinden fazlasını isteyen insanlarla çatışabilirsiniz. Bir süredir ertelediğiniz işler, aciliyet kazanabilir. Bakış açınızı geniş tutmanız ve kriz yönetmeniz önemli.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Kariyerinizle ilgili önemli bir projeyi gündeme getirebilirsiniz. Bunun için oldukça mücadele vermeniz gerekebilir. Fikir çatışmalarına ekstra dikkat etmelisiniz.
Bugün aile hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Toprağa ait konular gündeme gelebilir. Güvenlik konusuyla ilgilenmeniz gereken koşullarla karşılaşabilirsiniz. Gün içinde harcamalarınızda artış olabilir. Hobilerinize zamana ayırmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde daha kabullenir olmanız gereken olaylar yaşayabilirsiniz.
Gün boyu tatmin olmamış arzularınız nedeniyle geçmiş hesaplaşması yaşayabilirsiniz. Fikirleriniz desteklenmeyebilir. Zemini boş ifadelerden kaçının.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

İş ve ticari projelerinizde ilgili yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Bugün yakın çevrenizle bazı önemli konuları tartışmak için uygun bir gün olmayabilir.
Sabah saatlerinde gündeminiz daha hareketli olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda eğitimlere katılabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişimler sizi etkileyebilir. Ailevi konular kafanızı meşgul edebilir. Geçmişle alakalı konularda kendi iç sesinizi dinleyerek hareket etmeniz faydalı olacak. Tartışmalı durumlar söz konusu.
İlişkilerde gözden geçirmeler, gerginlikler olası. Gün boyu gelip giden huzursuzluk ve yönsüzlük duygusundan arınmak için duygulardan çok zihni öne çıkaran etkinliklere katılın.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Duygularınızın üzerinizde oluşturduğu baskı ile bugüne başlayacaksınız. Bu duygular sizi yakın çevrenizle kuracağınız iletişimlere doğru oldukça motive edecektir.
Bütçenizle ilgili konuları çözümlemek isteyebilirsiniz. Harcamalarınızı organize edeceğiniz bir gündesiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler gün içinde sizi rahatlatacaktır. Bilemediğiniz konularla ilgili karmaşalara düşebilirsiniz. İlerleyen saatlerde yakın çevrenizle iletişiminiz artabilir. Olaylara tepkilerinizi daha kontrollü vermeye çalışın.
Fikirlerinizin destek göreceği bir gündesiniz, ifadelerde seçici olmak önemli. Romantik konularda beklentiyi yüksek tutmamakta fayda var.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bugün kendinizi oldukça duygusal hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizden alacağınız haberlerle kuracağın iletişimler sizlere sürpriz yeni başlangıçlar getirebilir.
Bugün kendinize daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Hassasiyetiniz olan konularda daha kabullenir davranmanızda fayda var. İkili ilişkilerinizde tartışmalara açık bir gündesiniz. Harcamalarınızda abartıya kaçmamaya özen gösterin. Sorumlu olduğunuz konuları tamamlamak için fırsat yaratabilirsiniz. Alım satım işleri gündeme gelebilir.
Kendisini olduğundan farklı gösteren insanlara karşı tedbirli olun. Yaratıcı becerilerinize, size neşe sağlayan konulara yoğunlaşmakta fayda var. Geçmişten gelen dedikodulara karşı tedbirli davranın.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Sevgiye dair tüm oluşumları yeniden yapılandırıyor olabilirsiniz. Bugün kalbinizin sesini dinlemeniz de fayda var. Yakın çevrenizin eleştirilerini de önem vermeli ve dikkate almalısınız.
Gelecek beklentilerinizle ilgili gelişmeler olabilir. Arkadaşlarınızla plan yapmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız destekler sıkışıklığınızı rahatlatabilir. İlerleyen saatlerde kendi iç dünyanızla ilgili konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kontrol kaybı yaşayabilirsiniz.
Sosyal becerilerinizin öne çıktığı bir gündesiniz. Ertelenmiş programları yapabilirsiniz. Romantik konularda illüzyona kapılmamak önemli. Çocuklarla ilgili sorumluluklar gün boyu yorucu olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Olaylara yaklaşım tarzınız her zamankinden daha ziyade biraz daha manevi bir yön içinde olmalıdır. Kalbinizin sesini dinlemek size iyi gelecektir.
Bugün iş hayatınızla ilgili gelişmelerle ilgilenebilirsiniz. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Sorumlu olduğunuz işlerde tamamlanmalar olabilir. Yeni işler için uzun hazırlık süreçlerine girebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için bazı durumları kabullenmeniz gerekebilir. Gün içinde arkadaşlarınıza zaman ayırmak isteyebilirsiniz.
Gün boyu huzur ihtiyacınız fazla, olayların katılımcısı olmaktan ziyade gözlemcisi olmakta fayda var. İlişkilerde sabır gerektiren durumlar, başkalarının yapmadığı işlerin aksaklıkları olası.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Aşk ve ilişkilerde oldukça renkli bir gün olabilir. Alacağınız sürpriz haberler sizi oldukça motive ediyor olacak. Bazı planlarınızda ani değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz.
Bugün yeni şeyler öğrenmek için hevesli olabilirsiniz. Yaşadığınız olaylarda bütünü görmek sizin için daha kolay olacak. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz. Bazı konulara daha ani tepki verebilirsiniz. Sabırlı olmaya özen göstermelisiniz. İlişkileriniz gündeminizi etkileyebilir.
Geçmişten gelen konular gündemi karıştırabilir. Bilincinizi günlük faaliyetlerin dışına taşıyacak, sizi dinlendirecek işlerle uğraşın. Finansal konularda beklenti karşılanmayabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Maddi konularda dengesiz oluşumlar gündemde olabilir. Geçmiş borçlar bugünkü planlarınızda aksamalar yaratmamalıdır. Bunun için daha tasarruflu hareket etmelisiniz.
Bugün sizi krize sokan olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sevdiklerinizle iletişiminize dikkat etmenizde fayda var. Yanlış anlaşılmalardan kaynaklı tartışmalar meydana gelebilir. Fikir almak için başkalarıyla paylaşım içinde olabilirsiniz. Öğleden sonra ilginiz farklı konulara dağılabilir. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışmalar meydana gelebilir.
Çelişik fikirler, enerji düşüklüğü, kendini rahat ifade edememe olası. Bugün tahammül düşüklüğü yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Gün boyu sağlığınıza dikkat edin.

Ayrıca Kontrol Et

11-17 ŞUBAT 2019 HAFTALIK YAY BURCU YORUMU

Bu hafta Uranüs/Mars etkileşimi olduğundan dolayı incir çekirdeğini doldurmayacak durumlar yüzünden özel hayatınızı kaosa çevirmemeye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir