Oğlak Burcu – ekim 2017 yorumu

OĞLAK Burcu Ekim 2017 tarihinde tatmin edici gelişmeler yaşıyorsun. Artan sorumluluklar başarı ve gururu da beraberinde getiriyor. Zamanında bitiremeyeceğini düşündüğün işleri tama zamanında bitirip teslim ediyorsun. Ancak abartıp gereğinden fazla yük yüklenmek sağlığınla ilgili yeni sorunlara yol açabilir. Bu anlamda daha dikkatli olmalısın. Arkadaşlık ilişkilerin güçleniyor. Sana destek olanların desteği artıyor. Ailenin ve sevdiklerinin tam olarak yanında olduğunu hissediyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Ekim 2017 Koç Dolunayı ve etkileri ile kısa dönem hedeflerini bırakıp uzun dönem hedeflerine yoğunlaşıyorsun. Bu da sana yeni sorumluluklar yüklüyor. 19 Ekim 2017 Terazi Burcunda Yeniay ve etkileri sende var olan enerji potansiyelini tümüyle ortaya çıkarıyor. İstediklerinin ne kadarını yaptığını sorguluyor ve yapmak istediklerinle ilgili kendine yeni bir yol haritası belirliyorsun.
Oğlak Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu
Oğlak Burcu aşk hayatı Ekim 2017 tarihinde sanki biraz geri planda kalıyor gibi. Ancak içten içe ihtiyaç duyduğun sevgi seni yokluyor. Aşka ihtiyaç duyuyor da sanki kendine belli etmiyor gibisin. İşlerden fırsat bulamadığını da söyleyebiliriz. Ya da böylesinin işine daha çok geldiğini de. Karar tamamen sana ait sevgili Oğlak Burcu. Ancak, aşk hayatına yön veren sensin. Yani istediğin sürece bu anlamda mutlu olabilecek olan da sensin. Evliysen eşin bu ay senin ilgisizliğinden yakınabilir.

Oğlak Burcu Ekim 2017 Aile ve İlişkiler

Ekim 2017’de Oğlak Burcu aile ve ilişkilerinde kopmayan bağlar daha da güçleniyor. Özellikle en yakın aile bireyleriyle olan ilişkiler daha iyi bir boyuta geçiyor. Varsa çocuklarla olan diyaloglar olumlu ve beklentiler karşılanır nitelikte. Bu arkadaş ortamlarına da çok sık giriyorsun. Birlikte eğitimle ilgili seminerlere veya söyleşilere katılabilirsiniz. İş, aile, çevre, arkadaşlar, davetler ve farklı organizasyonların iç içe geçtiği yetişmekte zorlanacağın bir Ekim 2017 seni bekliyor sevgili Oğlak Burcu.

Oğlak Burcu Ekim 2017 Sağlık

Oğlak Burcu sağlığı Ekim 2017 tarihinde yoğun tempo nedeniyle bazı günler bozulabilir. Uyku düzenine ve öğün atlamamaya özen göstermek gerek. Telaşlı ve hızlı hareket edilen zamanlarda ufak tefek sakarlıkların yaşanması da olası görünüyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir