9 OCAK ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu Günlük Yorumu
Sosyal çevre ile ilişkilerinizin hızlandığı bir gün. Özgürlüğünüzü adeta bu çevre bağlantısıyla ilan edeceksiniz. Kariyer konusunda sahip olduklarınızı geliştirmenin ve ileriye taşımanın yollarını arayabilirsiniz.
Bugün öğlene kadar işlerinizde konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Akışta kalmaya çalışın. Gündeminizi bilemediğiniz konular oluşturabilir. Kendi duygusal sınırlarınızı öğreneceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara karşı yargılayıcı bir tutum içinde olmaktan kaçının. Ruhsal gelişiminiz için çaba göstereceğiniz zamanlar var.
Kişisel egonuz bugün bir aslan gibi kükremenize neden olabilir. İletişim zorluklarıyla karşılaşabilirsiniz.
Herkes kendi fikirlerini aşırı beğenip, bencilce savunabilir. Krizli diyalogları akıllıca yönetin, yoksa sert görüşmelerin sonucu kavga ve tartışmaya dönmesin. Patavatsızlıklara karşı duyarlı olun. Ayrıca cüzdanınıza ve harcamalarınıza sahip çıkın. Açık sözlü olacağım derken sınırları aşmayın, aşanlara hadlerini usulünce bildirin

Boğa Burcu Günlük Yorumu
Kariyer hayatınızda mücadele ve başarılı sonuçlar elde etme günü. Beklentilerinizle ilgili çok sabredip emek verdiyseniz bunların karşılığını alabilirsiniz.
Öğlene kadar tamamlanması gereken işleri bitirmekte fayda var yine de motive olmakta zorlanabilirsiniz. Bugün arkadaşlarınızla birlikte olmak size keyif verecektir. Zamanınızı sosyal konularla ilgilenerek geçirmek isteyebilirsiniz. Gelecek planlarınızla ilgili hayal kurmak hoşunuza gidebilir, bunu çevrenizdekilerle paylaşmak isteyebilirsiniz.
Bugün inatçı kimliğinizi bir kenar bırakın. Özellikle ofis içindeki tartışmalardan şiddetle kaçının.
Zira herkes kendi fikirlerinin doğru olduğunu savunacaktır. Halbuki ormanın tek kralı olduğunu baştan kabul etmek gerekir. Gereksiz ego patlamalarından uzak durun. Bu yüksek enerjiyi dans ederek, yürüyüşe giderek harcayın. Ayrıca vaktinizi alış verişe çıkarak da geçirebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumu
Aşk hayatınızla ilgili sıcak iletişimlerin ve hoş gelişmelerin yaşanacağı bir gün. Sevildiğinizi hissedebilir ve hissettirebilirsiniz.
Sabah saatlerini öğleden sonraki işlerinizi organize ederek geçirebilirsiniz. Karar vermeniz gereken işlerinizi ileriki saatlere kaydırmanız daha iyi olacaktır. Üstlerinizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Dikkatinizi toparlamakta zorlanıyorsanız, yararlı işler için zaman harcayabilirsiniz. İşyerinizde bitirilmesi gereken ufak tefek işlerinizle uğraşabilirsiniz.
Söz gümüşse sükut altındır sözünü aklınızdan çıkarmayın. Özellikle arkadaşlarınızla tartışmaya açık bir gündesiniz.
Maddi harcamalarda dikkatli olmakta fayda var. Ayrıca cüzdanınızı hırsızlardan sakının. Eşya taşımak, mobilya almak için uygun bir gün değil. Yüksek ateş enerjisini konuşma, yazma yeteneğiniz alanında kullanın. Hitabet sanatını beden dilinizle harika bir şekilde bütünleştirirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Finansal konularınızın gündemde olacağı bir gün. Bazı konularda karşınızdaki kişilerle fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz ama bu durumu büyütmemeniz yararınıza olacaktır.
Öğlene kadar evle ilgili işlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. Kendinize zaman ayırmak size iyi gelecek. İlerleyen saatlerde yurtdışından gelen arkadaşınızla görüşebilir veya yabancılarla ortaklaşa yaptığınız işlere yönelebilirsiniz. Bugün yaşadığınız olayın bütününü görmek için bekleyişte kalmanız gereken zamanları işaret ediyor.
Kariyerinizde hızlı kararlar alacağınız bir gün sizi bekliyor. Evdeki hesap çarşıya uymaz dikkat edin.
İkili ilişkilerinizde karşınızdakiler fazla talepkar olabilirler. Patavatsızlık eden hiç kimseye küsmeyin. Açık sözlü olmak isterken bir çuval inciri mahvedebilirler. Onlara karşı olgun davranın. Sevginizi, şefkatinizi kimseden esirgemeyin. Siz de karşılığında sevgiye kalbinizi açın.

Aslan Burcu Günlük Yorumu
Finansal konularda iş birliği ve uzlaşmaya açık bir gün. Olayları fazla büyüten kişilere karşı tavrınız net olacak. Biraz alttan alırsanız kazanan siz olacaksınız.
Günü ortaklı para konularıyla ilgilenerek geçirebilirsiniz. Finansal konularla ilgilenirken dikkatinizi toplamaya özen göstermekte fayda var. Önemli kararları bugün almamaya çalışın. Bugün işlerinizde aksamalar olabilir. Rahatsızlık duyacağınız zamanlar olabilir, akışta kalmaya özen gösterin. Sağlığınıza dikkat edin.
Aşırı heyecan, kibir ve bencillikten uzak durun. Kalbinizi yaralayanları sevgiyle başka yolculuklara uğurlayın.
Sunduğunuz sınırsız sevgi ve aşka kim layıksa o dursun yanınızda. Topluluklarla olan ilişkinizi coşkuyla kullanın. Aldığınız övgüler ve alkışlarla yetinebilmek günün en anlamlı konusu olacaktır. Kalp rahatsızlıklarına ve damar problemlerine karşı duyarlı ve dikkatli olun. Babanızın sağlığına özen gösterin.

Başak Burcu Günlük Yorumu
Finansal ve hukuki konularda beklentilerinizi karşılayacak olaylar gündeminizde olabilir. Ailenizden destekler alabilir ve finansal beklentileriniz gerçekleştirebilirsiniz.
Günün ilk saatleri yavaş ilerlese de sakin kalmakta fayda var. İlerleyen saatlerde eşinizle birlikte keyifli zamanlar geçirebileceğiniz zamanlar var. Mahkeme ve davalık süreçleriniz var ise, bekleyişler sürebilir. Yararlı uğraşlarla zaman geçirebilirsiniz. Gün içinde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz, sezgileriniz sayesinde kolayca atlatabileceksiniz.
Durup dururken çıkan tartışmalardan kesinlikle uzak durun. Egosu yüksek, kibirli insanların yanlış tutumlarını hiç eleştirmeyin.
Onlar kendi hatalarını görmeyi öğrenmeliler. Zihninizin hızlı çalıştığı bir gün. Kendi fikirlerinizi kendinize saklayın. Eleştirilere açık değilsiniz. Sosyal ilişkilerinizi kafanızı dağıtmak için kullanın. Rutin işlerinizi hallederken aksilik çıkaran insanlarla boşa zaman harcamayın.

Terazi Burcu Günlük Yorumu
Aşk hayatınız ve ilişkilerinizde heyecan verici gelişmeler yaşanabilir. Yalnız olan Teraziler hızlı başlangıçlara yol alabilir.
Çalışma ortamında sorumluluklarınızda değişiklikler olabilir. Birlikte çalıştığınız kişilere karşı daha hassas olma eğiliminde olabileceğiniz zamanlar var. Gün içinde işle ilgili sizi yoran konularla uğraşabilirsiniz. Bitirmeniz gereken evrak işlerinizle uğraşmak bugün için daha iyi olabilir. Sağlığınıza daha çok özen göstermelisiniz.
Ben daima haklıyım fikrini zihninizden uzak tutun. Böyle düşünen insanları bugün ikna etmeye uğraşmayın.
Herkes kendi doğrusu için savaş verecektir. Siz de yüksek adalet duygunuzla kimsenin avukatlığına savunmayın. Kendi hayatınızın efendisi olmakla yetinin. Sinirlerinize hakim olmaya çalışın. Sinirsel rahatsızlıklarla karşılaşabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu
Yakın çevreniz ile ilgili iletişimsel sınavlardan geçebilirsiniz. Geçmişte yaşamız olduğunuz iletişim sıkıntılarından dolayı anlaşılmakta zorlanabilirsiniz.
Sabah saatlerini evinizle ilgili konulara ayırmak isteyebilirsiniz. Bazı beklemeler olabilir, bu yüzden aksaklıklara karşı hazırlıklı olmalısınız. Öğleden sonra yaratıcı işler için uygun koşullar var. Çocuklarınızla ilgili değişiklikler, uğraşlar da dikkat çekebilir. Güzel şeyler için harcama yapmaktan keyif alabilirsiniz. Risk alacağınız işlere girişmemekte fayda var.
Ateş çemberinin ortasında kalacağınızı anlayıp kendinizi sakın zehirlemeye kalkmayın.
Hayatta her zorluğun bir çözümü mevcuttur. Her başarının ardında ödenmesi gereken bir diyet vardır. Diyetinizi ödediyseniz ateş çemberinin ortasından kesinlikle kurtulacağınıza yürekten inanın. Hiç kimsenin aşırı cesaretli tavırları, özgüveninizi azaltmasın.

Yay Burcu Günlük Yorumu
ikili ilişkileriniz finansal sorunlar yüzünden sınanabilir ve bu problemlerden dolayı aranızda kırıcı konuşmalar olabilir. Sivri çıkışlar yapmamaya özen gösterin.
Gündeminizi eskiler, geçmişe yönelik konular oluşturabilir. Ailenizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Ev kazalarına dikkat etmekte fayda var. Aile fertleriyle yararlı işler yaparak zaman geçirmek size iyi gelebilir. Babanızla ilgilenmeniz gereken konular olabilir. Kendi başınıza kalıp hayal kurmak isteyeceğiniz zamanlar var.
Yanlış anlamalar, ani parlamalar ve öfkeli durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunların hepsine kulak tıkayıp geçin. Kendinizi savunmaya kalkmayın.
Er ya da geç karşınızdakiler sizin iyi niyetinizi ve dürüstlüğünüzü anlarlar. Hiçbir dostunuzla bugün tartışıp hayatınızdan çıkarmaya karar vermeyin. Bu son derece hatalı bir davranış olacaktır. Hırsızlıklara ve kendini çok güçlü gibi gösteren insanlara karşı dikkatli olun.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu
Finansal konularınızın ve gelirlerinizin gündemde olacağı bir gün. Geleceğe yönelik net kararlar alıp onları uygulayarak yerinizi sağlamlaştırabilirsiniz.
Sabah saatleri daha durgun geçebilir. Sabırlı olmanız gereken durumlar yaşayabilirsiniz, beklemede kalmalısınız. Hareketli bir gün yaşayabilirsiniz ama işleriniz sonuca bağlanmayabilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz, akışta kalmakta fayda var. Kardeşlerinizle birlikte sanatsal işlerle uğraşmak sizi rahatlatabilir.
Ateşin ormanı tutuşturacağı bir gün. Dolayısıyla soğukkanlılığı elden bırakmadan insanlarla ilişkilerinizi mesafeli bir şekilde yönetin.
Hiç kimsenin hayatınıza müdahale edemeyeceğini aklınızdan çıkarmayın. Ödeme krizleri ile karşılaşabilirsiniz. Ruhsal olarak hayat sizi bugün zorlar. Bol bol derin nefes alarak, merkezdeki gücünüzü koruyun. Sorun yaratan kişilerle bugün görüşmeyi telefonunuzu gerekirse ulaşılmaz konuma getirin.

Kova Burcu Günlük Yorumu
Kendinizi oldukça şanslı ve pozitif hissedeceğiniz bir gün. Beklentilerinizi şekillendirebilir ve sosyal çevrenizle aranızda bir yardımlaşma bilinci içerisinde olabilirsiniz.
Bugün farkında olmadan harcamalarınızı abartabilirsiniz, ödemelerinize dikkat etmeniz gerekebilir. Öğlene kadar işlerinizi toparlamakta fayda var, işleriniz istediğiniz hızda gelişmeyebilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanarak yararlı işler yapmak isteyebilirsiniz. Hayaller içinde olup, işlerinizi aksatmayın. Karar vermeniz gereken konularda daha özenli olmalısınız.
Bugün ikili ilişkilerinize mesafe koyun! Özellikle kardeşinizin anlamsız ego ve kibirli davranışları sizin de sabrınızın taşmasına neden olur.
Hiç kimse biricik değildir. Bunu yakın akrabalarınıza tatlı dille anlatmaya çalışsanız da çözüm elde edilmesi zor bir gün. En iyisi yalnız vakit geçirerek gelecekle ilgili kalıcı planlar yapmaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumu
Bugün kafanızdaki karmaşalar büyüyebilir ve dışardan gözlemlenebilir bir hale gelebilir. Sakin olmanız yararınıza olacaktır. Finansal borçları düzenleyeceğiniz şanslar karşınıza çıkabilir.
Bugün duygularınızı derinden hissederek yaşayabilirsiniz. Öğlene kadar işlerinizde beklemeler olabilir, sakin olmakta yarar var. Kendinizle ilgili yenilenmeye gidebilirsiniz. İçsel temizlik yapmak isteyebilir, sağlık ve beslenme konusunda yeni programlar uygulamaya başlayabilirsiniz. Bugün hayal kurmak isteyeceğiniz bir gün olabilir.
Ateşin gücünü suyunuzla ıslatmalısınız. Zira ormanda yangın var!
Rutin işlerinizi hallederken insanların çıkardığı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Yalnız başınıza işleri halletmek sizin için daha kolay olacaktır. Diğer yandan, ruhsal ve kalp sağlığınıza dikkat edin. Kalbinizi yoran insanlardan ve hareketlerden şiddetle kaçının. İç huzurunuzu korumak için, meditasyon, yoga ve nefes çalışmalarından faydalanın.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir