Terazi Burcu 2017 Ekim yorumu

TERAZİ Burcu Ekim 2017 tarihinde çevre ve aile ile olan bağlarını yeniden gözden geçiriyorsun. Seni zora sokan, işlerini ağırlaştıran ve zaman kaybettiren kim varsa hayatından şutlayabilirsin. Parasal bir takım konular ön plana çıkıyor. Yeni ve üst düzey projelerde yer almak istiyorsun. Bunu yaparken belli çatışmalar içine girmek şart olabilir. Her tür rekabet ortamını yaşayabileceğin bir süreçten geçiyorsun. Kendine zaman ayırmalısın. Sağlığında seni zorlayan noktaları es geçmemeli gerektiğinde bir dotora başvurmalısın.

Yeni Ay ve Dolunay Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Ekim 2017 Koç Dolunayı ve etkileri seni büyük değişimlere zorluyor. Bu sebeple ilişkilerde sınırları belirlemek ve yeniden yapılandırmak gerekebilir. 19 Ekim 2017 Terazi Burcundaki Yeniay ve etkileri elindeki çalışmalara veya yapmak istediğin şeylere hız veriyorsun. Enerjin bu dönemle birlikte iyice yükseliyor.
Terazi Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu
Terazi Burcu aşk hayatı Ekim 2017’de hislerle ilgili detaylara takılıyorsun. Hislerine önem vermeyen bir sevdiğin varsa onu sonsuza dek terk etmeyi düşünebilirsin. Kalbin boşsa bu ay kendin gibi biriyle karşılaşmayı umuyorsun. Evliliklerde sakinlik ve tatlı sözlerle dolu bir süreç yaşanıyor. Zaman zaman yükselen seslerin kısılması uzun sürmüyor. Kırgınlıklar abartılacak boyuta ulaşmadan sorunlar çözülüyor. Süregelen mutlu ilişkisinde evliliği düşünen Terazi Burcu Ekim 2017’de buna net şekilde karar veriyor.

Terazi Burcu Ekim 2017 Aile ve İlişkiler

Ekim 2017’de Terazi Burcu aile ve ilişkilerinde bazılarıyla arasında set çekiyor. Hayatında açık şekilde uzaklaştığın insanlar var. Bugüne kadar yanındaymış gibi görünen ancak zararından çok bir şey görmediğin, her defasında hatalarını affettiğin kişileri görmezden gelmeye başlıyorsun. Tabi bu davranışınla birlikte algılamalar sonrası sorunlar ortaya çıkabilir. Karşı taraf bunu kabul etmeyerek üzerine gelebilir. Sen yoluna devam et.

Terazi Burcu Ekim 2017 Sağlık

Terazi Burcu sağlığı Ekim 2017 tarihinde gayet iyi görünüyor. Sadece varsa bağımlılıklar veya almak zorunda olduğun ilaçlar sorun çıkarabilir. Elinden geldiğince kurtulmaya çalışmalısın. Dinlenme, beslenme ve sporla birlikte sağlıklı yaşamı kapsayan diğer şeylere yönelirsen bünyen sana hiç sorun çıkarmıyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir