Şifalı Bitkiler Ödem Şişkinliklerinden kurtulun

Zencefil: Hamile kadınların sabah bulantısını geçirmek için zencefil çayı önerilir. Aynı zamanda kanser tedavisi gören hastalar da bulantı önleyici olarak zencefil kullanır.

Ada çayı: Ağrıyan ve kaşınan boğazınız için en güzel tedavi adaçayıdır. İster gargara yapın ister her gün çayını yaparak tüketin. Son zamanlarda yapılan bir araştırmaya göre Alzheimer hastalarında hafıza iyileştirici etkiye sahip olduğu da kanıtlanmıştır.

Sarımsak: Kalp damar sağlığını güçlendirmek için sarımsak gibisi yoktur. Damar tıkanıklığı ve sertleşmesini gideren, kolestrolü düşüren sarımsağı her öğün yemeklerinizde rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Güvey Otu

Şifalı Bitkiler Ödem Şişkinliklerinden kurtulun
Şifalı Bitkiler Ödem Şişkinliklerinden kurtulun

Güvey otu: Bağırsak problemlerini giderip, eski sağlığınıza kavuşmak için güvey otu kullanabilirsiniz. Çok kullanırsanız, ağzınızı yakabilir bu sebeple fazla kullanmamaya özen gösterin. Güvey otu yağı en rahat sindirilen formdur ve günde 4 kereye kadar kullanabilirsiniz .

Zerdeçal: Vücuttaki şişlikleri gidermek için en güzel yöntem zerdeçaldır. Ayrıca kalp damar sağlığınızı iyileştirmek için de kullanılıyor. Yemeklerinize bir çimdik atarak rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Nane: Midenizi rahatlatmak için en güzel yöntemlerden biri de nanedir. Hem sindirim sorunlarınızı hem de bağırsak problemlerinizi gidermek için sıklıkla kullanılır. Nane çayı veya nane kapsülleri rahatlıkla tüketilip faydaları kısa süre içerisinde hissedilecektir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir