Pazar , Şubat 17 2019
Ev / Burçlar / Akrep Burcu / 5 ARALIK ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

5 ARALIK ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu Günlük Yorumu

Finansal konularınızı düzenlemeniz gereken bir gün genelindesiniz. Borçlar, alacaklar, vergiler ya da finansal hukuki konularda efor harcamanız gerekebilir.
Bugün sizi endişelendiren konular daha fazla gündeminizi meşgul edebilir. Borç ve alacaklarınızla ilgili konularda finansal destek alabilirsiniz. Banka işlerinizi bitirmek için uygun bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışıklıklar meydana gelebilir. Bazı olaylarda sizi değişim ve dönüşüme zorlayabilir. Sabırlı olun.
Ay’ın Akrep burcundaki seyahati derin duyguları hayatınıza taşıyacak.
Yurt dışında yaşama fikrine sıcak bakmaya başlar, yeni hayat düzeninizin planlamasını yapabilirsiniz. Gerekli evrak ve uyulması gereken kuralların içeriğini saptamakla fikirlerinizi somutlaştırmak işinizi kolaylaştırır. Artık yeni bir hayat sistemine geçme isteği ön plana çıkar.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Ummadığınız kişilerden önemli iş birlikleri teklifleri alabilirsiniz. Günün sürprizi ise eski bir dostla kurulan bir iletişim olabilir.
Bugün size düşmanlık yapanlarla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıp yaşayabilirsiniz. Eşinizle ilgili olaylar gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz işler sizi uğraştırabilir. Sizi hapseden kontrol dışı olaylara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Akışta kalmaya özen gösterin.
Ay’ın Akrep burcundaki seyahati partnerle derin konuları masaya yatırmanıza neden olacak.
Sevdiğiniz insanın duygularına karşılık vermeniz, ilişkideki güçlü enerjiyi açığa çıkaracaktır. Karşılıklı güveni pekiştirip gelecek planlarına geçiş yapabilirsiniz. Çocuk ya da ev sahibi olmak gibi ciddi konular zihninizi kurcalar. Artık değişim zamanı kabul edin.

İkizler Burcu Günlük

Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularda ani gelişen sürpriz olaylar karşısında dengenizi kurmakta zorlanabilirsiniz. Bugün yarım bırakmış olduğunuz işlerinizi tamamlamayı seçmelisiniz.
İş arkadaşlarınızla birlikte üzerinde çalıştığınız projeleri tamamlamak isteyeceğiniz bir haftadasınız. Yeni işler planlamak için araştırma yapabilirsiniz. Gün içinde sizi yoran koşullar oluşabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Hizmet aldığınız kişilerle yapacağınız görüşmelerde değişiklikler olabilir. Detaylarda boğulabilirsiniz.
Ay’ın Akrep burcundaki seyahati size bugün spiritüel dünyanın kapılarını aralayacak.
Haftayı şifa çalışmalarına ve meditasyona ayırın. Biraz ruhunuzu dinlendirin. Nefes terapisine katılın, sevdiklerinizle vakit geçirin. Su kenarında yürüyüşe çıkın. Ofisinizdeki fazla evrakları atarak köklü bir temizlik yapın. Böylece gelecek haftaya yenilenmiş enerjiyle başlarsınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Duygusal anlamda uzun zamandır verdiğiniz mücadeleyi bugün artık tamamlıyor olmalısınız. Geçmişin karanlığından çıkıp geleceğin aydınlığına güvenerek ilerlemelisiniz.
Bugün keyif aldığınız işlerinize yönelebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili yeni deneyimler içine girmeyin. Uğraştığınız konularla ilgili bitişler olabilir. Gün içinde değişen planlara ayak uydurmanız gerekebilir. Çocuklarınıza zaman ayırmak ve birlikte alışveriş gitmek isteyebilirsiniz. Bazı konularda yaratıcılığınızı kullanmanız gerekebilir.
Ay’ın Akrep burcundaki seyahati, hayattan aldığınız keyfin kilit noktalarını tespit ettirecek.
Çocuğunuz ve eşinizle vakit geçirmek anlamlı olacaktır. Ailenize karşı beslediğiniz sahiplenme duygusunun karşılık bulup bulmadığını kendi kendinize sormalısınız. Onlara yetebilmek için kişisel enerjinizi yüksek tutmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Beklentileriniz doğrultusunda daha önceden beri çalıştığınız bir konuyu tekrar gündeminize getirebilirsiniz. Uzlaşmaca kimliğinizle önemli işler başarabilirsiniz.
Bugün ailevi konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kendinizi daha güvende hissedeceğiniz kişilerle görüşmek isteyebilirsiniz. Geçmişle ilgili konuları çözmek isteyebilirsiniz. Hayatınızda bazı defterleri kapamak durumunda kalabilirsiniz. Öğleden sonra değişim yaşayacağınız olaylarda kararsızlık yaşayabilirsiniz.
Akrep burcuna geçen Ay bugün sizi yalnızlığınızla güçlenmeye davet ediyor.
Sevdiklerinizle çevrili kurduğunuz dünyada ne kadar mutlusunuz? Yoksa mutlu gibi mi görünüyorsunuz? Meditasyon yaparak, çıktığınız içsel yolculukta bu soruların cevabını arayın. Bulduğunuz cevaplar, gelecekte size radikal dönüşümler yaşatır.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Sürüncemede kalan bazı maddi problemlerinizi çözümlemek adına güzel adımlar atabilir ve çözümler üretebilirsiniz. Eksik bazı projelerinizle ilgili de kendinizi motive ederek başarılı bir sonuca ulaşabilirsiniz.
Başak Burcu Bugün – Milliyet Gazetesi
04 Aralık 2018 Salı – Bugün iş hayatınızda eğitimle ilgili konularda hareketlilik olabilir. Yakın çevrenizdeki kişilerle iletişimde olabilirsiniz. Gün içinde kardeşlerinizle plan yapmak size iyi gelecek. Sorumlu olduğunuz konularda aksamalar yaşayabilirsiniz. Ticari konular, zekanızı kullanacağınız işler daha fazla gündeme gelebilir.
Başak Burcu Bugün – Sözcü Gazetesi
04 Aralık 2018 Salı – Akrep burcuna yerleşen Ay sizin zihninizin ne kadar açık olduğuna ışık tutacak.
Derin bir konuyu kaleme almak, spiritüel yaşamın kapılarını aralamak, kardeşinizin hayatındaki sır ve sis perdesini açıklığa kavuşturmak için size fırsat tanıyacak. Ayrıca komşuluk ilişkilerinizde de bugün farklı bir paylaşım yaşayabilirsiniz. Evde yarım kalan işlerinizi tamamlayın.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

İsteklerinizin bugün sürpriz bir şekilde yerine gelmesiyle kendinizi bugün oldukça iyi hissedebilirsiniz. Sosyal çevrenize ve yakın arkadaşlarınıza desteğinizi eksik etmemelisiniz.
Bugün bütçenizle ilgili gelişmeler olabilir. Maddi kaynaklarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınızda kişisel yeteneklerinizi ön plana çıkaracağınız işlere yönelebilirsiniz. Gün içinde başkalarından alacağınız desteklerle işlerinizi bitirebileceksiniz. Planlardaki değişikliklerin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin.
Ay’ın Akrep burcundaki seyahati dış dünyayla olduğu kadar iç dünyanızdaki dinamiklerle de bağlantı kurmanıza aracılık edecek.
Şifacılık yeteneğinizi keşfedebilir ya da öngörüsü açık olan bir kadından gelecek hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kazancınızın bereketini artırmak için bolluk olumlaması yapın. Meditatif enerjilerle şifalanın.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Finansal anlamda yardım aldığınız kişiler sizi bazı konularda tenkit edebilecek davranışlarda bulunabilirler. Öfkenizi bu alanda kontrol etmenizde fayda var.
Bugün daha çok süregelen konuları bitirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Kişisel konularınızda sakin kalmanız gereken bir gündesiniz. Sağlığınızla ilgili konuları göz ardı etmeyin. Yeni başlayacağınız konularda değişiklikler olabilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bu konularla ilgili ön hazırlığınızı tamamlamanız için fırsat yakalamış olabilirsiniz.
Ay’ın burcunuzdaki seyahati ilgileri üzerinize toplamanıza yardımcı olacak.
Etrafınızdakilerin ilgisini üzerinizde hissetmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Aslında kendi başınıza kalmak ve kök enerjinizi güçlendirmek için yoga öğretisinden faydalanmak için ideal bir zaman dilimi. Partnerinizin farklı vizyonlara yelken açması belik sizin için de yeni kapıların açılmasına neden olacak.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Bugün kendinizi biraz daha geri plana çekmek ve hayatınızın gündem maddelerini yalnız kalarak çözümlemek isteyebilirsiniz. Manevi gücünüzü hissetmek isteyeceksiniz.
Bugün sizi hapseden olaylar karşısında kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Bu konuları kabullenerek aşabilirsiniz. Ruhsal gelişiminiz için kendi içinize dönebilirsiniz. Gün içinde yaptığınız planlar ilerleyen saatlerde değişimler gösterebilir. Sorumlu olduğunuz konularda kendinizi sıkışmış hissediyorsanız, destek alabilirsiniz.
Ay’ın Akrep burcundaki seyahati sizi derin felsefi konulara çeker.
İnsanın var oluşu ve toplum içindeki bireylerin rolü ve elde ettikleri gücü sorgulamaktan keyif duyarsınız. Hayatın getirdiği sorumlulukların sonuçlarını keşfetmek sizi eğlendirir. Sevdiklerinize neşe yaymak ve onların yanında yer almaktan keyif duymak yaşam misyonunuz. Hayatın tüm çılgınlıklarını denemek tam size göre.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bugün olaylara karşı yaklaşımınızın pozitif olması neticesiyle bazı hayallerinizin size daha da yaklaştığınızı hissederek, cesur adımalar atabileceksiniz.
Bugün gelecek beklentilerinizle ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Yeni fikirlerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak size yeni vizyonlar katabilir. Sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle sorumlu olduğunuz konuları tamamlamak için fırsat yakalayabilirsiniz. Mesleki gruptan insanlarla organizasyon yapabilirsiniz.
Ay’ın Akrep burcundaki seyahati sizi duygusal krizlere sürüklemesin.
Özellikle arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize bugün dikkat edin. Kadınlardan uzak durmakta fayda var. Hepsi sorun çıkarmaya hazır olabilirler. Kıskançlık temasıyla uğraşabilirsiniz. Meditatif çalışmalara zaman ayırın. Spiritüel holistik enerjiler ruhunuza iyi gelir.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Eviniz ve ailenize dair bazı kararlar gündemde olabilir. Ailenizle daha fazla vakit geçirmek veya onlarla ortak bir sorumluluğu paylaşmanız gerekebilir.
Bugün sorumlu olduğunuz konuları tamamlamak için uğraşabilirsiniz. Koyduğunuz hedeflerle ilgili üstlerinizle görüşmek iyi olabilir. Sıkışan işlerde program değişikliği yapabilirsiniz. Yeni sorumluluklar yüklenebilirsiniz. İşlerinizde bürokratik engellere takılabilir. Sakin kalıp, yeni yön belirlemek için kendinize fırsat tanıyın.
Ay’ın Akrep burcundaki seyahati ev hayatınızda duygusal krizler yaşamanıza neden olur.
Aile fertlerinin birbirleriyle anlaşamamaları sizi boşuna üzmesin. Herkes kendi tercih ettiği yaşamı sürdürmek zorundadır. Siz zorla yaşam döngüsünü değiştirme gücüne sahip değilsiniz. Dolayısıyla özgürleşme temasına bağlı kalarak hayatın tadını çıkartın.

Balık Burcu Günlük Yorumu

İletişimlerinizin aktifleşip hız kazanabileceği bir gün olabilir. Kariyer hayatınıza dair atılan bazı adımları netleştirmek adına görüşmeleri hızlandırabilirsiniz.
Bugün ilgilendiğiniz konular üzerine daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. Yeni şeyler öğrenmek isteyebilirsiniz. Yaşadığınız olaylarda bütünü görmek daha kolay olabilir. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Yolculuk planlarınızda değişiklik yapabilir, yeni organizasyonlar planlayabilirsiniz. Felsefi konular ön plana çıkabilir.
Ay’ın Akrep burcundaki seyahati uzaklardan beklediğiniz tutkulu bir haberi size taşır. Seyahat planları yapmak için harika bir gün.
Belki Hindistan’daki farklı öğretilere ilgi duyarsınız. Belki de spiritüel dünyanın sesini dinleyen birinin fikirleriyle beslenmek size iyi gelir. Eğitimler, akademik çalışmalar için son kararınızı artık verin.

Ayrıca Kontrol Et

11-17 ŞUBAT 2019 HAFTALIK YAY BURCU YORUMU

Bu hafta Uranüs/Mars etkileşimi olduğundan dolayı incir çekirdeğini doldurmayacak durumlar yüzünden özel hayatınızı kaosa çevirmemeye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir