Kova Burcu Ekim 2017 Yorumu

KOVA Burcu Ekim 2017 tarihinde seni oldukça farklı gelişmeler bekliyor. Hem mutlusun hem de hüzünlü. Olmasını istediklerinle olanlar tam olarak örtüşmeyebilir. Hayallerin ve isteklerin artıyor. Özlemini duyduğun bazı şeylere kavuşuyorsun. Ancak elde ettiklerinle tam manasıyla mutlu olamıyorsun. Bunun sebebi geçmişte yaşanan ve telafi edemediğin bazı şeyler olabilir. Aile hayatınla ilgili kendini bölünmüş hissedebilirsin. Ayrı kalmak zorunda olduğun insanlarla ilgili elinden hiçbir şeyin gelmemesi seni zaman zaman üzebilir.

Yeni Ay ve Dolunay Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Ekim 2017 Koç Dolunayı ve etkileri ile enerjin bir anda değişiyor. Kendini çok iyi hissederken tuhaf ve karmaşık bir ruh hali içinde bulabilirsin. 19 Ekim 2017 Terazi Burcundaki Yeniay ve etkileri seni körkütük bir aşık haline çevirebilir. Daha önce hiç hissetmediğin gibi hissedebilirsin. Bu dönemde karşına çıkan insanlara dikkat etmelisin. Her an birine aşık olabilirsin.
Kova Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu
Kova Burcu aşk hayatı Ekim 2017’nin ilk yarısında karmaşık gibi görünüyor. Çünkü özel hayatında belirsiz durumlar söz konusu. Bu ay sonunda ise seni olumsuz etkileyen her şeyden kurtuluyorsun. Devam eden boşanma süreçleri tamamlanıyor. Kesinleşmeyen ayrılık kararları netlik kazanıyor. Tekrar bir araya gelmeler de yaşanabilir. Bu tamamen her iki tarafın o an ne istedikleri ve şartlarıyla birlikte şekilleniyor. Var olan çocuklar da birlikteliklerde önemli rol oynuyor.

Kova Burcu Ekim 2017 Aile ve İlişkiler

Ekim 2017’de Kova Burcu aile ve ilişkilerinde kopmalar yaşanabilir. Birileri ile aranın düzelmesine imkan yok gibi. Bu yakın akrabalardan biri de olabilir. Birbirinizden tümüyle uzaklaşıyorsunuz. Kendini iyi hissetmediğin ortamlardan ve seni küçümseyen insanlardan nefret ettiğini ifade eder şekilde davranıyorsun. Eskiye oranla daha açık sözlü ve netsin. İkili ilişkilerinde lafını sözünü sakınmıyor çevreni de bu anlamda şaşırtıyorsun.

Kova Burcu Ekim 2017 Sağlık

Kova Burcu sağlığı Ekim 2017 tarihinde daha iyi. Hiçbir şeyi içinde tutmuyorsun. Bu da üzerindeki stres ve baskı oranını azaltıyor. Bu ay beslenmene biraz daha dikkat edersen sağlığın açısından iyi olur. Aşırı yemekten ve hazır gıdalardan uzak durmaya çalış. Mümkünse spora başla ve uzun yürüyüşlere çık.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir