Pırlanta Hakkında

Tektaş pırlantalar

Son yıllarda pırlantalı mücevheratlar hemen hemen herkesin istediği ürünlerin başında gelir. Firma küpeden kolyeye, bileklikten yüzüğe kadar pek çok takı ürünlerinde pırlantaya yer verir. Özellikle evlenme tekliflerinin başrolü olan tektaş pırlanta yüzüklerde firmanın çok geniş ürün yelpazesi mevcuttur. Istenildigi takdirde kisiye özel tasarım ürünlerde firma tarafından imal edilir. Sitede güncel katalog ürünlerinin yanı sıra kampanyalı ürünlerde bulabilirisiniz.

Ödeme ve kargo hizmetleri

Firmanın online sitesinden günün yirmi dört saati sipariş verebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünler hakkında bilgi edinmek için firma destek hattı ile irtibat kurabilirsiniz. Istediğiniz ürünün siparişini oluşturduktan sonra havale yada kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Değişim ve iade garantisi olan ürünleri firma tarafından garantili bir kargo şirketine adrese teslim olmak üzere ücretsiz olarak verilir. Firmanın ürünleri iki yıl garantili olup ömür boyu bakım garantisi kapsamındadır.

Pırlanta ürünlerin fiyatları

Pırlanta oldukça değerli bir taştır. Değerli olması mucevheratta kullanılmasına, dolayısı ile fiyatlarına etki eder. Firma pırlanta tüm takılarda sloganının bemisyen ve bu doğrultuda pırlantalı alyans, kolye gibi pek çok ürünün farklı tasarımları müşterilerine sunan güvenilir bir firmadır. Aklınıza takılan her türlü sorun için firma ile iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir