ikizler burcu 2017 Ekim yorumu

İKİZLER Burcu Ekim 2017 tarihinde beynindeki karmaşık duyguları aşmak istiyorsun. Özellikle ikili ilişkilerinde daha net tavırlar sergilemen için seni engelleyen her tür duygudan uzaklaşma çabasındasın. Yoğun şekilde huzuru aradığın bu zaman içinde enerjini ve tüm ilgini önem verdiklerine harcıyorsun. Kendini çok iyi hissettiğin ve keyiflendiğin anlarda bilerek keyfini kaçıranları laflarınla dövmeyi ihmal etmiyorsun. Hak edenin, senden hakkını alacağı bir Ekim 2017’ye merhaba diyebilirsin sevgili İkizler Burcu.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Ekim 2017 Boğa Dolunayı ve etkileri seni ruhsal anlamda bir karmaşıklığa itebilir. Bu zamanda durup içine dönmeli, sessizce geçmesini beklemelisin. Yansımalar yanıltıcı olabilir. 19 Ekim 2017 Terazi Burcunda Yeniay ve etkileri ile fırtına gibi bir enerjiye sahipsin. Çevrende ne varsa önce içine alıyor, işine yaramayanları hortum misali geri fırlatıyorsun.

İkizler Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu

İkizler Burcu aşk hayatı Ekim 2017 ile farkında olarak ilerliyor. Her temas bir deneyim, her insan yeni bir heyecan. Sen yalnız olsan bile kalbinin boş kalması mümkün olmuyor. Zaten ışığınla pek yalnız kalman da mümkün olmuyor. Bakma sen sana trip atanlara. Ellerini bırakanların hepsi ayaklarının dibine düşüyor. Bu ay içinde de yaşanacak olan tam olarak bu. O nedenle aşkla ilgili hiçbir şeye canını sıkma. Evli isen eşinle arandaki uyumsuzluk ay ortasından sonra düzeliyor.

İkizler Burcu Ekim 2017 Aile ve İlişkiler

Ekim 2017’de İkizler Burcu aile ve ilişkilerinde bazı zamanlarda sakinliğini koruyamıyor. Özellikle tutarsız davranışlar sergileyen ve bilerek can yakıcı sözler söyleyen yakınlarına tepkisiz kalmıyorsun. Balyoz gibi kafalarına iniyorsun. Sana biri laf söylüyorsa karşılığında duyacaklarına hazır olması gerektiğini bilmeli. Keyfini kaçıracağını tahmin ettiğin ortamlardan uzak durmaya çalışmalısın. Bu ay ayrı kalmak zorunda kaldığın çok sevdiğin bir arkadaşınla kısa süreli de olsa görüşme fırsatı bulabilirsin.

İkizler Burcu Ekim 2017 Sağlık

İkizler Burcu sağlığı Ekim 2017 tarihinde mevsim değişikliği nedeniyle kısa süreli enfeksiyonlara açık gibi görünüyor. Bu ay tempon artıyor ve alacağın sorumluluklar oldukça fazla. Çok yorulabilirsin. İyi beslenmeli, uyku düzenine önem vermelisin. Bu şekilde yakalanabileceğin rahatsızlıkları ve etkilerini en aza indirebilirsin.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir