Başak 2017 Ekim Yorumu

BAŞAK Burcu Ekim 2017 tarihinde etrafını gözlemliyor, değerlendiriyor ve çıkarımlarda bulunuyorsun. Her zaman olduğu gibi her şeye detayları ile sahipsin. İş ve kazançla ilgili verimliliği artırabilecek girişimlere yöneliyorsun. Bu dönemle birlikte daha fazla sosyalleşiyorsun. Yeni insanlarla tanışmak ve hayatı keşfetmek sana iyi geliyor. Topluma faydalı olmak adına atacağın adımlarla takdir ediliyorsun. Bu yönde kazanmaktan çok insanların mutlu olduğunu görmeyi seviyorsun. ve başarılarından söz edilmesi seni büyük oranda motive ediyor.

Yeni Ay ve Dolunay Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Ekim 2017 Koç Dolunayı ve etkileri ile bugüne kadar kaybettiklerini sorguluyorsun. Tasarruf ettiğin şeyler üzerinde duruyor, hayatı ne derece yaşadığını irdeliyorsun. 19 Ekim 2017 Terazi Burcunda Yeniay ve etkileri sende romantizme neden oluyor. Duygularında yoğunlaşıyorsun. Sahip olduğun bir aşk varsa tutku artıyor.
Başak Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu
Başak Burcu aşk hayatı Ekim 2017 ile aşkı sorguluyor. Aşkta olanların senin için ne ifade ettiğini düşünüyorsun. Yaşadığın deneyimlerde kazandıklarından çok kaybettiklerin üzerine yoğunlaşabilirsin. Bu durum ay ortasına kadar böyle devam ederken ay sonuna doğru değişiyor. Gerçekten iç dünyana döndüğünde ve ne istediğini kalbine sorduğuna aşık olduğunu hissediyorsun. Sevdiğin biri varsa şimdi ona sıkı sıkı sarılabilirsin.

Başak Burcu Ekim 2017 Aile ve İlişkiler

Ekim 2017’de Başak Burcu aile ve ilişkilerinde devam eden süreç değişmiyor. Ancak hareketli geçen bir yaz sezonundan sonra ilişkilere tuhaf bir sakinlik hakim oluyor. Yapılan görüşmeler genellikle olumlu sonuçlanıyor. Bu ay tanışacağın yeni insanlardan bazıları ile daha sonra sorun yaşayabilme olasılığın var. Bu nedenle hemen samimi olmamalısın. Yaptığın işle ilgili kıskançlık duyan, bazı şeyleri sindiremeyen tipleri hemen olmasa bile kısa süre içinde zaten hemen anlıyorsun.

Başak Burcu Ekim 2017 Sağlık

Başak Burcu sağlığı Ekim 2017 tarihinde bir öyle bir böyle. Hava değişimi seni de vurabilir sevgili Başak Burcu. Bu dönemde her tür kötü alışkanlıktan uzak durmak gerekiyor. Sağlıklı beslenme, dinlenme ve alınacak bol C vitamini ile yakalanabileceğin rahatsızlıkları engelleyebilirsin.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir