8 OCAK SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu Günlük Yorumu
Hedefleriniz ile ilgili konuları ve beklentilerinizi gerçekleştirirken mücadeleci kimliğinizi ortaya koymanız gerekebilir. Bunun için pes etmemelisiniz.
Bugün hayatınızda olan bazı şeyleri değiştirme isteği içinde olabilirsiniz. Yeni fikirlerinizi hayata geçirmek için heyecan duyacaksınız. Kendi bireyselliğinizi ifade etmek istediğiniz zamanlar olabilir. Geleceğe dair beklentilerinizi netleştirmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirmekten keyif alacağınız bir gün.
Oğlak burcunun 15. derecesinde meydana gelecek Güneş Tutulması iki yıl sürecek ailevi konularla ilgili süreci yaşamınıza taşıyacak.
Ev kurmak, ev almak, evlenmek, kariyerde değişiklik yapmak gibi radikal kararlarınız tetiklenir. Hayatınızın akışını değiştirecek güçte olan bu tutulmanın getirdiklerinden faydalanmayı bilmelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumu
Maddi konularla ilgili sorunlarınızı yoluna koymak üzere önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Uzun soluklu hedeflerinizin üstüne kararlılıkla gitmeniz size başarı getirebilir.
Gündeminizi iş hayatınızdaki değişiklikler oluşturabilir. Hedefinize ulaşmak için fark yaratacak çözümler bulabilirsiniz. Üstlerinizle yeni fikirleriniz hakkında görüşme yapmak isteyeceğiniz zamanlar var. Devletle ilgili işlerinizde değişiklik olabilir. Annenizle daha çok ilgilenmeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde daha iyimser bir tavır içinde olabiliriz.
Oğlak burcunda meydana gelecek Güneş Tutulması iki yıl sürecek ailevi konularla ilgili süreci yaşamınıza taşıyacak.
Özellikle kardeş, yakın akrabalarla ilişkilerinizde hızı ve yepyeni bir sürece adım atabilirsiniz. Yabancılarla ortak yatırımlara karar vermek ya da ortak bir iş kurmak gündeme gelebilir. Hızlıca harekete geçmeli üstleneceğiniz sorumlulukların bilincinde olmalısınız. Yeni bir eğitime başlamak da sizin için faydalı olacaktır.

İkizler Burcu Günlük Yorumu
Yanlış anlaşılmalara oldukça açık bir gün. Yakın çevre bağlantılarınız ve iletişimleriniz güçleniyor olacak. Hızlı iletişimler kurabilirsiniz.
Yeni ufuklara açılma ve özgürleşme isteği içinde olabilirsiniz. İşyerinizde eğitimler düzenleyerek, fikirlerinizi yaymak isteyebilirsiniz. Gün içinde akademik konulara zaman ayırarak teknik bilginizi geliştirmek size iyi gelecektir. Gitmek istediğiniz yolculuklar için plan program yapmaya başlayabilir, arkadaşlarınızı da dahil etmek isteyebilirsiniz.
Oğlak burcunda meydana gelecek Güneş Tutulması iki yıl sürecek ailevi konularla ilgili süreci yaşamınıza taşıyacak.
Bu süreçte para konularına odaklanacaksınız. Aile içindeki ilişkilerinizde çok daha fazla duygusal, tepkisel ve alıngan olabilirsiniz. Miras paylaşımları gündeme gelebilir. Duygu dünyanızı mantıkla dengelemek için çaba sarf edin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Ortaklık ve ortaklaşa yaptığınız finansal konularda oldukça şanslı hissedebileceğiniz bir gün içindesiniz. Beklentilerinizi karşılayacağınız fırsatlar önünüze çıkabilir.
Bugün yapacağınız görüşmelere özen göstermelisiniz çünkü gün içinde kriz yaratan durumlar olabilir. İşlerinizle ilgili teknik konulara daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar, özgürlük isteğinizi artırabilir. Akşamüstü fikirler netleşebilir, duygularınızı daha doğru şekilde ifade edebilirsiniz.
Oğlak burcunda meydana gelecek Güneş Tutulması iki yıl sürecek ailevi konularla ilgili süreci yaşamınıza taşıyacak.
Bu tutulma ile birlikte ilişkilerinizin size ne gibi duygu yükü kattığını düşünebilirsiniz. Partnerinizin üzerinizde baskı kurmak istediğini fark etseniz de ailevi değerleri korumak adına sağduyuyu elden bırakmamalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumu
Uzun zamandır özel yaşamınıza dair bir şeyleri düzeltmek istiyor olabilirsiniz. Ne şanslısınız ki gökyüzü bu konuda sizi destekliyor. Bu şansı iyi değerlendirmelisiniz.
Gündeminizi ikili ilişkileriniz oluşturabilir. Bireyselliğinizi yaşamak istediğiniz bugünde geleceğiniz için yeni fikirler oluşturmak size iyi gelecektir. Sabah saatlerinde farklı düşünceler içinde olabilir, daha spontan yaşamak isteyebilirsiniz. Öğleden sonra ilişkileriniz netlik kazanabilir. Mahkemeyle işi olanlarda değişiklik yaşanabilir.
Oğlak burcunda meydana gelecek Güneş Tutulması iki yıl sürecek ailevi konularla ilgili süreci yaşamınıza taşıyacak.
Yaşam alanınızı aniden değiştirmenize neden olacak bir olay hayatınıza yansıyabilir. Günlük rutininizi daha aileyi ön planda tutmaya itecek bir süreç içine gireceksiniz. Ebeveynlerin sağlık konularıyla ilgilenmek ve bakımlarını üstlenmek size düşebilir. Sindirim sisteminiz duyarlı olabilir

Başak Burcu Günlük Yorumu
İkili ilişkilerde karşı tarafa daha fazla destek olmanız gereken bir gün. Saygı ve sevginin değerini anlayacağınız karşılıklı desteğin önemini daha iyi hissedeceğiniz bugünü iyi değerlendirmelisiniz.
Bugün iş yerinizde beraber çalıştığınız insanlarla ilgili konular sizi meşgul edebilir. Sağlıkla ilgili sıkıntı yaşıyorsanız, kendinize daha fazla özen göstermeye çalışın. Sorumluluklarınızla ilgili yoran yıpratan konular olabilir, endişelerinizi göz ardı etmeyin. Akşam saatleri inatçı kişilerle polemiğe girmemekte fayda var, sakin kalmaya özen gösterin.
Oğlak burcunda meydana gelecek Güneş Tutulması iki yıl sürecek ailevi konularla ilgili süreci yaşamınıza taşıyacak.
Sosyal ilişkilerinizde şefkat, sevgi ve korunma temalarını geliştirmek isterken özellikle çocuğunuzun odakta olduğu aile içi meseleler zihninizi yorabilir. Sosyal hayatın sunduğu pozitif enerjiden faydalanmalısınız. Sağlığınıza özen gösterin.

Terazi Burcu Günlük Yorumu
Hukuksal konularda beklediğiniz başarılı sonuçlar kapınızı çalabilir. Yeni oluşumlara, başarılı ve huzurlu bir şekilde adım atabilirsiniz.
Bugün gündeminiz de aşk var. Kendinizi daha çok ifade etmeye çalışacağınız bugünde yeni fikirlerinizi yaşamak isteyeceksiniz. Bugün farklılık isteği içinde hayatınız da dönüştürmek istediğiniz her şeyi tek tek gözden geçirebilirsiniz. Çocuklarınızla zaman geçireceğiniz zamanlar var. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir.
Oğlak burcunda meydana gelecek Güneş Tutulması iki yıl sürecek ailevi konularla ilgili süreci yaşamınıza taşıyacak.
Annenizle olan ilişkilerinizde yeni bir dönem başlıyor. Ortak mal varlığı ile ilgili konular gündeminize aniden oturabilir. Ev almak ve satmak bu dönemin en ciddi konuları arasında yer alacaktır.

Akrep Burcu Günlük Yorumu
Hayatınızdaki kişilere güven vermeli ve onları geçmişteki hatalarınızdan uzak tutmalısınız. Bu tarz konulara gerekli olan önemi verin çokta önemsizmiş gibi davranmayın.
Bugün aileye ve köklere ait konular var. Ev hayatınızla ilgili değişiklik düşünüyorsanız, bugün karar verebilirsiniz. Bireyselliğinizi daha fazla yaşamak isteyeceğiniz bugünde yeni fikirlerinizin peşinden gitmek isteyeceğiniz zamanlar var. Bugün seçimlerinizde iç sesinize kulak verebilirsiniz. Akşam saatlerinde aşırılıklardan kaçınmaya özen gösterin.
Oğlak burcunda meydana gelecek Güneş Tutulması iki yıl sürecek ailevi konularla ilgili süreci yaşamınıza taşıyacak.
Bu dönmede aniden yurt dışına yatırım kararı alabilirsiniz. Hatta uzun vadede orada yaşama planları gündeme gelebilir. Yabancılarla yaptığınız iş birliklerinden faydalanırsınız. Kardeşle ilişkilere dikkat!

Yay Burcu Günlük Yorumu
Yakın çevrenizle olan iletişimleriniz beklediğiniz gibi olabilir. Bazı insanlara da nasıl davranmanız gerektiğini ve hangi mesafede durmanız gerektiğini daha net bir şekilde görüyor olacaksınız.
Bugün yeni fikirler üretecek ve bunları etrafınızla paylaşmak isteği duyacaksınız. Eğitim alanında yeni gelişmeler olabilir. Yakın çevrenizle fikir alıverişi yapabilirsiniz. Gençlerin olduğu gruplarla geçireceğiniz zamanlar var. Akşam saatlerinde kendini beğenmiş inatçı kişilere karşı daha toleranslı olmanızda fayda var.
Oğlak burcunda meydana gelecek Güneş tutulması iki yıl sürecek ailevi konularla ilgili süreci yaşamınıza taşıyacak.
Aileden gelen mal varlığı ile ilgili ortak paylaşımlar su yüzüne çıkabilir. Aile bireyleriyle ortak iş kurabilir ya da aile şirketinizin geleceği hakkında yeni kararlar alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu
Sağlığınızla ilgili konularda önemli iletişimler ve görüşmeler yapmanız gerekebilir. Bu iletişimlerinizle ilgili kararları acele ile vermeyin mutlaka konunun ehline danışın.
Kişisel yeteneklerinizi daha bireysel ifade etmek isteyebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili değişikliğe gidebilir, farklı tutumlar izleyebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken zamanlar var. Teknik konularda başkalarından yardım alabilirsiniz. Akşam saatlerinde olaylara karşı daha iyimser yaklaşmaya özen gösterin.
Oğlak burcunda meydana gelecek Güneş Tutulması iki yıl sürecek ailevi konularla ilgili süreci yaşamınıza taşıyacak.
İkili ilişkiler artık mercek altında kalacaktır. Partnerinizle gelecek yaşantınız hakkında ciddi kararları masaya yatırma zamanı. Ebeveyn olmak için içinizde yüksek bir enerji hissedebilirsiniz. Ciddi sorumluluk gerektiren bir iş teklifiyle karşı karşıya kalacaksınız.

Kova Burcu Günlük Yorumu
Kendinizi oldukça duygulu ve hassas hissederken aynı zamanda içinde bulunduğunuz duygusal dünyanıza kimsenin karışmasını istemeyeceksiniz.
Bugün eğitim konuları ön planda. Kendinizi ve yaşamınızdaki bazı şeyleri değiştirmek isteyeceğiniz bugünde yeni fikirleri daha çok önem vereceksiniz. Gruplar içinde olacağınız zamanlar var ve bu size çok iyi gelecek. Fikirlerinizi yaymaktan hoşlanacağınız bir gündesiniz. Özgürlüğünüzü yaşamak isteyecek, bireyselliğinizi ifade edeceksiniz.
Oğlak burcunda meydana gelecek Güneş Tutulması iki yıl sürecek ailevi konularla ilgili süreci yaşamınıza taşıyacak.
Ebeveynlerin sağlık durumuyla yakından ilgilenebilirsiniz. Bu dönemde acil değilse MR, ultrason gibi tetkikler yaptırmayın. Şubat ayını beklemek daha doğru olacaktır. Sindirim sisteminize ve beslenmenize dikkat etmelisiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumu
Geçmişten gelen dostluk ve arkadaşlıklarınız hayatınızı iyileştirebilir. Arka planda olmak ve yalnız kalmak adına kendinize ait özgür bir dünya yaratmak ve bu dünyaya kaçarak bazı şeylerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz.
Bugün gündeminizi gizli kalmış konular oluşturabilir. Bilemediğiniz konular hakkında içsel süreçler yaşayabilirsiniz. Farklılık yaratmak istediğiniz konuları, elinizde olmayan nedenlerle başaramayabilirsiniz. Gençlerle zaman geçirmek size iyi gelebilir. Akşam saatlerinde aşırıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Sakin kalmakta fayda var.
Oğlak burcunda meydana gelecek Güneş Tutulması iki yıl sürecek ailevi konularla ilgili süreci yaşamınıza taşıyacak.
Aşk hayatınıza damgasını vuruyor. Şefkat, sevgi ve korumacılığı içinizde hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Yaratıcılık ve psişik yetenekleriniz ön plana çıkar. Sezgileriniz bu dönemde sizi yanıltmaz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir