Aslan Burcu Ekim 2017 Yorumu

ASLAN Burcu Ekim 2017 tarihinde bağlı bulunduğun ortamdan daha farklı bir ortama geçiş yapabilirsin. Hayatında hiç istemediğin gelişmeler olsa da, sen olabilecek ve seni mutlu eden fırsatları kendin yaratmayı başarıyorsun. Arkadaşların artıyor. Çevren genişliyor. Katılacağın farklı etkinlikler seni bambaşka bir ruh haline sürüklüyor. Aşk hayatın konusunda biraz dramatik davranabilirsin. Özellikle imkansız bir aşka sahipsen bu ay bu konuda tümüyle içine kapanabilirsin. Aile ilişkilerinde oyun oynamayı sevmiyorsun. Herkesin istediği şekilde davranmıyor, konulara eskisi gibi önem vermeyip geçiştirdiğini onlara hissettiriyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Ekim 2017 Koç Dolunayı ve etkileri sende güzel etkiler uyandırıyor. Hüznü ve dramı seven yapınla bu dolunayda içine dönüyorsun. Kendini dış etkenlere tümüyle kapatıyor, rahat bırakılmak istiyorsun. 19 Ekim 2017 Terazi Burcunda Yeniay ve etkileri ile huzuru yakalıyorsun. Özellikle maddi anlamda gelen büyük değişim ve bunun sana verdiği ruh hali, üzerindeki yüklerden kurtulmana sebep oluyor.

Aslan Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu

Aslan Burcu aşk hayatı Ekim 2017’nin ilk yarısında biraz sıkıntılı. Bu sıkıntıyı sen kendin yaratıyorsun. Aslında her şey çok güzel ilerleyecek gibiyken, rahatsız olduğun bir durumu sorgulaman ve her şeyin ters gidebileceğini düşünmen her şeyi tersine çeviriyor. Ayın ikinci yarısında aşk hayatında uyumu yakalıyorsun. Aynı zamanda gizli aşkların yaşanabileceği bir döneme dikkat etmek gerekiyor. Risk alırken olabilecekleri düşünmeden adım atılmamalı.

Aslan Burcu Ekim 2017 Aile ve İlişkiler

Ekim 2017’de Aslan Burcu aile ve ilişkilerinden pek memnun değil. Zaten hangi dönem oldun ki. Seni anlayabilecek insan sayısı bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az. Boşver takılma hiçbirine. Hem görüntünü çekemiyor, hem de akıl seviyene yetecek kapasiteyi kendilerinde bulamıyorlar. Bu da ister istemez onların senin arkadan gelmesine sebep oluyor. E arkadan gelen ne yapar. Tabii ki arkadan konuşur. :))

Aslan Burcu Ekim 2017 Sağlık

Aslan Burcu sağlığı Ekim 2017 tarihinde çok çok iyi. Enerjin yerinde. Hem sağlıklı beslenme hem de sporla her geçen gün daha da gençleşiyor, sağlık kazanıyorsun. Var olan bağımlılıklarından da kurtulursan senden iyisi yok.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir