Akrep Burcu 2017 Ekim yorumu

AKREP Burcu Ekim 2017 tarihinde özel hayatına olan düşkünlüğün artıyor. Özel hayatının düzene girmesi yönünde hareket ediyor, mutlak bir aşka ihtiyaç duyuyorsun. Kariyer hayatında gözün ve hedefin yükseklerde. idareci pozisyonda olma isteğin artıyor. Günlük işlerde artan inisiyatif, ilişkilerde samimiyeti artırıyor. Sana karşı yapılan bazı uyanıklıkların farkındasın. Ancak bunları tolore etmeyi ve acısını başka zaman başka şekilde çıkarmayı iyi biliyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Ekim 2017 Koç Dolunayı ve etkileri ile yeni şeyler öğrenme isteği duyuyorsun. Bir anlamda bilmediklerini öğrenebilir ve öğrendiklerine şaşırabilirsin. 19 Ekim 2017 Terazi Burcunda Yeniay ve etkileri sana şans enerjisi ile geliyor. Para evinin kapıları sonuna kadar açılıyor. Kazancının önemli ölçüde artacağı sinyalleri yayılıyor.
Akrep Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu
Akrep Burcu aşk hayatı Ekim 2017’de coşuyor. Bu ay hiçbir karşı cins senin çekim gücüne karşı koyamıyor. Yaklaşımların son derece romantik. Önce arkadaşlık olarak başlayan bir ilişki her an aşka dönüşebilir. Hatta kendini iki aşk arasında bile bulabilirsin. Akrep Burcu evlilikleri Ekim 2017 tarihinde uyumlu şekilde ilerliyor. Aileler arası oluşan bir takım sözlü atışmalar ve gizliden yürütülen diyaloglar tatlıya bağlanıyor. Bebek sahibi olmak isteyenler bekledikleri müjdeyi alıyorlar.

Akrep Burcu Ekim 2017 Aile ve İlişkiler

Ekim 2017’de Akrep Burcu aile ve ilişkilerinde yoğun bir söz trafiği var. Önceden süregelen bu durum Ekim ayı ile birlikte artıyor. Kendini ispatlama ve haklı çıkma çabası her iki tarafı da yıpratmış gibi görünüyor. Bu durum ay ortasından sonra azalırken ay sonuna doğru son buluyor. Tabi eski konuların tekrar gündeme gelmeyeceğini garanti edemiyoruz. Gireceğin yeni ortamlarda birden fazla insanla tanışıyor ve hayatına giren bu kişilere karşı temkinli davranıyorsun.

Akrep Burcu Ekim 2017 Sağlık

Akrep Burcu sağlığı Ekim 2017 tarihinde önem kazanıyor. Mevsim değişirken, önceden geçirdiğin bir rahatsızlık tekrar nüksedebilir. Kendini büyük oranda iyi hissediyorsun ancak sağlığını ihmal ediyor gibisin. Gribal enfeksiyonlara özellikle dikkat etmelisin.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir