Balık Burcu Ekim 2017 Yorumu

BALIK Burcu Ekim 2017 tarihinde zeka ve hislerini yoğun şekilde kullanıyorsun. Yeni ortamlara girmek yerine bağlı bulunduğun ortama uyum sağlamayı tercih ediyorsun. Ruhsal gelişim ve çalışmalara ara vermeden devam ediyorsun. Başka türlü mutlu olmanın imkanı yok gibi. Diğer insanlar tarafından anlaşılmayı beklemiyor, sadece sana ve yaşam tarzına saygı duyulmasını istiyorsun. Maddi anlamda kazanıyorsun aynı zamanda harcıyorsun da. önemli derecede bir birikim söz konusu değil. Ancak bunu yapman gerektiğinin de farkındasın.

Yeni Ay ve Dolunay Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Ekim 2017 Koç Dolunayı ve etkileri ile her zamanki gibi duygusal dalgalanma yaşıyorsun. Çok istekli olmadığın bazı şeylerden bu dönemde vazgeçebilirsin. 19 Ekim 2017 Terazi Burcunda Yeniay ve etkileri ise sana aşk enerjisi veriyor. Bildiğin yolları bile bile tekrar yürümek isteyebilirsin. Sonunda acı çekmek olsa bile, bu aşk buna değer dedirtebilecek türden.
Balık Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu
Balık Burcu aşk hayatı Ekim 2017’nin ilk yarısında oldukça heyecanlı zamanlara şahit oluyor. Ne olduğunu ilk etapta anlayamadığın ama imkansızı başaracağın bir birlikteliğe adım atıyorsun. Aşık oluyorsun sevgili Balık Burcu. Sonu ne olur kestiremiyoruz. Ancak bu bildiğin türden değil. Vazgeçmek zor, unutmak zor. Düşünerek hareket edilmesi gereken bir durum seni ister istemez içine çekiyor. Evliliklere bu açıdan dikkat edilmesi gerekiyor. Eşini seviyorsan risk almamak gerek. Zaten bitmiş bir evlilikse yine temkinli davranmakta fayda var. Çünkü vicdanın seni ele veren ve kararlarını sorgulayan en önemli unsur.

Balık Burcu Ekim 2017 Aile ve İlişkiler

Ekim 2017’de Balık Burcu aile ve ilişkilerinde devam eden soğuk ortam son bulmuyor. Biten diyaloglar ve soğuyan aralar var. Bunlara dönüş yapmak ise senin için neredeyse imkansız. yalnız kalmayı terci ediyorsun. Merhametsiz ve acımasız olan her etkiden uzaksın. Duygusal dünyanda daha mutlu ve huzurlu hissediyorsun. Bazı insanların yüzeysel ve bencil yaşantıları seni hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Hobinle, keyfinle ve aşkla geçireceğin heyecanlı bir Ekim 2017 seni bekliyor sevgili Balık Burcu.

Balık Burcu Ekim 2017 Sağlık

Balık Burcu sağlığı Ekim 2017 tarihinde son derece iyi görünüyor. Her şeyinle mutlusun. Stresten uzak dilediğin şekilde yaşıyor ve hayatı seviyorsun. Bu da sana sağlık veriyor. Bunun yanı sıra ara ara diş ve baş ağrısı yaşayabilirsin. Çaresine bakarsan sağlığınla ilgili önemli bir problem gözlenmiyor sevgili Balık Burcu.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir