Yengeç Burcu 2017 Ekim yorumu

YENGEÇ Burcu Ekim 2017 tarihinde çevre ve arkadaşlarla iç içe zamanlar geçiriyorsun. Onların sende çok özel bir yeri var. Sevdiklerine kendini adama konusunda senden daha iyisi yok. Yanında rahat ettiğin insanlarla vakit geçireceğin bu ay, huzur ve sükunet arıyorsun. Yeniliklerden uzak durarak sana yük olabilecek etkilerden uzak durma niyetindesin. Aile ilişkilerin ve aradaki bağlar da önem kazanıyor. Bir araya gelip konuşacağın ve devamında alacağın yeni kararlar söz konusu olabilir.

Yeni Ay ve Dolunay Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Ekim 2017 Koç Dolunayı ve etkileri ile farkındalık ve iç huzuru yakalama şansına sahipsin. Dolunay etkileri bazı burçlarda tam tersi durumu yaratırken sende istediğin etkileri uyandırabiliyor. 19 Ekim 2017 Terazi Burcunda Yeniay ve etkileri hayatına ve işlerine hız verecek enerjiyi sağlıyor. Bu zaman ve sonrasında etkili ve uzun vadeli işlere el atıyorsun.

Yengeç Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu

Yengeç Burcu aşk hayatı Ekim 2017 tarihinde ruh eşini bulma arayışı içinde.Eğer kalbin boşsa büyük ihtimalle bu gerçekleşecek. Çok seçici olduğun için ve kararsız kaldığın için biraz zamana ihtiyaç duyuyorsun. İlişkinin içine hemen girebilen ve iyice tanımadan adapte olabilen bir yapıya sahip değilsin. Bunun olması için aşık olman gerekiyor. Partneri olan Yengeç Burcu Ekim 2017’de ilişkisine daha sıkı sarılıyor. Kaybetme korkusu ile hareket etmek fayda getirmiyor, bu nedenle gelişine bırakmayı denemelisin sevgili Yengeç Burcu.

Yengeç Burcu Ekim 2017 Aile ve İlişkiler

Ekim 2017’de Yengeç Burcu aile ve ilişkilerinde önceden alınmış olan bazı konularda yeni görüşmeler yapılıyor. Bununla birlikte alınacak yeni kararlar gündeme geliyor. Alınacak olan kararlardan bazılarını onaylamayabilirsin. Kariyer hayatında seni destekler gibi görünen biri farkında olmadan arkadan iş çeviriyor. Bu konuda dikkatli olman gerekiyor. İyi niyetinin suistimal edildiğini öğrenmek pek hoşuna gitmeyebilir

Yengeç Burcu Ekim 2017 Sağlık

Yengeç Burcu sağlığı Ekim 2017 tarihinde oldukça formda görünüyor. Onca yoğunluğa rağmen dış görünümünü ihmal etmiyorsun. Bununla birlikte beslenmene ve dinlenmene de önem vermeye başlıyorsun. Eğitim alanında yapacağın yeni çalışmalar ve beraberinde katıldığın etkinliklerin de sağlığına önemli derecede olumlu etkileri var.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir