Boğa Burcu 2017 Ekim yorumu

Boğa Burcu 2017 Ekim tarihinde sahip olduğun ne varsa toparlamak istiyorsun. Sevdiğin ve değer verdiğin her şeye daha fazla önem veriyorsun. Duygusal dünyanda bir anlamda güvensizlik var. İçsel bir takım sorunlara çözüm arayışı içine girebilirsin. Yapmak zorunda olduğun ama hiç yapmak istemediğin bir şeyle ilgili öğreneceklerin canını biraz sıkabilir. Senden saklanan söylenmeyen her şeyi bu ay içinde öğreneceksin. Ancak bazı şeyler için geç kalmış olabilirsin.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Ekim 2017 Koç Dolunayı ve etkileri ile önem verdiğin konular ve endişelerin artıyor. Yaşam alanında kısa süreli stres ve pani havası estirebilirsin. 19 Ekim 2017 Terazi Burcunda Yeniay ve etkileri kariyer hayatında başarıyı artıracak gelişmeler sunuyor. Etkileri güzel ve uzun vadeli olacak olan bu dönemi iyi değerlendirmelisin.

Boğa Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu

Boğa Burcu aşk hayatı Ekim 2017’nin başında duygularda derinlik yaşıyor. Kalbin boşsa bu dönemde istediğin özelliklere sahip olanı bulmak zor gibi. Farklı yakınlaşmalar ve kısa süreli flörtler yok değil. Ancak sen, içine atılacağın ilişkinin bir ömür sürmesini istiyorsun. Ekim 2017’de Boğa Burcu evliliklerinde kıskanç durumlar söz konusu olabilir. Bazı günler duyguları kontrol etmekte zorlanabilirsin. Ay ortasından sonra biraz daha rahatlıyorsun. Boşanmalar bu ay sonunda netleşiyor.

Boğa Burcu Ekim 2017 Aile ve İlişkiler

Ekim 2017’de Boğa Burcu aile ve ilişkilerinde özel bir dönem başlıyor. Öncelikle belirtelim bu aydan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayabilir. Bazı konularla ilgili kandırılıyor olabilirsin. Bunu olan bitenden sonra öğrenecek ve elinden bir şey gelmemesi ile deliye döneceksin. Fakat istemediğin gelişmeler sana ileride farklı kapılar açacak. Bize soracak olursan her şeyi oluruna bırak. Şu dönemde hiçbir şeyi zorlama. Arada dayanamayıp ailene karşı ağzından çıkan sözler sonrasında pişmanlık duyabilirsin.

Boğa Burcu Ekim 2017 Sağlık

Boğa Burcu sağlığı Ekim 2017 tarihinde stres dışında oldukça iyi görünüyor. Kafana taktığın şeyler geçici şeyler. Bunu kendine yapmaya devam edersen daha önce yaşamış olduğun rahatsızlığın tekrarlayabilir. Yeme içme ile ilgili düzensiz alışkanlıklarını da düzene koyman gerekebilir. Bunun dışında sağlığında olumsuz bir gelişme gözlenmiyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir