ŞOK Aktrüel 6 Haziran 2018

DENİZ VE GÜNEŞ ÜRÜNLERİNDE İNDİRİM

 

Not Katalok Aşağıdadır

Şok market 6 Haziran 2018 indirimleri içerisinde bu hafta deniz öncesi ve sonrasında kullanabileceğiniz onlarca üründe de indirim sizi bekliyor. Arko markasına ait güneş yağı spreyi 19,95 TL, güneş sütü 27,95 TL, süt sprey 29,95 TL fiyatları ile sizleri bekleyen ürünler oluyor. Yine Nivea markasına ait Bronzlaştırıcı Güneş Yağı Spreyi 23,95 TL, Güneş Spreyi 35,95 TL, Havuç/Kakao Yağlı bebek güneş kremi 9,95 TL, Ambre Solaire Çocuk Sütü 37,50 TL, Cire Aseptine Brozlaştırıcı Güneş Yağı 19,95 TL fiyatları ile haftanın indirimli ürünleri olarak sizlere ulaşıyor.
6 HAZİRAN ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLERİ

6 Haziran Şok aktüel kampanyası ile markete gelecek olan bayrama özel ürünler ise bu hafta yine çok beğeni toplayacak. Ürünler arasında yok yok. Diğer yandan Şok aktüel kataloğu içerisinde Komili Bebek Bezi Çeşitleri 22,50 TL, Sera Buzdolabı Poşeti 5,95 TL, Ebru Limon Kolonyası 1lt 6,95 TL olarak dikkat çekiyor. Yine yaz aylarının gelmesi ile birlikte artan sinek sorununa da Şok market çözüm oluyor. Raid Markasına ait ürünleri de bu hafta Şok marketten indirimli olarak alabileceksiniz.

Şok 6 Haziran 2018 aktüel ürünler kataloğu ile yine bu hafta indirimli alışverişin keyfini çıkarabileceksiniz. Şok market indirim günlerinde ürünler market raflarına sınırlı sayıda geliyor, kaçırmamak için elinizi çabuk tutun.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir