Yay Burcu 2017 Ekim yorumu

YAY Burcu Ekim 2017 tarihinde alacağın bazı yeni kararlarla hayatının gidişatını değiştirebilirsin. Geçmiş zamanlarda kafanda tasarladığın şeylerle ilgili bu ay harekete geçiyorsun. Yarım kalan tüm işlerin kısa sürede tamamlanıyor. Karşılaştığın zorluklar seni yıldıracak derecede büyük değil. Birlikte çalıştığın ve sana saygı duymayan insanlarla aynı ortamda olmaktan vazgeçiyorsun. Bunun için ne yapman gerekiyorsa yapacak, sonrasında daha iyi bir mevkide daha iyi yerlere geleceksin.

Yeni Ay ve Dolunay Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Ekim 2017 Koç Dolunayı ve etkileri seni bazı şeylerden uzaklaştırabilir. Sorunlu bir birlikteliğe sahipsen ayrılmanın eşiğine gelebilirsin. 19 Ekim 2017 Terazi Burcunda Yeniay ve etkileri ile iç dünyana çekiliyorsun. Dostça yaklaşım sergileyen bazı insanların farklı davranışları ile karşılaşabilirsin.
Yay Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu
Yay Burcu aşk hayatı Ekim 2017’nin ilk yarısında belirsizleşiyor. Süren ilişkilerde beklentiler tam olarak karşılanmıyor. Sen buna bağlı olarak işine konsantre oluyorsun. Kalbin boşsa karşına çıkan yeni birine aşık olabilirsin. İlk etapta birlikte çok eğlendiğini fark edeceğin bu insanın hayatına giren en doğru insan olduğunu düşünebilirsin. Ancak sonradan işler değişebilir. O nedenle özellikle bu ay aşk hayatınla ilgili acele kararlar vermemelisin.

Yay Burcu Ekim 2017 Aile ve İlişkiler

Ekim 2017’de Yay Burcu aile ve ilişkilerinde bağlar eskisi kadar güçlü değil. Duygusal konular haricinde halledilmesi gereken maddi sorunlar söz konusu. Bir mal veya para ile ilgili beslenen karşıt fikirler durumu daha da zorlaştırabilir. Sen olayların dışında kalmak istesen de bunu başaramıyorsun. Ancak öyle veya böyle olması gereken en adil şey neyse o olacak. Ortada can sıkmaya değer hiçbir şey olmadığını söyleyebiliriz. Paradan çok insanların bu parayla ilgili değişen tavırları can sıkıcı.

Yay Burcu Ekim 2017 Sağlık

Yay Burcu sağlığı Ekim 2017 tarihinde daha güçlü. Rahatsızlığı olanlar iyi duruma geliyor. Yorgunluk ve vücuttaki dengesizlik son buluyor. Enerji artıyor. Ruhen ve bedenen son derece güçlüsün. Zaten bu ay baş etmen gereken bazı durumlarla ilgili fazladan sağlıklı olmaya ihtiyaç duyacaksın. Onu da bulacaksın hiç merak etme sevgili Yay Burcu.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir