Soyulabilir Ağda Özellikleri

Koltukaltı, yüz ve bikini bölgesi de dâhil olmak üzere vücutta yer alan istenmeyen tüylerin ortadan kaldırılmasını sağlayan Epiwax soyulabilir bir ağdadır.

Epiwax ağda sayesinde ağda yapmak daha kolay ve acısız hale gelir. Sürüldükten sonra yeteri kadar beklenir ve ağda soyularak vücuttan çıkarılır. Bu sayede ağda yapan kişiye kullanım kolaylığı sağlayan epiwax ağda vücudun tüm bölgelerinde rahatlıkla kullanılabilir. Hassas cilt tipleri için de uygun olan epiwax ağda kendi içerisinde çeşitli kriterlere göre dört çeşide ayrılır. Bu sayede bunlar arasından herkes kendine en uygun epiwax ürününü tercih edebilir. Epiwax sayesinde acılı ve zor ağda dönemi sona ermektedir.

Epiwax ağda kullanımı diğer ağda türlerine kıyasla daha kolaydır. İlk olarak partikül halinde olan ağda ısıtıcının içerisine koyulur ve ısınarak macun kıvamına gelmesi sağlanır. Bu kıvama gelmesi için genellikle on beş dakika yeterli olmaktadır. Ağda hazır hale gelince istenmeyen tüylerin olduğu bölgeye sürülür ve daha sonra kuruması için beklenir. Soyulabilir hale gelmesi sürenin yeterli olduğu manasına gelir. Son aşamada ağda soyularak ilgili bölgeden çıkarılır. Eğer uygulanan işlemin ardından geriye ağda artarsa bu durumda kalan ağda bir sonraki işlemde ısıtılarak tekrar kullanılabilir. Yani ziyan olma gibi bir durum söz konusu değildir. Isınarak kullanıldığından dolayı her seferinde biraz ağda artabilir.

Epiwax ağda fiyatları tekli alımlarda sabittir ve verilen siparişlerde bu fiyatın üzerine bir de kargo ücreti dâhil edilmektedir. Ancak alım sayısı arttıkça buna bağlı olarak kampanyalar yapılmakta ve yapılan alışveriş daha avantajlı hale gelmektedir. Örneğin bir adet epiwax ağdanın fiyatı elli dokuz lira olarak düşünüldüğünde ikili alımlarda kargo hariç fiyat yüz dokuz lira olur. Üçlü ve daha fazla sayıda alımlarda ise hem fiyat indirimi yapılırken aynı zamanda kargo da ücretsiz hale gelecektir. Buna ek olarak verilen siparişlerde ağdanın kullanımı için gerekli olan ağda ısıtıcı da hediye olarak verilmektedir. Böylece epiwax ağda kullanmak herkes için mümkün hale gelir.

Epiwax ağda kullanırken acı olmaz. Çünkü diğer ağdaların içerisinde şeker vardır ve bu da uygulama esnasında yapışkanlık hissi ortaya çıkarır. Epiwax ağda partikül niteliği taşıdığından dolayı kullanım esnasında beze ihtiyaç yoktur. Eğer tüm beden için epiwax ağda yapılacaksa bu durumda genellikle iki adet tek seans kullanım tavsiye edilir. Bir tane epiwax yüz elli gramdır. Bunun yeterli olup olmadığı kullanılan bölgeye göre farklılık gösterebilir. Bu ağda yüzde yüz doğal reçineden üretildiğinden dolayı vücut için herhangi bir yan etkisi yoktur. Dolayısıyla hassas ciltler de rahatlıkla kullanabilir. Ürünü kullanan kişilerin yorumlarına bakıldığında özellikle ağdanın acısız ve kullanımının kolay olması insanlarda olumlu izlenim bırakır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir